Antena 3 are arhiva de stiri video pe site

Aici gasiti noul serviciu digital al Antenei 3, postul cu cel mai bine clasat site dintre canalele de stiri din Romania. Tendinta si in Romania este ca televiziunile sa-si posteze productiile, adaptate, pe site. Primele care au facut acest lucru au fost ProTV si Antena 3.

vineri, 8 decembrie 2006, 9:03

Aici gasiti noul serviciu digital al Antenei 3, postul cu cel mai bine clasat site dintre canalele de stiri din Romania. Tendinta si in Romania este ca televiziunile sa-si posteze productiile, adaptate, pe site. Primele care au facut acest lucru au fost ProTV si Antena 3.


Comentarii (13)Adaugă comentariu

GabiKoreanu  •  8 decembrie 2006, 9:21

Imi place cum arata site-ul. Bine structurat, usor de navigat, look atractiv.
Cataline, ar trebui sa luati exemplu, sa adaptati la GSP

Crimprosu  •  8 decembrie 2006, 9:21

Deci trebuia sa treci asta la tendintele media 2007.: televiziunile vor oferi continut pe net (adaptat sau nu, dupa puterea fiecaruia de-a intelege procesul)

lacrima de sport  •  8 decembrie 2006, 10:12

Tolo, ieri am citit numai jumatate de articol si m-am apucat de postat. iti datorez niste scuze, cred ca ai ai dreptate in ultimul articol.

bogdanlebu  •  8 decembrie 2006, 10:13

asta e o tendinta alaturi de proiectul yahoo & reuters care au creat un site in care tu faci stirile… filmezi postezi si gata stirile…

lacrima de sport  •  8 decembrie 2006, 10:13

Dar cu PNG ai dat-o in bara!
Chiar n-ai vazut pe http://www.png.ro nume cunoscute precum Duckadam si Ciontu?

lacrima de sport  •  8 decembrie 2006, 10:15

Si cu porumboiu a dat-o in bara Tolo. Cum adica, tipul este totul in Vaslui si e incompatibil? Vrei cumva sa-i faci o vizita lui Porumboiu la hotel, precum cristi lapa?

lacrima de sport  •  8 decembrie 2006, 10:16

Tolo, nu cumva ai inceput sa scrii precum george calinescu? adica sa pui „negrii” sa scrie in locul tau? Cam ciudate ultimele rateuri!

lacrima de sport  •  8 decembrie 2006, 10:18

dar cu reclama la „resursele lu’ gabriel” cum e? stii tu, aia cu cianura, care investesc in mediul nostru.

Ca de pe site-ul gsp a disparut reclama, dar apare din nou cand citestyi un articol. Deci, cum e: mai luati bani de la ei ori ba?

lacrima de sport  •  8 decembrie 2006, 10:20

tolo, ar trebui sa apreciezi ce trafic iti fac.
Cunosc copii care vin de la tara care merg cate 6km ca sa vina la antrenament. Tu i-ai promis la gsp ca-i dai o minge daca aduce profu de sport pe blogurile voastre!
N-ai vrea sa-mi dai un nr de cont, sa-ti trimit niste bani pt mingi pt copii, fara sa mai faceti conditionari lipsite de bun simt?

DeullueD  •  8 decembrie 2006, 15:11

mai vreau recomandari…filme, carti si muzica!!!

Blog Cristi Roman  •  8 decembrie 2006, 16:44

Catalin, apropo de Ponturi din presa, Cotidianul anunta de azi ca vineri 15 decembrie va scoate ziarul impreuna cu DVD-ul filmului „Cum mi-am petrecut sfirsitul lumii”. Totul la 5,9 lei. E si la mine stirea, pe blog.

bara lui crisan  •  8 decembrie 2006, 17:45

Mi se pare ca Basescu a fost impresionat de carisma lui Chirac.

Gusti  •  9 decembrie 2006, 0:08

GaboKoreanu: Se lucreaza la un nou gsp.ro.

Felicitari lui Rocco de la Antena 3.