„Vacanta Mare” pleaca de la ProTV la Dogan

Inca patru episoade. Atit va mai realiza trupa „Vacanta Mare” pentru ProTV. Azi, ei au anuntat conducerea postului din Pache ca renunta la contract. Destinatia: televiziunea turcilor de la Dogan, unde vor putea fi vazuti probabil din primavara.

joi, 2 noiembrie 2006, 3:16

Inca patru episoade. Atit va mai realiza trupa „Vacanta Mare” pentru ProTV. Azi, ei au anuntat conducerea postului din Pache ca renunta la contract. Destinatia: televiziunea turcilor de la Dogan, unde vor putea fi vazuti probabil din primavara.


Comentarii (14)Adaugă comentariu

yogo  •  2 noiembrie 2006, 16:01

oricum ma mir ca au rezistat atat pe piata….ca merg la turci sau se lasa de show-uri e cam tot atata (deh mai incearca sa stoarca ceva cascaval )

Albu  •  2 noiembrie 2006, 16:10

Fie ca pleaca, fie ca nu pleaca, tot aia e. Oricum, audienta probabil ca tot ca la protv vor avea si la „Dogan”. Nu cunosc ultimele cifre, insa cred ca pana si Mircea Badea face mai mult rating decat ei. Desi comparatia e deplasata.

Turistul  •  2 noiembrie 2006, 16:11

noua tot aia ne e… sa fie sanatosi! oricum nu aveam rabdare sa ma uit la ei…

zoso’s blog » mugur, răspunde la telefon!  •  2 noiembrie 2006, 16:23

[…] Nimeni nu ştie altceva, iar Mugur Mihăescu nu răspunde la mobil. Category: random | | RSS for comments > […]

iQ666  •  2 noiembrie 2006, 16:34

Tolo, zi’ne incotro s-a dus si Turturica de la Prezent, imi place cum scrie omu’… merci

Alexa  •  2 noiembrie 2006, 16:45

YESSSSS!!! Ce bine, tare erau nasoi!

Clubul Tricolorilor  •  2 noiembrie 2006, 17:44

Publicul target al „Vacantei Mari” este acelasi peste tot. Faptul ca bufonii aia pleaca de la ProTv nu imbunatateste cu nimic nivelul de cultura al celor ce ii privesc si ii admira.

” ‘Seara!”

Mircea
Clubul Tricolorilor
http://www.clubul-tricolorilor.com

Florin Grozea  •  2 noiembrie 2006, 19:05

Dincolo de gusturile fiecaruia, plecarea celui mai vechi brand (si cel mai de succes in audiente, constant lider) de la Pro TV este o veste proasta pentru ambele parti. Sunt curios.
Am dubii, totusi, cand e vorba de vestile dinspre Dogan. Vezi plecarea lui Teo.

biju  •  2 noiembrie 2006, 20:01

….tolo, pana la coada esti agentie de presa?
…crezi ca pasa cuiva unde pleaca „mascaricii” ? locul lor ar fi la otv!
…bafta in continuare tolo, am mai zis-o odata , pe tine si pe georgescu va citesc neconditionat,dar ma seaca, cand ma „obligi” sa citesc asemenea chestii !
…haide „U”

Cătălin Tolontan  •  2 noiembrie 2006, 21:51

biju: daca nu-ti plac articolele de media, le ai pe celelalte, din sport. am postat doua despre meciul stelei azi si dupa meciul lui dinamo vei avea inca unul

cristian  •  3 noiembrie 2006, 12:49

BIJU….nu iti place nu citi. De ex eu numai zvonurile sau stirile care nu tin de fotbal de la Catalin. Referitor la Vacanta Mare..candva chiar ii urmaream chiar aveau glume bune dar ce e mult si dupa acelasi tipar devine rutina si nu mai merge. Si la Kanal D asta nu o sa ajunga nici o data la succesul de la Pro Tv.

cosmin  •  4 noiembrie 2006, 16:36

si….. asta e si asa nu se mai uita nimeni la ei, foarte bine ca pleaca