Alt spot de la Antena 2

Antena 2 urmeaza sa se lanseze luni, 9 aprilie (cu un show comun cu Antena 1)  si va fi axata pe emisiuni dezbatere. Productia vedeta va fi „Vorbe grele”, realizata de Victor Ciutacu, redactor sef adjunct la Jurnalul National. Iata promo-ul.

marți, 3 aprilie 2007, 12:03

Antena 2 urmeaza sa se lanseze luni, 9 aprilie (cu un show comun cu Antena 1)  si va fi axata pe emisiuni dezbatere. Productia vedeta va fi „Vorbe grele”, realizata de Victor Ciutacu, redactor sef adjunct la Jurnalul National. Iata promo-ul.


Comentarii (10)Adaugă comentariu

butelie  •  3 aprilie 2007, 12:31

Victor Ciutacu suna ca dracu’ ! Am vrut sa fiu spiritual dar nu cred ca am reusit ! Oricum eu am o parere foarte buna despre Victor Ciutacu ! Despre Danut Voiculescu , am o parere SINCERA , si despre partidul de apartament pe care il conduce ! In rest numai respect pentru toti ziaristii care isi fac meseria ! Consider ca acuma , datorita CONCURENTEI pe piata media , si datorita internetului , romanii pot sa afle si ei niste lucruri pe care inainte nici nu visau sa le afle ! De cand se tot lanseaza ANTENA 2 , tocmai acum a aparut !

butelie  •  3 aprilie 2007, 13:00

JOS CENZURA ! Scrisai un comentariu , absolut elegant , fara greseli de exprimare sau trimiteri la origini , fara injuraturi , pentru ca nu imi sta in caracter , si desi apar ca sunt 2 comentarii , nu mai este postat decat unul !
Puteti sa postati , FARA CENZURA

sanchez  •  3 aprilie 2007, 13:39

Antena 2 nu aduce nimic nou, deci nu ma intereseaza
Pana cand vor mai apar televiziuni noi , nimeni nu se uita la ele , vedeti ultimele cazuri, ar trebui sa dea de gandit

eftimie  •  3 aprilie 2007, 16:16

Politicienii vorbesc f. mult.

Acum, in premiera pe tara o televiziune in care vom vorbi mai mult decat politicienii. Atata tranca-tranca nu veti vedea nici pe Kanal D nici pe casa scarii. Hai Antena 2

Knut  •  3 aprilie 2007, 20:00

Dinamic rau Victor Ciutacu asta..daca mai dura clipul 5-10 secunde, adormea pe masa aia. Iar realizarea tehnica in sine e, la randul ei, de exceptie..30 de secunde de imagini aiurea si, din cand in cand, se distinge, cu greu, fatza omului in cauza…exceptional…

meplusmyself  •  3 aprilie 2007, 20:33

textul este ok , melodia este buna, culori potrivite ( nuante de albastru+ negru+kaki + alb),dinamica „imaginilor”+cuvintele din back de asemenea, insa , din pacate, „poza” pe care a incercat-o ciutacu nu i-a reusit: mimica fetei nu este potrivita si nici cadenta, ritmicitatea cuvintelor nu s-a accentuat pentru a crea intregul si a transmite forta=responsabilitate=credibilitate=interes pentru vizionare; presupun ca asta ar fi putut fi brief-ul spot-lui?
imagine generala creata de spot: vorbe grele …dar fara greutate
parerea mea:)
multumesc

sorin  •  4 aprilie 2007, 0:24

un spot de 2 bani. nu inteleg de ce l-ai postat.

but*lie  •  4 aprilie 2007, 11:56

Vad ca imi aparu iar chestia cu ” Your comment is awaiting moderation. ”
Sa speram ca trece comentariul asta de suzana si pot sa-mi exprim si eu opiniile ! Daca nu puteti sa-mi trimite-ti un e-mail !
Ma risc si imi pun si siteul !
http://www.detoatepentrutoti.3xforum.ro/
NU vad ce a deranjat in comentariul meu ! De ce sunt bagat in lista speciala ? Si cand ma gandesc la faptul ca eu am o parere foarte buna despre administratorul acestul blog !

graeme  •  4 aprilie 2007, 17:12

De ce mi-a fost sters comentariul de la „un mare ziar se pregateste sa se mute on-line”? K n-am injurat p nimeni,ba dimpotriva,eram de acord cu d-l Tolo intr-un pct.de vedere!Si mai puneam si o intrebare la care dak se stia raspunsul,era bine,daca nu,iar bine!

moisei  •  5 aprilie 2007, 5:02

tot ce spune e adevarat
SA LE FIE RUSINE LA POLITICIENI