Dati un pronostic pentru Lyon – Steaua!

Al meu este 1-1. Dar vă avertizez că în acest an n-am nimerit aproape nici un rezultat 🙂

miercuri, 6 decembrie 2006, 5:05

Al meu este 1-1. Dar vă avertizez că în acest an n-am nimerit aproape nici un rezultat 🙂

Care este pronosticul dumneavoastră?

PREMIU: 1 tricou al Stelei şi 2 cd-uri Forza Steaua (dacă mai mulţi utilizatori ghicesc scorul final se va face tragere la sorţi)


Comentarii (989)Adaugă comentariu

Mi  •  6 decembrie 2006, 19:00

deci scorul..2-1

Unicul  •  6 decembrie 2006, 19:01

2-2

mih25  •  6 decembrie 2006, 19:01

scorul meu e 2-1 pentru Lyon..si cu toate astea sunt cel mai infocat suporter stelist pe care l-a avut aceasta echipa dar in acelasi timp si realist si constient de momentul de fata al echipei…forza Steaua

Fr!g!der  •  6 decembrie 2006, 19:01

O sa fie 3 – 1 … vreti si marcatori ? … benzema o data si carew dubla iar pentru steaua thereau din pasa lui dica …

Adenyo  •  6 decembrie 2006, 19:01

6-6!

Mickey  •  6 decembrie 2006, 19:01

1-0 pentru Steaua gol Thereau in prima repriza si Juninho va da o bara la prima actiune periculoasa a Lyon-ului dupa gol

bodu_86  •  6 decembrie 2006, 19:02

2-2

MARIAN  •  6 decembrie 2006, 19:02

OL.LYON 1 ( FRED )

STEAUA BUCURESTI 2 ( THEREAU . DICA )

Iulius  •  6 decembrie 2006, 19:02

2-1

razvyyy  •  6 decembrie 2006, 19:02

eu zik un 2-0 pt StEaua..sigur..

costynn  •  6 decembrie 2006, 19:02

lyon-steaua 3-2

yo  •  6 decembrie 2006, 19:02

1-1 sau bate lyon….meciu e important deoarece olimpyque lion e o echipa buna si e pusa in joc o suma mare de bani!!!!

ovi  •  6 decembrie 2006, 19:02

lyon 2-0 steaua

Cezar  •  6 decembrie 2006, 19:02

0-1 HAI STEAUA !!!

alexXx  •  6 decembrie 2006, 19:02

scorul cred ca va fi de 2-0 pentru Lyon

commandor  •  6 decembrie 2006, 19:02

Lyon-Steaua 2-1

danel  •  6 decembrie 2006, 19:03

LYON-STEAUA 1-1

ariciu88  •  6 decembrie 2006, 19:03

2-0 este scorul pt k lyon e o mare echipa si in joc mai sunt si cei 800.000 $

rzv  •  6 decembrie 2006, 19:03

2-2

nascut stelist  •  6 decembrie 2006, 19:03

SI TOTI CEI KRE INTRATI SI LUATI STEAUA LA MISTO va anunt k tottenham-javre 3-0 iar psg-panathinaykos 3-0 !sunteti niste mizerii toti cei care intrati sa faceti misto!vedeti-va de mizeriile pe care le sustineti si lasati steaua in pace k ea si doar ea exista!altceva:pe lume exista 2 feluri de echipe:STEAUA si restul!respect

aura  •  6 decembrie 2006, 19:03

2-1 pt Lyon

Dorian Hodisan  •  6 decembrie 2006, 19:04

5-1 ptr Lyon

sammy  •  6 decembrie 2006, 19:04

lyon 2-1steaua

catalin  •  6 decembrie 2006, 19:04

scorul va fi de 3-0 pt Lyon

clujeanul73  •  6 decembrie 2006, 19:04

E pacat ca va consumati energia vorbind urat de un club romanesc …
Mai bine … stimati Dinamo-visti …. sau ce suntei …. trimite-ti un mesaj frumos baietilor vostri !!!!
Chiar merita !!!! Au avut un parcurs frumos …. Acum un an sau dai …. i-ati taxat pt neperformanta … le-ati vopsit masinile … i-ati luat la rost !!!
Acum e timpul sa le multumiti !!! … asa este frumos ….
Ei joaca pentru voi …. asa cum pot !!!
Aratati-le ca sunteti langa ei ….
Voi tine si cu voi in meciul de la Londra !!!
Sa-i bateti si voi pe Tottenahm !!!!
Sa facem puncte toti !!!
Sa nu mai zica unii ….. ca merita doar ei !!!
Sarbatori fericite !

balauru  •  6 decembrie 2006, 19:04

suge-o costele!!!

cosmin  •  6 decembrie 2006, 19:04

Lyon-Steaua 1 – 0

lucian  •  6 decembrie 2006, 19:05

lyon 4-1 steaua

bestcip  •  6 decembrie 2006, 19:05

Lyon 1-2 Steaua (cel putin un gol Thereau)

alex  •  6 decembrie 2006, 19:05

1-0 pt Lyon

Iacob Filip  •  6 decembrie 2006, 19:05

eu zic un 3-1 iar ptr noi margheaza Thereau

Andrei B.  •  6 decembrie 2006, 19:05

Pronosticul meu: 2-2

N&D  •  6 decembrie 2006, 19:05

LYON 2-1 STEAUA

vaca  •  6 decembrie 2006, 19:05

3-1 sau 3-2

Adenyo  •  6 decembrie 2006, 19:05

6-6 la pauza 5-0 la final !

N&D  •  6 decembrie 2006, 19:06

LION 0-1STEAUA

Matei Costin  •  6 decembrie 2006, 19:06

Cu toate ca sunt stelist infocat…scorul va fi 2-1 pt lyon.FoRZZA Steaua!!!

ADMIN  •  6 decembrie 2006, 19:06

VĂ MULŢUMIM PENTRU PRONOSTICURILE VOASTRE.

Just me – Haide sa haidem sa (ne) bloguim » 1001  •  6 decembrie 2006, 23:32

[…] 1001 By Io nu, nu sunt povesti sau alte cele.. Suprinzator, e vorba de comentariile la un post al lui Catalin Tolontan (nu, nu am o obsesie, ii citesc blogul prin RSS si pana acum nu am avut timp sa citesc ce a scris azi). […]