ymterviu cu Cătălin Tolontan pe blogul lui Comănescu

Click aici pentru a citi interviul.

vineri, 13 octombrie 2006, 3:57

Click aici pentru a citi interviul.


Comentarii (10)Adaugă comentariu

Dumi-BV  •  13 octombrie 2006, 17:35

Sunteti un tip destept,poate intr-o alta viata ne vom intalni si vom vorbi de fotbal si de un subiect care nu va place da mie da: Dinamo 🙂

Cătălin Tolontan  •  13 octombrie 2006, 17:39

multumesc, asadar in viata aceasta ne combatem?)):

Dumi-BV  •  13 octombrie 2006, 17:41

Nu, dar sunt realist si nu cred ca voi avea ocazia sa va intalnesc personal,dupa cum vedeti nici nu sunt din Buc.
Iar aici pe blog sunt altii mai indreptatiti decat mine sa primeasca raspunsuri la diferitele intrebari puse

Mario  •  13 octombrie 2006, 21:46

Dl Tolontan,

de mult va rog sa fiti cinstit cu sine!
Scrieti frumos, aveti o atitudine modesta, fapt rar pe la noi. Dar pe cei care va critica fara sa scrie urat, de ce-i cenzurati? Parca erati un martir al libertatii de exprimare, intr-un articol de saptamana trecuta. Am scris un mesaj critic pe blogul dv si de atunci accesul http://www.blogsport.ro imi este interzis de pe calculatorul de acasa!

andrei ph  •  14 octombrie 2006, 2:41

Sincer Catalin,tot alergand de colo colo si fiind f activ si prompt in acelasi timp pe blog,cum naiba te impaci cu viata personala?

EU  •  14 octombrie 2006, 13:39

Va sperie prostitutia morala din presa generalista ? Se practica de dimineata pana seara , de cand am oracait prima oara si pana murim, in viata personala si cea profesionala . Suna plat , nu-i asa ? Sa fim seriosi , daca nu am accepta prostitutia morala, am fi singuri pe o insula. Diferenta, intr-adevar, o face limita pe care singuri ne-o impunem: pana unde ? cat acceptam ? ce acceptam ? Nimeni nu este puritan , d-le Tolontan! Va felicit pentru ca atata timp ati stiut sa pastrati verticalitatea, de fapt pentru ca devierile au fost acceptabile , realizate in cunostinta de cauza si asimilate de public.In asta consta arta si mai ales din asta creati arta.
Si da, scrieti din neputinta de a proceda altfel. Aici imi permit sa las loc liber interpretarilor 🙂

ROSIN  •  14 octombrie 2006, 16:11

Un „de-a v-ati ascunselea” intre doi ziaristi foarte atenti sa nu-si desconspire secretul succesului prezent si viitor.

Dumi-BV  •  15 octombrie 2006, 12:44

DOmnule Tolontan va rog mult de tot sa-mi raspundeti.De ce in emisiunea aia de la B1 toti ziaristii l-au aplaudat pe jiji cand era in criza, de ce l-au aplaudat pe dragomir cand jignea un coleg de-al vostru? De ce domnule Tolontan? De ce? Am vazut toti ziaristii mari din Romania acolo,nimeni nu si-a aparat colegul,nimeni nu l-a desfiintat pe dragomir,Maria Andries a avut o pozitie demna in fata lui,dar chiar vi se pare imposibil sa-i faceti varza pe acesti doi mari mafioti? era asa usor,unu e un handicapat incult,celalalt un smecheras comunist.Voi erati speranta noastra,voi cei care ne vorbiti zilnic de dreptate,si totusi voi ati aplaudat prostia si hotia,in loc s-o desfiintati? de ce?

ROSIN  •  15 octombrie 2006, 13:26

@Dumi-BV: Fiindca erau reprezentate de doua personaje fermecatoare, probabil si total inofensive, demne de compatimit.

iQ666  •  18 octombrie 2006, 21:51

au mai aparut niste intrebari f. interesante sub ymterviu. sper sa va faceti timp sa le raspundeti