ProTV a luat Cupa UEFA

Fazele finale ale Cupei UEFA vor fi transmise incepind cu acest an de ProTV si de TV Sport.

joi, 15 martie 2007, 2:41

Fazele finale ale Cupei UEFA vor fi transmise incepind cu acest an de ProTV si de TV Sport.


Comentarii (15)Adaugă comentariu

Un_roman  •  15 martie 2007, 15:11

asta e o veste buna! tot protv-ul ramane cel mai bun, stiu cum sa-si promoveze transmisiunile si sunt intotdeauna primii in orice situatie. Dupa ce au luat ch.league, acum au luat si cupa uefa, inseamna ca sunt cei mai tari.

Curiosu’  •  15 martie 2007, 15:42

Ce inseamna mai precis fazele superioare, incepand cu anul asta? Adica incepand cu sferturile? Si le vor transmite alternativ (fiecare alt meci?) sau cum?

[-=FanSteaua=-]eminem  •  15 martie 2007, 15:50

toata admiratia pentru protv, nu ca televiziune, cat pentru comentatorii de fotbal… e o placere sa vezi un meci pe protv… bravo Costi Mocanu % Co … pe celelalte programe ramane senzatia de mosi ce comenteaza meciurile la coada la sifoane, rasucind barfele pe toate fetele…
bravo ProTv!

Florin  •  15 martie 2007, 18:07

Super joc strategie online

http://www.travian.ro/?uc=ro1_11478

kaata  •  15 martie 2007, 19:35

Ma deranjeaza ca protv a luat si cupa uefa.Imi placea mai mult atmosfera de la tvr,comentariul cu mai putine repetitii bombastice,motiv pt care ma uitam mai mult la uefa decit la liga[pina sa faca turism Steaua pe acolo…].

cristian  •  15 martie 2007, 21:18

bv lor…mai urmeaza meciule nationalei si ….chiar sunt the best fuck the rest

Pitic  •  15 martie 2007, 22:15

sal.am si eu o intrebare de 10 puncte.stie careva daca din sezonul viitor spania si italia no sa mai fie la boom?si daca da, unde or sa fie ?

sanchez  •  16 martie 2007, 12:22

TV Sport va fi mutat ,probabil, pana in toamna in Pache Protopopescu…
Asa mi se pare normal. Probabil TV Sport plateste chirie acum pt. sediul actual si …. lui Sarbu nu-i convine…
Voi ce parere aveti ?

sanchez  •  16 martie 2007, 12:26

Inca o chestie … asta este doar o supozitie… TV Sport sa devina Info Sport, deoarece nu cred ca au cerut degeaba prelungirea licentei pt. Info Sport de la CNA.
Oricum TV Sport are o audienta destul de buna… e pe primul loc in topul canalelor tv de sport din Romania !

aciduzzu  •  16 martie 2007, 15:51

care faze finale? doar finala? ca eu am vazut sahtior-sevilia pe TVR

Sorin  •  16 martie 2007, 19:16

Pt PITIC: Eu am BOOM si am inteles de la cei de acolo ca mai au drept de transmisie a meciurilor din Spania si Italia inca 3 ani de acum inainte.

radu  •  17 martie 2007, 13:52

dar parca uefa era luata de antena 1, asa v-ati laudat acum cateva luni…..

Mosti Cocanu  •  17 martie 2007, 14:34

Niculitaaaaaaaaaa, ce-ai facut Niculitaaaaaaaaaaaaaa?

eucuminesitu  •  17 martie 2007, 15:28

Mosti Cocanu =)) ahaah m-ai faqt sa rad ba