Romania – Bulgaria pe Vodafone Live

Federatia Romana de Fotbal are un nou partener oficial: Vodafone. „Am incheiat un acord de principiu si urmeaza in curind sa semnam contractul”, a confirmat Cristian Iancu, directorul si proprietarul Sport Evolution Group, compania ce detine excusivitatea operatiunilor de marketing ale FRF. Parteneriatul se intinde pe preliminariile Euro 2008 si vizeaza inclusiv transmiterea meciurilor „nationalei” pe platforma Vodafone Live, lansata in Romania in urma cu 6 saptamini.

joi, 31 august 2006, 4:39

Federatia Romana de Fotbal are un nou partener oficial: Vodafone. „Am incheiat un acord de principiu si urmeaza in curind sa semnam contractul”, a confirmat Cristian Iancu, directorul si proprietarul Sport Evolution Group, compania ce detine excusivitatea operatiunilor de marketing ale FRF. Parteneriatul se intinde pe preliminariile Euro 2008 si vizeaza inclusiv transmiterea meciurilor „nationalei” pe platforma Vodafone Live, lansata in Romania in urma cu 6 saptamini.


Comentarii (32)Adaugă comentariu

catacic  •  31 august 2006, 16:45

este o stire buna, dar deocamdata nu multi romani isi pot permite sa urmareasca meciurile pe vodafone live.

Hipgnosis  •  31 august 2006, 16:45

Reclama la Vodafone pe fata.
GSP ne anunta de ceva timp ca „Toate meciurile vor fi transmise live pe GSP si in Gazeta de buzunar pe platformele Vodafone live si Zapp”.
Ce treaba are asta cu sportul? 🙁

george filip  •  31 august 2006, 16:45

iaca de asta nu mai pot eu, mare scofala

Iann  •  31 august 2006, 16:47

Adica pentru 3G? Ar fi interesant de aflat care e evolutia vanzarilor de telefoane 3G in Romania? Meciurile or fi disponibile si in roaming?

Inside Spy  •  31 august 2006, 16:50

Intotdeauna un parteneriat intre 2 granzi este succesfull. e clar ca GSP + Vodafone va avea un succes remarcabil. Pacat totusi ca sunt atat de putine telefoane compatibile Live! si semnal atat de slab 3G insuficicent pt un streaming de calitate. Are o gramada de probleme platforma si daca nu se vor remedia in timp utile e foarte posibil sa nu aiba succesul scontat
mersi

Inside Spy  •  31 august 2006, 16:52

pt Iann stai chill pt ca exista oricum un nr limitat de tari cu care ave acord de roaming 3G

mda  •  31 august 2006, 16:54

LOL

paun  •  31 august 2006, 16:56

stire aiurea in stilu-ti din ultima vreme

raul  •  31 august 2006, 17:03

Dle Tolontanne-ati spart cu reclamele pe site!

grandaddy  •  31 august 2006, 17:07

Bravo Gsp+Vodafone, keep going!

http://www.uleiuri.ro

zerro65  •  31 august 2006, 17:08

mare stire cataline, daca si asta e un subiect de discutie pe acest blog inseamna ca am ajuns MARIIIIIIIIIIII DE TOTTTT

dan  •  31 august 2006, 17:12

Salut,
Meciul poate fi vizionat si pe Internet?

irinelu76  •  31 august 2006, 17:18

Ce ziceti ce transferuri a facut STEAUA?

KILLTHEDISEASE  •  31 august 2006, 17:18

FUCK YOU ROMA(anian) cunts! U are disgrace to all Europe and especially the Balkans! STAY IN YOUR GYPSY LAND AND NEVER LEAVE IS CAUSE U ONLY BRING DISEASES AND PEOPLE DIE BECAUSE OF U! ALL YOU CIGANI MUST DIE…AND THE WORLD WILL BE CLEAN ONCE AND FOR ALL! UNTIL THEN KEPP GOING TO WORK WITH HORSES AND BUGGYS, EAR WITH YOUR HANDS SITTING ON THE GROUD AND PLEASE…WASH YOURSELVES MORE THAN ONCE IN THE YEAR! YOU DON’T KNOW WHAT A DEODORANT IS..SO U CAN PUT SOME MENTA OR SOMETHING ELSE THAT WILL MAKE U STINK LESS! OH AND ON SATURDAY…PREPARE TO SEE SOME REAL PEOPLE FROM THE REAL WORLD..WITH A WORLD CLASS TEAM…PREPARE WELL BECAUSE THE LAST TIME U WILL SEE CIVILIZATION IS WHEN U COME TO BULGARIA!
I HOPE YOU ALL GET BURNED…SO THE DISEASE GETS KILLED FOREVER!

ROSIN  •  31 august 2006, 17:25

Asta ne mai lipsea! De-acum tine-ti-va bine!

Zeama  •  31 august 2006, 17:31

asta e venita pe filiera Lupescu – Cristian Iancu?…am inteles ca ei taie si spanzura in legatura cu drepturile FRF(deh, prietenie mare)…vezi si postul de radio care detine drepturile de transmisie ale diviziei A (parca)…un radio obscur…nu stiu de ce asa valva mare cu firma baietului asta…ca nu prea vad eu sa aduca cine stie ce valoare ….

p.s. de ce aprobi si mizeriile frustratilor de peste dunare?

grandaddy  •  31 august 2006, 17:31

Thank u Bulg(ARIAN) Big Head, but we are alike and our people are brothers( remember?). So, first look at your MAFIA and gangs of thiefs and then speak…about us.

http://www.uleiuri.ro

Hneda  •  31 august 2006, 17:31

Haloo, Gesepeu, ce e cu mesajul aista lasat liber sa circule pi Intiernet.(KILLTHEDISEASE)!!!KILLTHEDISEASE, do you want a cucumber? Stay calm, man!

Fane  •  31 august 2006, 17:39

Hmmmm nici nu ca fraierii astia de la sud au internet. Probabil ca au avut o productie record de castraveti in ultimii ani.

stefan  •  31 august 2006, 17:39

Tu-va in gura de castravetari si gogosari imputiti. Sa va ia draq pe toti cu tot cu bulgaria voastra de kkt !!

Silviu CIAKY  •  31 august 2006, 17:41

Hallo…
How are most rasist people from stadiums? Romanians… of, what a wonderfull world? PLease give the ip of person who make that remarks on blog… please… let us know… mother fuckers… please eat your cucumber and do not ask us what meat is…

This kind of bulgarians should be remove it from Bulgaria and put into rromaian villages… to see what is a real gipsy… mother fuckers. I hope will „kill” them on Saturday

Silviu CIAKY  •  31 august 2006, 17:51

разкарай се!, омитай се!

Silviu CIAKY  •  31 august 2006, 17:53

Scuzati… nu se mai repeta… e o injuratura sau doua in bulgareasca… ei habar nu au sa caute pe internet… asta e… o zi buna si sper ca nu voi luam vreun „ban” ceva.

plictisitu’  •  31 august 2006, 18:02

Domnule Tolontan, chiar nu ne intereseaza… poate doar daca ne dati si noua niste procente din banii pe care-i luati din publicitatea asta. Pai chiar credeti ca oamenii care si-ar permite sa se uite la meci pe telefon n-au televizor?! Sau daca n-au, sa zicem ca sunt pe undeva pe drum sau mai stiu eu pe unde, credeti ca stau sa va citeasca blogul dumneavoastra? Sa fim seriosi…

Kissu Love  •  31 august 2006, 18:07

Ba io nu te sufar bai tolontane! daca te prind iti tai picioarele!

Hneda  •  31 august 2006, 18:17

„Ba io nu te sufar bai tolontane! daca te prind iti tai picioarele!” Ia-te frate de mana cu Bulgaru de mai sus si duceti-va pe la Baile Felix sa va relaxati putin.

Eu  •  31 august 2006, 18:21

Killthedisease, you are an idiot and a disgrace. Fortunately not all the Bulgarians think like you.
Anyway, I don´t know where is that „real world” you say in your country. Bulgaria is a „mini Romania”. No more than that. So stop saying stupid things and enjoy the football game.

You are the disgrace for the Balkans, not Romania and not Bulgaria.

KaiN  •  31 august 2006, 19:35

KILLTHEDISEASE i didnt know bulgarian have computers… i was amazed about internet in bulgaria i was thinking the fleas was eating cables.. anyway if fleas was like „glow-worms” sofia was like las-vegas!

Adrian  •  31 august 2006, 19:49

Din pacate, domnule Tolontan meciul nu v-a fi transmis de TVR int, iar Pro TV int nu va transmite nici el meciurile Stelei din Liga. Este pacat..gandita-va la cati microbisti lucreaza temporar sau definitiv in afara…..
Exista totusi solutii….Romania -Bulgaria se va vedea aici, in America live pe Fox soccer channel, iar meciurile Stelei in sistem pay par view live, pe internet la uefa.com.

ciprian  •  31 august 2006, 21:35

un lucru bun.cred eu