Cum vi se pare echipa probabila a Stelei?

Carlos – Stancu, Goian, Ghionea, Nesu – Nicolita, Paraschiv, Lovin, Cristocea – Dica, Thereau

marți, 12 septembrie 2006, 11:46

Carlos – Stancu, Goian, Ghionea, Nesu – Nicolita, Paraschiv, Lovin, Cristocea – Dica, Thereau

Aceasta este echipa pe care Olaroiu intentioneaza s-o foloseasca miine, la Kiev. E posibil, iata, ca francezul Thereau sa-l inlocuiasca pe Vali Badea, Cristocea pe Bostina, iar Stelian Stancu, nou venit de la Sportul, sa fie preferat lui Saban.

Asteptam opiniile dvs despre aceasta formatie probabila.

Va multumim! 


Comentarii (463)Adaugă comentariu

David  •  13 septembrie 2006, 11:28

hmmm … in e bine shi cu Thereau era bine shi cu Vali … dar cu Stancu in locu lu Klemi .. nu prea sunt de acord … adevarat a zis cineva mai sus ca-i acorda prea multa incredere .. dar adevaru e ca stie Oli mai bine … io zic ca mi-e frik … pt ca pe Klemi l-am vazut de ce-i in stare .. shi cat de cat ma linisteste … dar pe Stancu .. nu prea il cunosc … shi mai ales ca l-am vazut ce fizic are 🙂 … acuma nu vreau sa-l contest … poate isi va arata valoare ! Oricum io am o presimtzire ca diseara castigam indiferent de primul 11 😀 !!! FORTZA STEAUA … shi apropo sa va zic shi o gluma … adik cum faceam io mishto de rapidistii de la mine de la bloc aseara … cik io : „frate shi nu pot shi io sa-i vad pe Real shi pe Lyon :(” .. la care ei … : „de ce ma?” … shi io … : „PT. CA JOACA STEAUA FRATE, LA NAIBA :)):)):)) !!!”

David  •  13 septembrie 2006, 11:29

in atac e bine*

lucian  •  13 septembrie 2006, 11:47

Domnule Tolontan a-r cam trebui sa scrieti si despre alte sporturi i ziarele voastre pentru ca de cand a intrat Steaua in Liga ii cam pupati in …
Oare dupa dezastru din aceasta seara ce o sa mai spuneti , ca nu au avut sansa sau ca ne-a furat arbitru ,… asa cum faceti de obicei, va vad un om serios si fiecare treaba are locul ei in ziar sau pe e-mail
Datim un mesaj dupa meci ,eu va spun ca Steaua pierde cu 4 sau 5 la o
Cu respect, Lucian

Bordeianu Mihai  •  13 septembrie 2006, 11:51

Cred k cel mai bun 11 este: CARLOS – SABAN, GOIAN, GHIONEA, NESU – NICOLITA, PARASCHIV, LOVIN, CRISTOCEA – BADEA, DICA

David  •  13 septembrie 2006, 11:56

Lucian … cu tot resptectul … esti un ratat ! :))

BORNE  •  13 septembrie 2006, 11:58

domnule tolontan, nu te lua dupa aberati din astia, care vor si alte sporturi in ziare.. eu zic ca si asa se scrie destul.. ptr. ca daca ne luam dupa procentaj, numarul celor interesati de fotbal , este calr mai mare decat al celorlalti; daca eram prin Africa De Sud, sau prin Noua Zeelanda, cred ca se scria mai mult de rugby.. sau daca eram in USA, se scria de basket si golf.. asa suntem in Romania.. si noi vrem sa stim cat mai multe despre fotbal;.. nu ca restul sporturilor nu ar fi interesante.. ;
ekipa este cam standard.. daca ne gandim ca thereau va prelua rolul lui Iacob in atac.. iar pe partea dreapta.. nu prea stiu ce sa zic, oly stie mai bine ce face..

Koso  •  13 septembrie 2006, 12:44

Eu zic ca formula e ok avand in vedere k SABAN nu prea are ce cauta la STEAUA dupa ce a aratat in meciurile pe care le-a jucat …singurul semn de intrebare ar fi THEREAU , care este cam de aceasi valoare ca BADEA … dar daca OLAROIU a hotarat asa … Cred ca ii batem cu 3-2!!

zob79  •  13 septembrie 2006, 12:49

Ovidiu, cioara infecta, te invit prieteneste sa-mi dai niste limbi in cur pina crapi, ca s-o iau pe ma-ta in pula pe capacul sicriului tau. Ma pis pe tine si pe cioara care te-a adus croncanind a disperare pe lumea asta

Damian  •  13 septembrie 2006, 13:00

***Ptr. Hamsty:
Nu e chat ba boule!
ma refer la asa zisa “campioana romaniei” – care e campioana blaturilor -***

Pt desteptul care a scris asta : o fi chat-discutie, dar de obicei, cand nu esti dorit intr-o conversatie, e frumos sa nu te bagi, ci sa pleci.

mihai369  •  13 septembrie 2006, 13:07

Il vreau pe Saban care e mult mai tehnic decat Stancu. In rest totul e OK. Carlos sa nu faca greseli.

ANTIDOG  •  13 septembrie 2006, 13:07

FORZZA KIEV ! FORZZA REAL ! FORZZA LION ! FORZZA POLI TIMISOARA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

deiu  •  13 septembrie 2006, 13:39

crek thereau ar trebui sa joace pt ca orice echipa care se respecta are un atacant de careu…. asta e parerea mea:P

Bogdan  •  13 septembrie 2006, 15:11

Eu zic ca nu se poate inca baza pe serviciile lui Stelian Stancu.Baiatul asta a venit din Divizia B saptamana trecuta si acum sa joace in Liga Campionilor? Mai potrivit ar fi Saban…si pt ca mie nu mi se pare ca Stancu face bine faza defensiva.

Thereau a dovedit ca are valoare,dar nici el nu cred ca ar trebui titularizat.Mult mai potrivit ar fi Vali Badea iar,in caz de nereusita,Thereau introdus pe final de meci.

Cristocea este peste Bostina in momentul de fata.
Nicolita este cam depasit de situatie,dar nu este alta solutie pe partea dreapta.Nu se poate face concesia mutarii lui Bostina sau introducerii lui Oprita.

Prin urmare,cel mai bun „11” al Stelei,in opinia mea,ar fi:

—————–Carlos—————
Saban—-Goian—Ghionea—–Nesu
Nicolita—Lovin—-Paraschiv—Cristocea
——–Dica——-Badea————-

Schimbarile care ar putea surveni:
Badea->Thereau
Nicolita->Bostina