Schimbari la Stirile Antenei 1

Anuntata in premiera de Jurnalism Online , miscarea de trupe de la Antena 1 se confirma. Nemultumiti de audienta „Observatorului”, sefii Antenei 1 au decis ca Vlad Petreanu sa renunte la prezentarea stirilor Antenei 3 si sa preia, impreuna cu Lucian Mindruta, Stirile Antenei1. Va fi dat un comunicat oficial in care se vor preciza si noile functii.

marți, 14 noiembrie 2006, 5:01

Anuntata in premiera de Jurnalism Online , miscarea de trupe de la Antena 1 se confirma. Nemultumiti de audienta „Observatorului”, sefii Antenei 1 au decis ca Vlad Petreanu sa renunte la prezentarea stirilor Antenei 3 si sa preia, impreuna cu Lucian Mindruta, Stirile Antenei1. Va fi dat un comunicat oficial in care se vor preciza si noile functii.


Comentarii (15)Adaugă comentariu

Dr@Gosh  •  14 noiembrie 2006, 18:57

adik vor prezenta petreanu si cu mandruta?…au scos-o pe sandra din ecuatie???…cred ca va fi primul jurnal de stiri prezentat de 2 barbati…tare de tot, dar cred ca „balbuta” e cel care trage in jos audienta…

PS: ce legatura este intre aceasta stire si obiectul de activitate al gazetei sporturilor?…urmeaza cumva momentul in care ne veti anunta si prognoza meteo, domnule tolontan?!?

nichita  •  14 noiembrie 2006, 21:15

dragosh: a te ocupa de stiri nu inseamna doar prezentarea lor. este vorba probabil de o pozitie de editor pentru petreanu… asa ca nu ai scapat de stoica stoiceasca…

uite cataline… deja creeaza confuzie blogul tau… miile de internauti care citesc despre mutu si gigi nu inteleg ce-i cu posturile „media”, gen orlando sau bradutz.. te-am mai intrebat si eu mai demult asta si nu ai raspuns…dar acum…sunt putine comentarii si nu ai cum sa nu vezi intrebarea..:)

Blogger  •  14 noiembrie 2006, 22:19

Da de copii care joaca’n glod cand scrieti…ca noi nu mai putem de antenele astea ale tale

MariusB  •  14 noiembrie 2006, 22:21

Tolo, hai sa-ti vand gratis un ponr 🙂

Faceti si voi un ceva si oferiti un set complet de echipament unui copil
Si nu va zgarciti, puneti acolo si o minge, si aparatori..
vedeti ca mai toate supermarketurile in vest fac reduceri de craciun, puteti gasi ieftin
La cat trafic v-am facut, puteti face si voi un gest de sarbatori

american football player  •  14 noiembrie 2006, 22:25

Hia men,

I’m a football player, not a soccer
difficult to find a good chick for fun
just because of you
all chicks from your sports gazzete have met soccer d.ck
they want now only soccere..
When will change that
I’m starting getting angry
if I have to love my bed again..

MariusB  •  14 noiembrie 2006, 22:25

scuze, trebuia un spelling 🙂

the observer  •  14 noiembrie 2006, 22:27

nu ati remarcat in mesajul jucatorului

Un inceput timid de sugestie clara de amenintare virtuala?

boomerang  •  14 noiembrie 2006, 22:31

in fiecare zi am remarcat un articol care-l ataca pe jiji becali
tehnica!
Dar daca are efect invers?

nighty night  •  14 noiembrie 2006, 22:32

hai ca tolo a plecat la culcare
si maine vine scrie alt articol
nu se mai uita la ce scriu fraerii

jurnalismonline.ro » Blog Archive » Vlad Petreanu se retrage de la pupitru  •  14 noiembrie 2006, 22:35

[…] >> UPDATE // Catalin Tolontan completeaza pe blogul sau: Vlad Petreanu il va completa pe Mandruta la sefia stirilor A1, pentru ca bossii cei mari sunt nemultumiti de audienta observatorului.. […]

Tavi  •  15 noiembrie 2006, 2:10

Daca sunt nemultumiti de audienta, sefii antenelor ar trebui probabil sa lucreze si la continutul stirilor nu numai la personal.
Cu respect
Tavi
http://www.SolutiiAccesibile.com

Cătălin Tolontan  •  15 noiembrie 2006, 9:26

nichita: ne gindim la o formula. ce raspuns timpit ti-am dat)::

votantu’  •  15 noiembrie 2006, 9:45

Dl Tolontan, aveti o saptamana de atacuri zilnice la adresa lui becali
nu ca mi-ar place tipul, dar pare ca sunteti implicati politic in favoarea lui Voiculescu
sa va fie clar:
Citim Gazeta, dar nu votam pe Voiculescu!

Ce bine sa nu intre in parlament!

fotbalist somer  •  15 noiembrie 2006, 9:46

Voiculescu nu bagasi el nishte bani in fotbal?
Poate la dinamo…

Horatiu Cioara  •  15 noiembrie 2006, 10:47

Sustin afirmatia lui Tavi…poate ar trebui aruncata o privire si pe continutul stirilor!