Demisie in Ringier

Iulian Comanescu si Gusti anunta plecarea lui Razvan Corneteanu din trustul Ringier.

luni, 9 octombrie 2006, 12:24

Iulian Comanescu si Gusti anunta plecarea lui Razvan Corneteanu din trustul Ringier.


Comentarii (8)Adaugă comentariu

GabiKoreeanu  •  9 octombrie 2006, 12:38

Dle Redactor Sef,

Azi este ziua lui GICA POPESCU. Implineste 39 de ani. Nu vad nimic pe pagina de azi, o simpla felicitare macar. O fi poate in ziar, insa fiind departe de tara nu-l pot citi.

jurnalismonline.ro » Blog Archive » Corneteanu pleaca oficial  •  9 octombrie 2006, 13:44

[…] Plecarea lui Razvan Corneteanu din trustul Ringier, anuntata cu ceva vreme in urma de jurnalismonline.ro, e de acum oficiala. Povesteste despre ea Iulian Comanescu. Mai anunta Gusti Roman si Orlando, preia informatia si Tolontan  (care mai scrisese recent despre plecarea unor oameni de baza din trustul Ringier catre Adevarul – trimisi probabil ca avangarda de Corneteanu). […]

aldyx  •  9 octombrie 2006, 21:10

Domnule Tolontan pe cine dracu crezi ca intereseaza ca pleaca cineva din trustul ala!?!?
Pe mine ma intereseaza ca ai permis dumneata un titlu ABJECT pe prima pagina „Mutu inlocuit de fani„ !!!!!!!!
Dumneata sau ailalti sinteti intregi la cap ? In primul rand betivanii aia ai cui fani erau????
Iar Mutu ,plin de sange ,el nu a mai vrut sa intre dezamagit de acesti tembeli.

Sport  •  10 octombrie 2006, 0:17

Cum arata „ziarul de sport” GSP:

– tate goale
– bergenbier
– dragomir
– mutu
– sandu
– banel
– povestiri mai lacrimogene decat gazele jandarmilor
– blog-uri
– link-uri peste tot spre sit-uri conexe, ca na, mai vine un ban si de acolo
– reclame, ca dovada ca se vinde bulshit-ul asta
– alte tate goale
– si alt bergenbier
– nea’ Ovidiu parintele unor generatii de copii de la maternitatea Giulesti
– real madrid
– oli
– razvan
– gardul dintre cei doi de mai sus
– tate goale obsesiv
– bergenbier cu picaturi de apa pe ecran
– maria care nu-si poate ascunde simpatiile
– mircea
– cristi
– gigi
– bergenbier
– …

Tolo, pari baiat destept, cum poti trai in mizeria asta? Sau „a vinde” te posedeaza si pe tine?

Un simplu cititor ocazional

dinamovescu  •  10 octombrie 2006, 1:10

Pt cel care a scris mai sus ii spun ca poti da si pe alte sporturi sa citesti si despre handbal,baschet,volei,hochei etc. Nu te obliga nimeni sa citesti numai fotbal.

ROSIN  •  10 octombrie 2006, 12:52

Asta meritam! Citim ce n-i se ofera. A disparut generatia lui nea Vanea, iar cea a maestrului Cosasu mai prinde doar „un minut” pe saptamana. „Antrenorul” Ioanitoaia si „briliantul” Tolontan au pus bazele celei mai bune echipe din tara, cu nimic superioara nationalei lui Piti si Mutu. Majoritatea ne multumim cu ce avem, constienti ca nu vom beneficia curand de-o alta „generatie de aur”. Ce ne facem totusi cu cei care nu inteleg asta si-i fluiera, ba chiar injura pe unde-i prind?

marius  •  10 octombrie 2006, 14:45

Sa-i slujeasca lui Patriciu sau Vantu ? sau, ma rog, care dintre acesti oligarhi parveniti or sa preia ziarul…….