Multumim pentru cele 2000 de titluri!

Ati oferit in doua zile peste 2000 de titluri posibile pentru editia de miine a Gazetei Sporturilor. Multe dintre ele sint inspirate, inteligente si empatice. Ziua meciului Steaua – Standard merita, intr-adevar, o deschidere speciala de ziar. Dupa 10 ani o echipa romanesaca are sansa de ajunge din nou in grupele Ligii Campionilor. Vom alege pe cel/cele mai bune si miine veti gasi pe taraba o gazeta care, intr-o buna masura, vi se datoreaza ideilor voastre. Va multumim!

marți, 22 august 2006, 2:29

Ati oferit in doua zile peste 2000 de titluri posibile pentru editia de miine a Gazetei Sporturilor. Multe dintre ele sint inspirate, inteligente si empatice. Ziua meciului Steaua – Standard merita, intr-adevar, o deschidere speciala de ziar. Dupa 10 ani o echipa romanesaca are sansa de ajunge din nou in grupele Ligii Campionilor. Vom alege pe cel/cele mai bune si miine veti gasi pe taraba o gazeta care, intr-o buna masura, vi se datoreaza ideilor voastre. Va multumim!


Comentarii (166)Adaugă comentariu

paul popa  •  23 august 2006, 9:30

Felicitari Tolontane….de azi pentru mine nu mai esti un SECURISTOCOMUNIST….lol

intruder  •  23 august 2006, 9:34

lleonee…macar un hint ceva…

Alcide  •  23 august 2006, 9:50

Oameni buni, inteleg ca a fi optimist e sanatos, dar ca unul care a trait pe viu esecul echipei de aur (cu siguranta aceea a fost echipa de aur a Stelei) din 1980 tot in fata lui Standard Liege, mi-e teama ca toate aceste „certitudini” sa nu le toarne plumb in picioare alor nostri. Istoria se repeta, iar 100.000 prime, iar rezultat bun si o superioritate aparenta. REVENITI-VA pana la ultimul fluier al lui Poll nu suntem calificati.

Catalin V.  •  23 august 2006, 9:52

DOMNUL TOLONTAN.
DE CE NU AU RAMAS TOATE IDEILE DE PRIMA PAGINA ALE CITITORILOR DVS. CARE INTAMPLATOR VA SI RESPECTA?

Masi  •  23 august 2006, 9:55

Cătălin, au rămas, doar că sunt mai în spate. Vezi în arhiva posturilor.

myanswer  •  23 august 2006, 9:56

nu am chef sa scriu nimic! klar!? 🙂

myanswer  •  23 august 2006, 9:57

„23 august – sarbatoare nationala”

myanswer  •  23 august 2006, 10:07

Titlu:
„In batalie au lupat toti….victoria e-acelor care-au ramas…” 🙂

Titlul e bun pentru ziarul de joi dimineata – pentru Romania – si pentru cei ce citim GSP Online in uSa, pe home page cu cele mai mari caractere!

GSP, nu sunteti normali!!!! Va citesc cu nesat in fiecare zi! Ineptii – la greu, material bun – cat incape; asta face farmecul vostru! Ne-am plictisi sa citim „numai de bine” (asta…la morti…vorba lui Dinel Staicu)! 🙂

….de la Dani Burzo

me  •  23 august 2006, 10:19

extrordinarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
dl tolontan respect pt d-voastra, respect pt gazeta
cea mai frumoasa prezentare
pt o echipa mare, o prima pagina pe masura
sincer va multumesc
ne revedem in grupe cu alte idei

Alex  •  23 august 2006, 10:24

Magia Ros-Albastra va aparea din nou in aceasta seara de 23 august pe fostul „23 august” si Steaua se va califica dupa 10 ani in C.L. La 10 ani speriem Europa: ’86, ’96, 2006

sicklee  •  23 august 2006, 10:39

Alex, la PS2: in Belgia cred ca se vorbeshte Flamanda. si nu OLANDEZA

aNdY(StEaUa)3-1standard  •  23 august 2006, 11:20

STEAUA- iti multumim. Ronaldinho&Shevcenko pazea- VENIMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yo  •  23 august 2006, 13:55

intr-o zi a fostului regim comunist 23 august comunisti sarbatoreau (spurcati stelisti)dar azi nu vor mai sarbatori pt ca vor fi umiliti iar standard se va califica mai departe o sa muriti fraierilor dar sa vedeti ca am avut dreptate ANTI steaua pana la moarte STANDARD NR1

Marius  •  23 august 2006, 13:59

Am si eu o intrebare domnule Tolontan ! Dc nu va angajatzi la steaua?? Poate o sa va plateasca mai bine acolo … Si va deschideti un ziar al dumneavoastra GazetaStiawa ! … serios ! eu zic sa va mai ganditi !

Cristi  •  23 august 2006, 14:29

Pt Stiaua si ceilaltzi catzei si gunoieri care au postat aici…in primul rand trebuie sa ne multzumitzi pentru ca existam, daca n-ar fi fost Steaua voi n-ati fi avut vre-un motiv serios sa traitzi.Suntetzi niste suporteri frustratzi care reprezentatzi 2 echipe comunale …ce pretentzii sa ai ca intr-un oras de 2,7 mil locuitori sa ai stadion de 15-17 mii de locuri si sa mai fabulezi ca ai cea mai iubita echipa din tzara?? Oricum eu va urez bafta in cupa uefa si…continuatzi sa ne invidiatzi.Forever STEAUA
P.S Nush dc tot intrebatzi unde ne ducem sa sarbatorim…e clar la universitate…ce-o sa ne faca militzia cand o sa fim peste 100.000 de oameni???Pentru noi romanii este mult mai importanta aceasta calificare decat orice summit din lumea asta.Bafta

câine_până_la_moarte  •  23 august 2006, 23:25

Fusese vorba, la un moment dat, de o temă vizând propunerea unui titlu pentru meciul Steaua-Standard Liege… Vă propun, la randu-mi, acum, o altă provocare, cea a unui titlu ori măcar subtitlu sau intertitlu de articol postmeci… Aşadar, iată şi o sugestie:

VALENTIN BADEA – UN NOU ANDREI CRISTEA?