Discutati pe marginea selectiei!

Optiunile lui Piurca sint deja cunoscute. Iata lotul care astazi a intrat in cantonament pentru meciul de simbata cu Belarus:

luni, 2 octombrie 2006, 3:57

Optiunile lui Piurca sint deja cunoscute. Iata lotul care astazi a intrat in cantonament pentru meciul de simbata cu Belarus:

Portari
Dănuţ Dumitru COMAN
Marius Cornel POPA
 
Fundaşi
Valentin Emanoil BĂDOI   
Petre MARIN
Cristian Eugen CHIVU
Sorin GHIONEA
Gabriel Sebastian TAMAŞ
Nicolae Dorin GOIAN
Răzvan Dincă RAŢ
Corneliu Cristian PULHAC

 
Mijlocaşi
Florentin PETRE
Bănel NICOLIŢĂ
Ovidiu PETRE
Radu ŞTEFAN
Răzvan COCIŞ
Nicolae Marius DICĂ
Laurenţiu Dumitru ROŞU
Costin LAZĂR
 
Atacanţi
Adrian MUTU
Mugurel Mihai BUGA
Ciprian MARICA
Claudiu Iulian NICULESCU
 

N-au fost chemati, printre altii, Lobont, Ogararu, Daniel Niculae si Moti. Cum vi se pare? Ce jucatori n-ati fi convocat dumneavoastra si ce jucatori nechemati ati fi ales?

 


Comentarii (250)Adaugă comentariu

dragosmilan  •  2 octombrie 2006, 21:53

Mai trebuia Soava , P.Stoica , Nanu , Papura si daca mai poate sa joace , si Camataru , Geolgau . Dar asta e marfa si cu ea mergem . Poate baietii sunt buni , dar daca n-are cine sa ii antreneze. Problema e ca daca Piti pleaca de la nationala , singura echipa pe care poate sa o antreneze e Gloria Bistrita.

cici  •  2 octombrie 2006, 21:54

de ce nu intram cu tineretul…?

sorinaccio  •  2 octombrie 2006, 21:55

Eu cred ca e o selectie echilibrata. Singurul lucru pe care nu-l inteleg inca, desi sunt dinamovist, e ce cauta Fl. Petre! Dar asta e obsesia lui Piti si n-avem ce face.
Altfel, bine c-am scapat de alte cucuri ‘piturciene”: betivul de Lobont, catastrofa de Soava si ca Felipe s-a retras. Si sper ca Contra, cacofonie voita, sa mai ia vreo saptezeci de galbene la selectiile viitoare!

catalin_cj  •  2 octombrie 2006, 21:58

Bănel NICOLIŢĂ
Ovidiu PETRE
Răzvan COCIŞ
astia 3 sunt de zero impreuna si asta cu greu
apararea centrala a stelei cu un ogararu si rat lateral
chivu merge un pic mai in fata un dica mai liber si rosu, mutu niculescu, ganea atac (marica in loc la niculescu mai degraba)

Dica  •  2 octombrie 2006, 22:04

eu sunt stelist si poate spuneti k iz subiectiv ….dar pe GOIAN nu il vede nimeni ??? de ce nu joaca titular ….si ce tot atata ne certam pe baza selectiei ? credeti k olandezii se cearta pe internet pe baza selectiei antrenorului sau dak trebuia convocat van der Vaart sau nu ….(exemplu la intamplare) . Ekipa o face selectionerul …..ajuta pe cineva parerile noastre ?

alexutzuu  •  2 octombrie 2006, 22:05

inca ceva, cand mutu da cate un gol prin italia din an in Pashte e pe toate televiziunile, Sg.Radu shi Vlad Munteanu au dat 6 in Germania in 5 etape. Eu cred ca Pitzurca chiar se poarta ca o domnishoara, banuieshti ca s-o fi indragostit de Goian, Ovidiu Petre de ii aduce la nationala ca sunt o varza de cea mare, mai lasatil pe ogarau ca asta face pe el in maciurile importante

alexutzuu  •  2 octombrie 2006, 22:07

mai lasati-l pe mitea va rog, asta de ani de zile nu mai prinde nici banca la ajax

Lucian  •  2 octombrie 2006, 22:12

selectia sa facut pe simpatii nu pe valoare Ogararu in locul lui petre marin era mai bine,Ganea in locul lui buga,Paraschiv in locul lui ov. petre,Oprita in locul lui fl. petre.Cred ca acestia is jucatorii cei mai in forma.

Sebastian Alexandru  •  2 octombrie 2006, 22:16

…si eu regret ca Ogararu este neglijat.
Sper sa nu-si aminteasca de el cand calificarea va fi deja compromisa de altii…

alexutzuu  •  2 octombrie 2006, 22:17

unsprezecele perfect dupa me, care nu sunt mare profesionist, Portar:Coman
Fundashi, Badoi, Ghionea Chivu, Rat
Mijlioc:(nu prea e de unde de ales, pe flancuri suntem 0)Lazar, Dica centrali, pe flancuri sa aleaga boul de piturca ca eu nu am pe cine din aia pe care i-a selectionat, atac mutu cu Marica, deshi arata mult mai bine Niculaie , Ganea

alexutzuu  •  2 octombrie 2006, 22:19

Solutii bune pe flancuri ar fi fost Vlad Munteanu stanga, Oprita dreapta

Titi Javra  •  2 octombrie 2006, 22:21

Ganezul e cu mult peste Buga la ora actuala si mai sunt si alte cazuri.Ambitiile lui Pitzurca arata cat de mic este ca om.Cred ca ar trebui sa ne luam gandul si de la Euro 2008.

bogdan  •  2 octombrie 2006, 22:28

nicolita nu e iesit din forma momentan….el e un iesit din forma.si atat.si asta o sa ramana toata viata.mai ales pt ce vrea el sa joace,acolo sus,pe banda,tre sa ai si ceva talent.nu doar sa zica lumea ca alergi si pui suflet si gata,am facut treaba.daca-i pe d-astea,atunci mai bine cu trica si frasineanu :D,macar aia stiu sa faca un dribling,nu se arunca la picioarele adversarului atunci cand il are in fata sau,mai rau,nu rupe rinichii copiilor de mingi prin centrarile lor.
e pacat sa vezi cu talente precum t.balan,sanmartean,patrascu se irosesc fara sa fie ajutati de nimeni,in timp ce muraturi ca nicolita,petre,niculescu,badoi ajung sa li se cante imnul.andone la nationala!(si asta o spun fara a fi,precum s-ar putea crede,dinamovist)

cataaa  •  2 octombrie 2006, 22:32

Sper ca asta sa fie echipa: Portari
Si ma nu cred ca la nationala au loc Nicolita si Buga

Dănuţ COMAN

Radu Stefan
Cristian CHIVU
Gabriel TAMAŞ
Cristian PULHAC

Florentin PETRE
Adrian Mutu
Laurenţiu Dumitru ROŞU
Nicolaie Dica

Ciprian MARICA
Claudiu NICULESCU

Yonut Constanta  •  2 octombrie 2006, 22:33

Dupa parerea mea urmatorii jucatori nu trebuiau convocati: Tamas care in meciul cu Bulgaria a facut numai prostii, Nicolita care este iesit din forma, Fl. Petre care nu are ce sa caute la nationala, Ov. Petre -a jucat prea putin, Radu Stefan pe care eu deocamdata nu il vad jucator de nationala si Buga care este si el iesit din forma. Nu pot sa inteleg cum un antrenor ca Piturca face asemenea selectii , nu imi vine sa cred .Cred ca daca eram in locul lui as fi facut o echipa mai buna. Dupa parerea mea pe urmatorul nucleu de jucatori ar trebui sa se bazeze nationala
Ogararu,Goian,Ghionea,Chivu,Rat,Badoi
(Radoi), Paraschiv,Cocis,Dica,Rosu, Maldarasanu
Mutu,Ganea,Cl.Niculescu,Marica si Valentin Badea care eu zic ca este un jucator foarte bun pt. nationala
Insa nu sunt eu selectioner si degeaba vorbim pentru ca aceste comentarii nu cred ca sunt luate in seama de cineva;dar oricum daca echipa Romaniei nu se bazeaza pe acel nucleu de jucatori spus de mine cred ca vom mai privi inca un CE la TV mai mult ca sigur pt. ca Piturca face niste convocari de te doare capul.

Costica  •  2 octombrie 2006, 22:36

Ce cauta Ovidiu Petre? De cite sanse mai are nevoie asta ca sa se numeasca „fotbalist„? De ce nu l-a luat pe Badea? Sau pe Ganea?

bogdan  •  2 octombrie 2006, 22:39

cataaa.aia nu e echipa de fotbal
n-ai fundas dreapta,si apoi ai vreo 4 atacanti si jumate.
echipa asta nu poate sa apara pe nici un teren de fotbal,niciodata.

wilder  •  2 octombrie 2006, 22:43

Buga nu are ce cauta,iar sa il iei pe Radu Stefan in locul lui Alexa sau Margaritescu tre’ sa fii ”dus cu pluta”

decebal_scorillo  •  2 octombrie 2006, 23:00

E pacat ca Piturca alege jucatori numai ca rezerve ale unor titulari iesiti din forma. De ce este Chivu titular si nu se joaca cu cuplul Ghionea Goian, sudat la Steaua, cu relatii de joc cunoscute.
Degeaba il aduci pe Stefan daca nu il aduci si pe Moti.
Degeaba il aduci pe Dica daca nu il aduci si pe Paraschiv.
Cu ce este mai buna Sherif Tiraspol decat Steaua, Dinamo sau Rapid?
Banel este iesit din forma si a recunoscut-o si Gigi.
Petre Marin nu mai stie nici el ce joaca la Steaua.
Interesant si inspirat cu Lazar si Pulhac dar sunt doar de umplutura, ca Piti sa inchida gura ziaristilor si presedintilor de cluburi.
Se va juca tot cu Chivu, Rosu, Mutu, Rat, Florentin Petre vezi doamne coloana vertebrala a Nationalei.
Mai in forma sunt jucatori de la noi din tara.

piciu’  •  2 octombrie 2006, 23:03

Ovidiu PETRE

Răzvan COCIŞ

Mugurel Mihai BUGA

ce cauta astia bai nene in lot ? un moti un ganea sau daniel niculae de ce nu sunt in lot
nu mai zic de moldovan ..

ionut2dog  •  2 octombrie 2006, 23:04

piturk asta e penibil tare cu convokrea lu’ p.marin,nicolita kre nu a jukt nik in ultimele meciuri buga sh in primul rand o.petre(asta e dak e stelist).stiu k au mentionat multi d acesti juktori dar asta e adevarul.sunt dinamovist dar cum draq sa nu il convoci pe moti kre e ‘stalpul’ apararii lui dinamo;sh totusi ganea kre e golgeterul romaniei.HAI DINAMO shy hai romania

seby-yo  •  2 octombrie 2006, 23:06

Poate ca are motivele lui ca nu a adus pe unu si a adus pe altul…dar, sa il convoci pe Ov Petre si sa nu il convoci pe Paraschiv mi se pare o idiotenie mare. Piti asta e prost rau, defapt nu degeaba a stat ani in sir in Ghencea fara prea mari rezultate

aramis  •  2 octombrie 2006, 23:06

eu nu inteleg de ce nu l-a convocat pe alexandru piturca.

piciu’  •  2 octombrie 2006, 23:08

coman ogararu chivu ghionea pulhac mutu dorinel dica marica ganea niculescu …. dc tre sa jucam 442 ?
sau am citit mai sus cum se vrea cuplu de la steaua goian ghionea in atac ar trebui haita lui dinamo k e cea mai in forma

totunul  •  2 octombrie 2006, 23:12

mai lasati-l pe alexutzuu sa abereze … pai mitea a fost acidentat si a stat pe tusa juma de an ..pe seama lui ogararu se face prea mare tevatura, ar fi normala convocarea sa dar prin promovarea excesiva a neconvocarii sale doar se cresc asteptariile iar daca va reveni candva si nu va sparge gura targului cu sigurantza nu va mai fi chemat, iar Piti va fi in culmea fericirii si a ingamfarii sale pentru „clar-viziunea” sa. Piti lasa orgolile ca nu esti Jose Mourinho 🙂

SaNell  •  2 octombrie 2006, 23:15

Dani Coman
Bogdan Lobont

Cristi Chivu
Razvan Ratz
Dorin Goian
Sorin Ghionea
Vali Badoi
Cristi Pulhac
Petre Marin
Gabi Tamas

Nicolae Dica
Sorin Paraschiv
Banel Nicolita
Laurentiu Rosu
Fl.Petre
Margaritescu
Dan Alexa

Adrian Mutu
Daniel Niculae
Ionel Ganea
Ciprian Marica
Claudiu Niculescu

Cam asta ar fi selectia dupa parerea mea…Piturca a facut selectia destule de bine , cu cateva exceptii. Oricum , dak ar fii shi Radoi , la mijloc , ar fii o echipa destul de solida.Am incredere in echipa asta si sunt 100% sigur ca ne vom califica.

1.Dani Coman sau Lobont
2.Razvan Ratz
3.Dorin Goian
4.Cristi Chivu
5.Cu Ghionea as incerca .Totusi Contra titular ca joak la Getafe meci de meci , dar nici Gabi Tamas , nu joak rau , mai ales ca a inceput sa fie titular la Celta Vigo
6.Fl.Petre
7.Dica
8.Paraschiv
9.Banel Nicolita
10.Mutu , desi lash folosi pe Mutu ca mijlocs , cum il folosea Capelo la Juve
11.Marica

MariuS  •  2 octombrie 2006, 23:16

Matache-Pulhac-Moti-R. Stefan-Blay-Margaritescu-C. Munteanu-Ze Kalanga-Adrian Cristea-Niculescu-Danciulescu(GANEA)

TudorJ.  •  2 octombrie 2006, 23:28

Eu daca eram in locul selectionerului cu siguranta nu l-as fi convocat pe Cocis,Lazar,Buga(care n-a aratat nimic in ultima vreme)
L-as fi convocat cu siguranta pe:Ogararu care joaca cat de cat pe la Ajax,cat si pe Moti care are meciuri in picioare si este in forma.la mijloc nu stiu ce sa zic pe cine as fi convocat,dar in atac Ganea trebuia convocat neaparat e cel mai in forma varf roman in momentul de fata.
Cat despre portari intradevar ducem o criza.Poate n-ar fi rau daca Piturca ar prelua moda selectionerilor ,,occidentali” care se descurca destul de bine fara vedete la nationala ca de ex:van Nistelrooy,la Olanda,Beckham la englezi,Ronaldo la brazilieni,Raul la spanioli si lista ar putea continua….totusi HAI ROMANIA

Mitica  •  2 octombrie 2006, 23:31

Sa-l lasam sa-si faca dambalua si apoi sa-i dam un sut in fund, ca cu selectia asta, facuta dupa ureche, ne calificam doar cand nu mi s-o mai scula.

fozy  •  2 octombrie 2006, 23:41

Dupa pararea mea se vede clar ca Piturca ii stelist si cheama toate rebuturile de la steaua si in timp de la Dinamo(echipa cu 10-0-0) sunt convocatzi 3 jucatori si probabil niciunul titular dak asta fi se pare normal inseamna ca eu sunt nebun ,dak nici un mijloc de la Dinamo nu ar trebui convocat si totusi ce ii gluma aia de Buga ca nici nu meam dat seama ca joaca ieri,dar ce sa facem asta e
Probabil o sa reuseasca Piturca sa imi strice seara de sambata

STELIST  •  2 octombrie 2006, 23:43

Rusine!!Dar la Piturca este foarte multa prostie si orgoliu.Ce cauta fotbalisti precum RADU STEFAN,NICOLITA,BADOI,BUGA, PETRE-jucatori clar iesiti din forma si stau acasa altii precum GANEA,VALI BADEA,PARASCHIV,OGARARU SI MULTI ALTII? As putea face pariu pe ori ce ,ca daca eu un simplu iubitor de fotbal mi-as face echipa cu ce a lasat Piturca acasa il bat la fotbal de nu mai stie pe unde sa se ascunda.Totusi sa speram ca ROMANIA va castiga si acest incapatanat va scapa de critici.

Bros  •  2 octombrie 2006, 23:43

Cea mai mare greseala a lui Piturca:neconvocarea lui Ganea din motive puerile,de ambitie personala…Ganea este fara discutie cel mai bun atacant roman la ora actuala,vezi si ultimul meci cu Rapid:un gol marcat si coautor la celelalte doua,plus „rautate” in joc,dorinta de victorie,pasiune…
Pacat ca iarasi mergem pe mina lui Piturca si iarasi vom sta acasa…
Si daca nu am avea atitia antrenori de valoare:Mircea si Razvan Lucescu,
Olaroiu, Rednic,Andone si altii…

mihai_ghencea_rulz  •  2 octombrie 2006, 23:45

ogararu in locu lui badoi, zicu in locu lui buga, si parca mai trebuiau ceva jucatorisi d la alte ekipe din liga I….cum ar fi badea, moti, sau viorel moldovan d la rapid…

calin  •  2 octombrie 2006, 23:53

dorinel nu … ogararu nu … paraschiv nu ..ganea nu … badea nu … PITURCA E UN ORB !!!!!!!! buga e varza …. radu stefan de umplutura …badoi vai mam lui …ov petre a jucat putin ………..CE selectioner avem … doamne …

Fara tragere la sorti poti castiga tricoul echipei favorite sau o pereche de role: http://www.playandwin.ro/?ref=40667  •  2 octombrie 2006, 23:58

trebiua convocat tolontan :))
Fara tragere la sorti poti castiga tricoul echipei favorite sau o pereche de role: http://www.playandwin.ro/?ref=40667

arges_mania  •  3 octombrie 2006, 0:00

nu inteleg de ce nu il convoaca pe Balba de la Poli Iasi….. e cel mai in forma atacant din campionat….. s-a interesat si Bordeaux de el…. nu mai avem in tara alt atacant de genul asta

forza dinamo  •  3 octombrie 2006, 0:18

coman-ogararu,chivu,tamas,rat-badoi,paraschiv,c.munteanu,dica-mutu,marica

marcos  •  3 octombrie 2006, 0:31

unde e ganea,mazilu,ogararu si multi alti jucatori in forma mare de care piturca se pare k nu vrea sa auda.ar trebui chemati jucatorii care joaca nu vedete.florentin a cam imbatranit asa k piturca ar trebui sa gaseasca inlocuitor.

cristache  •  3 octombrie 2006, 0:40

Cat credeti dvs.ca mai e cazul sa fie mentinut un om ca Piturca la nationala? Riscam viitorul fotbalului cu un astfel de om orgolios,ranchiunos, ofticos care nu are o strategie , o tactica, convoaca jucatorii dupa bunul plac, nu dupa forma sportiva sau o tactica a jocului.Chiar si-a batut joc de Ganea ,Ogararu si altii.Sa nu convoci golgeterul mai ales ca e in forma…Mai bine ar instala disciplina si ar lasa “betivanii” toti neconvocati…Piturca convoaca jucatorii cu adevarat dornici de a juca ceva! Mai bine pleaca acum!Si ia si “vedetele” cu tine…
vezi CHIVU-nu l-a dat roma afara inca pt. forma slaba?
,Petremarin,Nicolita,Tamas,Rat,Cocis+Lobont,Contra,Badoi-care dupa juma’de ora e terminat fizic.
Ganea,Ogararu, Daniel Niculae, Moti ,Vali Nastase…ar avea loc dar nu in ochii lui piturca

Reinold P.  •  3 octombrie 2006, 0:52

ar putea incerca Piturca si pe Vali Nastase de la Ascoli cae joaca meci de meci in prima liga italiana sau Vladut Munteanu de la Cottbus, pe aceleasi considerente.

cristache  •  3 octombrie 2006, 0:53

Si chiar si pe zicu,danciulescu,cat. munteanu …

Andrei b  •  3 octombrie 2006, 2:42

de ogararu nu am ce zice..probabil mai are nishte politze de platit.GATEA FRATE!!!Super atacannt!!El ce polite mai are d platit!?cu comunishti k pitzurca o sa mergem noi la europene cand o intra moldova in UE..mai exact..prin 2040

AdelX  •  3 octombrie 2006, 9:38

Portari (bine ca nu l-a adus iar pe LOBONT)
Dănuţ Dumitru COMAN
Marius Cornel POPA

Fundaşi
Valentin Emanoil BĂDOI (OGARARU e mai bun … de aia a plecat afara)
Petre MARIN
Cristian Eugen CHIVU
Sorin GHIONEA
Gabriel Sebastian TAMAŞ (nu shtiu daca a jucat vreun meci pt. CELTA)
Nicolae Dorin GOIAN (face gafe peste gafe)
Răzvan Dincă RAŢ (nu joaca la Sahktar)
Corneliu Cristian PULHAC

Mijlocaşi
Florentin PETRE
Bănel NICOLIŢĂ (e intr-o scadere mare de forma)
Ovidiu PETRE (asta e a 2-a rezerva pe post la Steaua, PARASCHIV trebuia adus)
Radu ŞTEFAN (hmm … fundas, si nu el ca MOTI)
Răzvan COCIŞ (V. MUNTEANU sau C.MUNTEANU)
Nicolae Marius DICĂ (intr-o forma destul de slaba pt nationala)
Laurenţiu Dumitru ROŞU
Costin LAZĂR

Atacanţi
Adrian MUTU
Mugurel Mihai BUGA (nu stie de cand n-a mai marcat)
Ciprian MARICA
Claudiu Iulian NICULESCU (daca avem 5 lovituri libere pe meci e bun, daca nu trebuia adus GANEA sau BADEA de la Steaua)

Eu sunt dinamovist dar in locul lui Ov. Petre trebuia chemat Paraschiv care e titular incontestabil la Steaua, Il convoaca pe Radu Stefan si pe Moti nu, il aduce pe Buga, care sa fim seriosi nu joaca nimic, si ii lasa acasa pe Badea sau Ganea.
Hai sa nu-l mai convocam pe Piturca …

Radukul  •  3 octombrie 2006, 10:20

Am doar doua obiectii. 1. Catalin Munteanu in locul lui Laurentiu Rosu.
2. Vali Badea in locul lui Mugurel Buga. In rest, mult succes lui Coman.

dragomir dan  •  3 octombrie 2006, 11:00

Intrebare: cine va bate loviturile libere, in cazul in care si Adrian si Claudiu sunt pe teren? Il va lasa Adi pe Claudiu? Doar Piti stie…

Dumi  •  3 octombrie 2006, 11:47

Nu-l va lasa

Alessandro Del Piero  •  3 octombrie 2006, 15:55

Asa selectioner, asa selectie. Cat despre portari, nici unu nu-i mai breaz. Fundas dreapta nu exista, ar fi fost Ogararu dar nu merita sa fie selectionat fiindca joaca la Ajax. Rusine pitzi, rusine!!!

papusharul  •  4 octombrie 2006, 13:42

….sa-l vad pe pitzipoanka asta de pitzurka pe un’e skoate kamesha daca o da’n bara cu bielorusnacii…..k sigur o sa arunce vina pe jukatori…de parka nu el ar face selektzia…..sau poate o sa arunce vina pe ghinionu’ de la „zaruri”…..k deh…..oricine e vinovat….el nu……si o intamplare de azi….si va jur k nu e vrajala…..
…vostru concurs EuroGoool a creat o adevara isterie…..e drept ca azi am profitat de liber si m-am trezit mai tarziu….mult mai tarziu k de obicei…..in jur de 11:00am…..si facndu-mi plimbarea de dimineatza….cu cainele mau …MaXX…..am fost sa-mi cumpar ziarele…..Libertatea si Gazeta…..am o adevarata colectie si o pot dovedi…..desi am internet akasa si as putea citi ziarele pe net….prefer sa-mi beau cafeaua cu nasul in ziar si nu in monitor……deci….cum spuneam in jurul orei 11:30 in zona Diham-Chishinau……surpriza….erau toate ziarele…Libertatea…Prosport…..dar Gazeta Sprturilor….era epuizat…..va jur…..sunt 4 chioshkuri de presa(tonete si tarabe)…in mai putzin de 40m2……si nici unul nu mai avea Gazeta Sporturilor….eu am reusit sa-l citesc totusi pe net…..dar sa te bufneasca rasul ……una din vanzatoare incerca sa-si aminteasca pt un tip numerele castigatoare de azi de la eurogoool……probabil tipul avea ceva taloane acasa…..k si mine…pt saptamana in curs am 3……si revin…omul dorea cele 3 numere castigatoare de azi…..nu stiu daca vanzatoarea si-a amintit sau nu….cert e k si eu….dar si el….si probabil multzi altzii din zona Diham….Chishinau….sect 2 Bucuresti azi au ramas si fara ziar dar mai ales fara numerele castigatoare la EuroGoool……asa k am o rugaminte….putetzi fi dvs atat de bun sa-mi spunetzi si mie numerele castigatoare de azi? ……va multzumesc anticipat…….

drskit  •  5 octombrie 2006, 17:15

AdelX Says:

Valentin Emanoil BĂDOI (OGARARU e mai bun … de aia a plecat afara)

RAPID E MAI BUNA CA AJAX, DE-AIA A RAMAS BADOI

geo  •  4 noiembrie 2006, 19:01

Stie cineva numerele Euro-goool de astazi????Sunt abonat si nu primesc sambata ziarul…In alta ordine de idei ,HAI OTELUL!!!