Spotul de promovare pentru Antena 2

Puteti vedea aici spotul Antenei 2, in care apar, printre altii, Victor Ciutacu (Jurnalul National), Cristian Brancu (VIP) si Oreste.

miercuri, 28 martie 2007, 2:46

Puteti vedea aici spotul Antenei 2, in care apar, printre altii, Victor Ciutacu (Jurnalul National), Cristian Brancu (VIP) si Oreste.


Comentarii (16)Adaugă comentariu

respect  •  28 martie 2007, 15:34

Inca o televiziune pentru imaginea lui Felix si propaganda pentru PC…

Bursas  •  28 martie 2007, 16:26

nashpa spotul

PB  •  28 martie 2007, 16:31

Stii cumva cine a facut creatia?

depe  •  28 martie 2007, 17:10

mie nu-mi place cum suna „ne-am saturat de bogatia lor…”

Cătălin Tolontan  •  28 martie 2007, 17:15

pb: in house

Diana  •  28 martie 2007, 17:54

Super joc strategie online

http://www.travian.ro/?uc=ro2_1065

antenenescu  •  28 martie 2007, 18:16

n-am inteles nimik, e noul OTV cumva?
si ciutacu ce cauta acolo? nu-i mai ajung spumele pe care le face la antena1 si jn?

gusti  •  28 martie 2007, 19:05

se vede ca e facut in house. totusi, la lansarea unei televiziuni parca se cere mai mult

Knut  •  28 martie 2007, 20:11

F.slab promo…mai au putin si infiereaza oranduirea burghezo-mosiereasca si cheama proletariatul sa se ridice impotriva sistemului. Iar cu pseduo-jurnalisti ca Iulia Fratila si ala de la VIP, nu faci emisiuni de calitate. Si inca o chestie..s-au luat prea in serios..cu texte d-astea „mobilizatoare” nu mai merge..

mihai  •  29 martie 2007, 0:33

dupa cum arata spotul asta postul e chiar o gluma. daca gadea si ciutacu sunt piesele de baza…cataline nu inteleg de ce tu accepti promovarea acestor oameni. e chiar atat de nasol in trust? pai ce vad eu in spotul asta, de la conceptie pana la personaje se opune valorilor pe care tu le promovezi. si apropo cam dese interviurile cu nastase in ultima vreme la gazeta. ai uitat? in orice caz in ce-i priveste pe domnii gadea si ciutacu stiti cum se spune „poti sa-i pacalesti pe toti un timp, pe unii tot timpul, dar pe toti tot timpul niciodata” si daca antena 3 e pe la 0,7 la cat va fi 2 in formula asta?

jurnalismonline.ro » Blog Archive » Antena 2  •  29 martie 2007, 0:46

[…] Spotul de promovare, via Tolo: […]

Mircea Scarlatescu  •  29 martie 2007, 9:43

Slaba prezentare, se putea mult mai bine.
La lansarea unui post TV se cere mult mai mult si mai de calitate. Daca de acum fac reduceri de buget….. asta e:)

sorin  •  29 martie 2007, 11:13

Stiri sport , toata presa sportiva pe un singur site
http://sport.anunt123.com

freedom  •  29 martie 2007, 16:14

Spotul ca spotul, iertam ca e in house, dar cu Oreste ce ati avut? De ce nu il lasati pe saracul baiat sa se odihneasca? 🙂

Vlad  •  31 martie 2007, 1:11

Prevad o despartire…Intact de GSP si viceversa. Mai Gusti mai ii dau dreptate lu Badea…el macar isi respecta in fiecare seara privitorii facand o emisiune in 6 din cele 7 zile tu esti unu din ala care-si cenzureza cititorii care posteaza mesaje pe blogul tau…nu mai tii minte „Anual Report”…Intact.

tux  •  1 aprilie 2007, 10:56

Cristi Brancu?

Ce dezamăgire…