Dacă vine Olăroiu…

Un singur punct fragil are Hagi în toată această dispută cu Gigi Becali, nedreptul său angajator. Pe vremea cînd Olăroiu antrena echipa, Hagi făcea parte din cercul de sfătuitori ai lui Becali, acelaşi pe care azi, pe bună dreptate, îl acuză că-i toarnă în ureche patronului.

miercuri, 22 august 2007, 9:42

Un singur punct fragil are Hagi în toată această dispută cu Gigi Becali, nedreptul său angajator. Pe vremea cînd Olăroiu antrena echipa, Hagi făcea parte din cercul de sfătuitori ai lui Becali, acelaşi pe care azi, pe bună dreptate, îl acuză că-i toarnă în ureche patronului.

Dragomir, Piţurcă, Viorel Păunescu, toţi aceştia şi alţii alcătuiesc corpul de antrenori invizibili, de consilieri amicali, avizaţi, dar lipsiţi de răspundere de pe lîngă Gigi Becali.

Lui Hagi i se plăteşte acum cu aceeaşi monedă. Iar Olăroiu, pe care Becali l-a sunat, e sedus de ideea revenirii în Ghencea. El a realizat că petrodolarii sînt buni în cont, dar nu formează echipe şi un sistem unde să antrenezi cu plăcere. Oli e un tehnician aplicat, nu un plezirist care să meargă pe ideea „le iau banii şi mă fac că muncesc”. Fără să aibă probleme deocamdată în Golf, e preocupat de viitorul lui şi telefoanele lui Becali au retrezit comparaţia între Champions League şi competiţiile de un lux fantomatic din ţările arabe.

Dacă vine la Steaua, el se teme însă de reacţia publicului, cu care n-a avut relaţii grozave nici înainte. De fapt, nu e doar problema lui. Oricine ar sosi în perioada imediat următoare în Ghencea ar trebui să-şi învingă complexul uzurpatorului. Pentru că i-ar lua, indirect, locul lui Hagi, un antrenor demis deja verbal după o campanie oribilă ca formă şi injustă ca fond, dusă de patron împotriva omului pe care el l-a adus.

Viitorul Stelei e complicat pentru că nimic nu pare că-l poate convinge pe Becali să-i respecte pe cei cărora le-a promis sprijinul. Valabil şi pentru ceea ce se anunţă a treia descălecare a lui Olăroiu în Ghencea.


Comentarii (441)Adaugă comentariu

gogu  •  24 august 2007, 4:49

ma nea petrescule, astia taie in carne vie mai rau ca si comunistii, castiga o paine cu circaru de becali, un fotbal fantoma plin de bani murdari si milioanele de fraieri ca noi. pari om educat, bucura-te de ciresii in aprilie la washington

gogu  •  24 august 2007, 4:54

nea petrescule ca esti arhitect si stii cat de greu sa manoleste o cladire, astia dau din condei tznitzi minutxzi uitandu-se la muzele drogomiresti, becalesti, etceteresti si noi astia plavenii ramanem fanion la marile realizari gazetraresti. ca mata vorbesti limbile lui enlglejii. du-te mata si citeste o cronica de football a lui ce ziar vrea matale din angliterra. daca vezi in 15 fraze o vorba de un conducator de club manac ziarul cu tot cu taiparnitza. dar atat putem si atat ne duce capul ca doar d-aia ne bucuram de mila lui noclaescu acum.

septembrie  •  24 august 2007, 5:04

moaca de betivan ce esti tontomane, de ce dai dreptul oamenilor sa spuna adevarul. te crezi mesia, gunoi. ai sa intelegi curand.

Un Dinamovist  •  24 august 2007, 7:24

Ba citeam articolul ala despre partea ascunsa a conflictului si ma gandeam ca voi astia de la gazeta sunteti cele mai depravate curve posibile. Auzi, apropiati ai clubului, anumiti jucatori………adica tre sa fii bou tare sa nu iti dai seama ca Becali a impins lozu si voi v-ati apucat sa scritei din vestiti anonimi. Sunteti jalnici si va mai considerati si jurnalisti. O gasca de javre.

Sarpele  •  24 august 2007, 7:32

Ce aveti mah de il sustineti cu atata fanatism pe Hagi? Ati innebunit? Va place cum joaca echipa? Nu erati tot voi aia care strigau si urlau dupa meciul cu BATE? Aici nu e vorba de ambitie e vorba de cine e capabil sau nu. Hagi din pacate nu e printre astia. Am auzit pareri aici cum ca „trebuie lasat ca sa creasca ca antrenor”. Ha! Asta daca vroia sa o faca se ducea la Vanju Mare, de exemplu, promova echipa in Liga 1 si apoi venea la Steaua. Echipa asta nu e un loc unde sa creasca cineva. Becali e un tampit, dar pana una alta el baga bani in echipa, iar Hagi o fi el un inger( credeti-ma ca nu e ) dar nu-si face treaba. Asa ca….nu mai umblati cu fofarlica. Fiti constanti

Jan  •  24 august 2007, 7:47

Capitanul echipei Steaua, Mirel Radoi, a declarat, pentru TVR, ca jucatorii nu au cerut plecarea antrenorului Gheorghe Hagi, dezmintind zvonurile potrivit carora mai multi fotbalisti s-ar fi dus din proprie initiativa la patronul Gigi Becali pentru a se plange de comportamentul tehnicianului.

Radoi a comentat ironic acuzatiile potrivit carora el ar fi cel care decide antrenorul la Steaua. “Da… eu l-am adus pe Gica, eu il dau afara, eu l-am adus pe Walter, eu il dau afara, eu l-am adus pe Oli, il dau afara. Da…, toti antrenorii care au fost, eu i-am adus, eu i-am dat afara. Va dati seama ca daca aveam o astfel de putere, nu mai jucam fotbal, stateam sus in birou. Sunt simple speculatii, nu am nevoie de imagine, nu-mi place sa sifonez”, a spus Radoi.

Jucatorul stelist a precizat ca patronul Gigi Becali a fost cel care a chemat mai multi jucatori la palat, pentru a discuta despre rezultatele echipei. “Da, este adevarat ce a spus Nicolae Dica. Becali a fost cel care ne-a chemat la el, si nu cum s-a insinuat ca ne-am dus din proprie initiativa. Am fost cei cinci, care suntem capitanii echipei si care am reprezentat echipa. Nu ne-am dus din proprie initiativa, sa dormim pe la palat pe acolo, am fost chemati si am fost intrebati de rezultate. Ne-am spus punctul de vedere. Aceeasi discutie am avut-o si cu antrenorul Gheorghe Hagi, se stia de aceasta discutie, care a fost acum o luna si jumatate. Nimeni nu a spus sa plece antrenorul…”, a adaugat capitanul “ros-albastrilor”.

Intrebat ce parere are despre faptul ca a devenit tinta numarul unu pentru suporteri, in urma acestui scandal, Radoi a spus: “Am vazut, si chiar m-am mirat, insa nu am ce sa fac, trebuie sa-mi vad in continuare de treaba mea. Exista riscul sa fiu huiduit in Ghencea, dar nu vad de ce s-ar intampla asta, nu a avut nimeni cum sa-l lucreze pe Gica, pentru ca suntem pe primul loc. Daca eram pe ultimul loc, mai ziceam, am fi dat pe langa ele. Imi pare rau ca din cauza mea s-a ajuns la acest scandal. Eu nu am nicio vina. Eu ma simt bine unde ma pune antrenorul, nu conteaza unde joc, daca imi da o pereche de manusi merg si stau si in poarta”.

La randul sau, fundasul stelist Petre Marin s-a aratat deranjat de situatia de la echipa. “Ceea ce s-a intamplat in ultima perioada la club nu-si avea rostul, tinand cont ca suntem pe un drum bun. Noi am fost chemati de catre patron si atata timp cat patronul te cheama, trebuie sa mergi sa raspunzi. Suntem intr-o postura pe care nu am mai intalnit-o de cand sunt eu in fotbal”, a spus Petre.

Sursa: onlinesport.ro

Tzeava Stelistu  •  24 august 2007, 7:55

Hagi trebuie sustinut cu toate fortele la meciul cu Bate Borisov.Nu trebuie sa vina Olaroiu,sa ne imbolnaveasca de nervi.Iar daca ne calificam in grupe ar fi imoral sa il aduca pe Olaroiu,care nu va avea timpul necesar sa faca echipa.Eu ii acord incredere lui Hagi,care poate sa faca o echipa competitiva.

danny  •  24 august 2007, 8:07

Steaua trebuia sa se gandeasca acum cativa ani inainte de a primi bani de la Becali. Acuma nu-l mai scoate nimeni de acolo.
Si Hagi ar trebui sa nu plece fara clauza de reziliere. Parerea mea.

endorama  •  24 august 2007, 8:55

articolul ar fi trebuit sa fie de urmatoarea forma:
titlu: ‘Daca vine Olaroiu…’
continut: ‘ar fi naspa rau…’

marian  •  24 august 2007, 8:56

LA MECIUL CU BATE VOI PURTA UN TRICOU GALBEN CU NR 10

HAI STEAUA!!!
HAI ROMANIA!!!
LUPTA HAGI!!!

HAI STEAUA!!!
HAI ROMANIA!!!
LUPTA HAGI!!!

HAI STEAUA!!!
HAI ROMANIA!!!
LUPTA HAGI!!!

HAI STEAUA!!!
HAI ROMANIA!!!
LUPTA HAGI!!!

marian  •  24 august 2007, 8:57

LA ORA MECIULUI CU BATE VOI FI IN TRIBUNA SI VOI PURTA UN TRICOU GALBEN CU NR 10

HAI STEAUA!!!
HAI ROMANIA!!!
LUPTA HAGI!!!

HAI STEAUA!!!
HAI ROMANIA!!!
LUPTA HAGI!!!

HAI STEAUA!!!
HAI ROMANIA!!!
LUPTA HAGI!!!

HAI STEAUA!!!
HAI ROMANIA!!!
LUPTA HAGI!!!

arh. Gheorghe Petresciu  •  24 august 2007, 9:00

Va rog Domnilor de la GS nu trunchiati sau
scoateti parerea celor care scriu pe blog ca
e de rau pentru dvs.,sa stiti ca nu aveti
dreptul sa faceti acest lucru.O reclamatie unde
trebuie, s-ar putea sa fiti trasi la o
raspundere pe masura. Comportamentul dvs, nu
suna bine in democratia mare a Europei, unde
Romania este membru de drept. Nu mai tine,
respectati legile vitale ale democratiei
cuvantului si al liberului arbitru al fiecaruia, indiferent de, profesie,sex,cultura
etnie,religie etc. Lasati libera circulatia
la cuvant, si parerea individului sa fie
garantate conform regulamentelor Europene si
Internationale. HAI STEAUA! HAI ROMANIA!

momo  •  24 august 2007, 9:04

Tot Hagi, Becali si Olaroiu?????

termopile  •  24 august 2007, 9:05

pe cit puneti pariu ca in 2 saptamini antrenor la steaua va fi tata Puiu ?

termopile  •  24 august 2007, 9:06

Apropo… , Tolo ?
Voi functionati dupa ora Moscovei ?

Mircea  •  24 august 2007, 9:41

Imi pare rau de ce se intampla la Steaua.Sunt stelist , dar cred ca adevarul ca intotdeauna este la mijloc. Nu-l mai victimizati pe Hagi ca nu este un sfant. Caracter puternic, orgolios, icapatanat, arogant, machedon, nu este o persoana prea agreabila. Nici jucatorii nu sunt niste domnisoare dar sunt oameni si au dreptul la respect. Daca esti mare antrenor trebuie sa fi si un mare caracter. Hagi lucreaza cu OAMENI nu cu saci de cartofi, oi sau magari. Chiar daca a fost un jucator de exceptie- Romania a mai avut un Dobrin, Balaci, Ozon- trebuie sa tinem cont si de context. Generatia excelernta cu care a fost contemporan Hagi, mediatizarea uriasa , banii vehiculati. Nici G. Becali nu era nebun sa-si dinamiteze propria afacere, doar dintr-o toana. Hagi trebuie sa se autocorijeze sau sa fie corijat.

andi  •  24 august 2007, 9:57

Va salut
Nu imi palce Steaua. NU imi place nici Dinamo, in general echipele din Bucuresti. Poate ca atitudinea, nesimtirea si lipsa de caracter troneaza peste fotbal. „regele Hagi”. A devenit „rege” ca jucator. Ca antrenor…este inca un lancier. Mai are multe de invatat. Sa nu se credea ca am ceva cu El. Ca jucator, ma repet, putem sa ne punem la picioarele Sale si daca doriti sa-i acceptam orice-si doreste. Doar ca jucator. Domnul Hagi nu trebuie sa traiasca din amintiri. Vremea Sa a apus ca jucator, ca si Capitan al Nationalei. Trebuie sa renasca ca antrenor. Ii trebuie o echipa mica pe carte sa o faca mare. Si atuci va ajunge cu adevart Rege.
Toata balacareala de la Steau ma lasa rece. Chiar ma amuza.
Am invat ca afacerile in familie nu duc la nimic. Si inca odata se dovesdeste acest lucru.
Domnul Hagi ce a facut la Timisoara (de acolo sunt) a fost zero barat. A venit cu imaginea unui jucator deosebit si a plecat cu imginea unui antrenor fara rezultate. De ce s-ar fi schimbat ceva intretimp, mai ales ca nu a trecut nici un an. Mhhhh……
daca Domnul Hagi va face performanta cu Steaua, ramine de vazut.. Insa nu cred ca acum……..

marius  •  24 august 2007, 10:00

eu sunt curios ce ar zice „ziaristii” daca ar rasfoi ziarele de pe vremea cand juca hagi. pun pariu ca veti gasi tot atatea articole defavorabile lui cate sunt si favorabile. mai dadea cate o pasa/sut de geniu dar de multe ori era varza. ma gandesc la perioada ante galata

iul  •  24 august 2007, 10:07

becali trebuie deposedat de Steaua…trebuie sa poata careva….

corneliu popa  •  24 august 2007, 10:10

Un subiect gras pentru presa. Asemenea cazuri s-au mai intamplat la nenumarate cluburi. Opinia publica este manipulata. Toata campania de presa este, cred, facuta pt micsorarea procentajului lui Gigi Becali in politica. Altfel care era rostul unor asemenea energii declansate pentru defaimarea clubului Steaua si implicit marelui jucator Hagi, pentru ca antrenor inca n-a demonstrat-o? Pentru suporterii stelei este chiar atat de greu de inteles caq oierul da bani si pentru asta vrea rezultate, nu sa faca experimente cu finul sa devina antrenor!! Sunt banii lui si suporterii daca vor sa-l schimbe pe oier, se inseala! Sa se gaseasca un grup de oameni sau un om potent sa vina sa preia Steaua de la oier, sa faca un nou Consiliu de Administratie, eventual sa o coteze la Bursa si atunci suporterii poata sa decida in cadrul clubului pana atunci insa apa de ploaie!! Degeaba intervine opinia publica nationala si internationala in favoarea lui Hagi daca Steaua nu se califica in CL!! Rezultatele vorbeste si banii patronului! Jucatorii care ar pierde cate 150 000 de euro n-au nici un cuvant de spus? Numai Hagi? Pentru ca va cade voua bine? Tare mi se pare ca sunt alte interese la mijloc!!

Maxi  •  24 august 2007, 10:32

M-am bucurat ca am scapat de Olaroiu, iar cand am auzit ca o sa vina Hagi am stiut ca n-o sa faca multi purici. Realitatea este ca Hagi a fost un mare jucator, insa ca antrenor e varza. Si fara Hagi echipa ar fi jucat la fel de „bine” cu banii pe care i-a bagat Gigi la echipa.

Degeaba il critica lumea pe Becali, dar tot ce se intmpla e in interesul Stelei. Pana acum Becali a avut obligatii morale cu Olaroiu si Hagi. Daca pleaca Hagi o sa vina probabil Olaroiu ca solutie de avarie – insa nu va rezista prea mult (pana si Gigi a recunoscut ca s-a bucurat cand a plecat).

Concluzia este ca toate aceste lucruri vor deschide in sfarsit usa unor antrenori competenti sa vina la Steaua. Personal mi-ar placea sa-l vad pe Dan Petrescu, insa cred ca e prea implicat la Urziceni in acest moment…

singura/ultima  •  24 august 2007, 10:34

singura si ultima data pt un post aici….

ciobanul a aparut in viata noastra datorita ziaristilor care se uita intai la portofel si care habar n-au de profesionalism si etica …datorita faptului ca nu-s in stare sa si faca meseria, creeaza personaje si stiri d’astea aiuristice (‘ai auzit ce-a zis x’ – ce legatura are asta cu sportul?)…cate din emisiunile legate de fotbal sau din ziarele de sport au analize tehnice, povesti de succes ale sportivilor, cate dau exemple pentru copii??
va reamintesc ca tot datorita acestor ziaristi si in special a mediapro a fost creat ‘fenomenul’ manelelor…bleahh…
nu va mai mirati de becali,atata timp cat stam sa citim si le facem tiraj pe mizeriile astea.

PROTASOV a fost SINGURUL antrenor de dupa 90 care a facut performanta la Steaua -> oli a avut succes dintr-un mare bulan caci echipa a mers din inertie pe forma creata de Protasov…asa ca sictir total, in special pentru scribi din mass-media pt ca alegeti mizeria si uitati care sunt adevaratele noastre valori – in sport si nu numai…

daca vreti sa faceti ceva, ingorati Becali, ignorati Steaua pt ca acum …steaua e Becali, singurul strigat pe stadion ar trebui sa fie HAGI.(avem vreun alt ‘erou’ din fotbal Roman care sa merite o asemenea sustinere??? a, da, Dorinel! da’ nu e la Steaua!)

daca vreti sa faceti ceva, mai alegeti informatiile si ziarele care va ocupa timpul…nu le mai faceti tiraj pe mizerii!

DANIEL  •  24 august 2007, 10:55

Cel mai bine ar fi sa se intoarca Protasov…singurul care avea fata de Steaua!!!!

Danny  •  24 august 2007, 11:22

Nu tin cu Hagi dar totushi faceti o statistica si veti vedea ca Steaua a avut rezultate mai bune cand Mirel Radoi a stat pe tusha…

termopile  •  24 august 2007, 11:24

V-am mai zis ca in 2 saptamini tata Puiu va fi antrenor la Sthoia !!!

Sky-Hunter  •  24 august 2007, 11:26

… si revin la ceea ce am scris la mine pe blog in 11.aprilie.2007 http://skyhunter.wordpress.com/2007/04/11/becalizare-vs-moralitatea-nationala/

BALAN  •  24 august 2007, 11:32

Salut Cataline nu sint de acord cu ce a facut Giig becali cind ;la atacat pe Gheorghe Hagi la televizor eu cred ca trebuia chemat la sediul clubului si vorbit acolo cu jucatori care sa pling de metodele de antrenament ale lui Hagi.

vogel  •  24 august 2007, 11:57

descalecarea lui olaroiu e o prostie fara margini. oare nu se simte jignit oli ca e solutia de rezerva?
oli ar face cea mai mare greseala sa plece de la arabi. oare romanii nu stiu sa respecte contractele semnate? sper ca contractul e beton facut ca sa platesti o groaza de dolarei drept despagubire in cazul in care te razgindesti. de ce dam bir cu fugitii dupa ce luam banii? apucaturi medievale. parca suntem haiducii lu’ sapte-cai. oli te rog ramii acolo si du-ti contractul pina la capat, nu mai pune botul la smiorcaielile lui jiji. cum pleaca unul sa lucreze in strainatate cum incepem si ne plingem ca ce bine era cu el. si pe deasupra mai facem si presiuni sa vina inapoi (vezi cohorta de fotbalisti terminati, sau neadaptati,care revin).orice persoana se poate inlocui.
p.s. si pentru ziaristi: mai terminati cu intrebarile alea prostesti gen la ce echipa te intorci cind te plictisesti de cistigat euroi in occident. lamentabil!

sclavul lui becali  •  24 august 2007, 12:04

Daca vine Olaroiu noi suporterii o sa strigam „elton, elton”

florinca  •  24 august 2007, 12:40

HAGI a avut toata tara la picioarele sale fermecate.MIRCEA LUCESCU are mare dreptate cind zice ca un antrenor trebuie sa invete si lectia umilintei.HAGI ar putea avea din nou tara la picioare daca ar constientiza faptul ca nu mai este jucator,ci un antrenor in devenire.Dezaprob total purtarea patronului Becali,dar ne gindim inevitabil ca Hagi primeste in aceste zile tocmai ceea ce a oferit de multe ori(i-a facut o mare nedreptate lui Piturca,l-a pus in situatii penibile pe MIRCEA LUCESCU,atunci cind lucrau la Galata).Daca va intelege ca nu detine adevarul absolut,daca va invata sa vorbeasca cu jucatorii,daca il va face pe Becali sa inteleaga ca Radoi este in primul rind unul dintre jucatorii STELEI,atunci chiar cred ca va deveni,in sfirsit ANTRENOR.

corneliu popa  •  24 august 2007, 12:54

in sfarsit vad un material obiectiv: fata nevazuta a stelei. D-le Tolontan, jos palaria! Asa da, presa! Omul acum fiind bine informat, trage singur concluzia daca iti citeste acest material! adevarul cam pe acolo se afla! Calificarea si banii!Toti sunt oameni, hagi trebuie sa inteleaga ca trebuie sa aiba rezultate si ca antrenor cum a avut ca jucator! Asta nu inseamna ca nu trebuie sa nu aveam rabdare cu „regele”-jucator si nu-l ajutam pe antrenorul-salahor! sa se califice, jucatorii sa-si ia banii, iar noi sa ne bucuram pentru rezultatele bune ale Stelei!

termopile  •  24 august 2007, 13:20

DACA VINE OLAROIU LA STEAUA VA FI SI MAI BINE CA PINA ACUMA,,,SI VINE SI MM-UL INAPOI,CA DOAR A FOST LA PALAT SI L-A BATUT ZMARANDESCU…

Sir Alex Ferguson  •  24 august 2007, 13:52

Stupids…It’s me…I will sign next week

momo  •  24 august 2007, 13:53

Ba ce misto, vine Ferguson ala…

constiinta scrisului  •  24 august 2007, 14:04

sunt egali ca intelegere, ca intelect, ca educatie, ca reprezentare, ca orice. cum se va termina intre ei??? cui ii mai pasa, ce mai conteaza????? nicolae dica, mihai stoica, malonga, viorel paunescu, zenga, protasov, bogdan olteanu, cristi borcea, gica hagi(aici cumva de inteles), marius lacatus, jean pavel, suporterii stelei, acestia sunt cei pe care calca „multi-miliardarul” becali pentru un pumn de bani. sa fiu sincer, mie mi se pare ca gigi becali nu are nici pe sfert din banii pe care ii tot arunca sub forma de leit motiv al existentei lui. absolut toti bodiguarzii lui, in frunte cu zmarandescu, au fost ai lui nutu camataru(vezi futurica batand un suporter stelist!). aceasta „dialectica” marca gigi, adunata la incompetenta lui hagi, la jurisprudenta radoi, la prostul sfatuitor comunist(dragomir) duc la transformarea stelei, din combustibil pentru euforie pozitiva in…combustibil sintetic pentru sustinerea de campanii electorale neloiala.

bobby  •  24 august 2007, 17:23

pariez ca nu pleaca Hagi pt ca nu are unde sa se mai duca

barkley  •  24 august 2007, 18:39

Nimic despre gestul lui MM Stoica de a merge la Palat?
Nimeni, nimic? Nici o atitudine fata de un jegos lipsit de coloana vertebrala care azi scuipa si maine linge cu spor unde a scuipat?
Sunt scarbit! Si de el si de voi…

Nimic despre gestul lui MM Stoica de a merge la Palat?
Nimeni, nimic? Nici o atitudine fata de un jegos lipsit de coloana vertebrala care azi scuipa si maine linge cu spor unde a scuipat?
Sunt scarbit! Si de el si de voi…

Nimic despre gestul lui MM Stoica de a merge la Palat?
Nimeni, nimic? Nici o atitudine fata de un jegos lipsit de coloana vertebrala care azi scuipa si maine linge cu spor unde a scuipat?
Sunt scarbit! Si de el si de voi…

Nimic despre gestul lui MM Stoica de a merge la Palat?
Nimeni, nimic? Nici o atitudine fata de un jegos lipsit de coloana vertebrala care azi scuipa si maine linge cu spor unde a scuipat?
Sunt scarbit! Si de el si de voi…

Nimic despre gestul lui MM Stoica de a merge la Palat?
Nimeni, nimic? Nici o atitudine fata de un jegos lipsit de coloana vertebrala care azi scuipa si maine linge cu spor unde a scuipat?
Sunt scarbit! Si de el si de voi…

Nimic despre gestul lui MM Stoica de a merge la Palat?
Nimeni, nimic? Nici o atitudine fata de un jegos lipsit de coloana vertebrala care azi scuipa si maine linge cu spor unde a scuipat?
Sunt scarbit! Si de el si de voi…

Nimic despre gestul lui MM Stoica de a merge la Palat?
Nimeni, nimic? Nici o atitudine fata de un jegos lipsit de coloana vertebrala care azi scuipa si maine linge cu spor unde a scuipat?
Sunt scarbit! Si de el si de voi…

Nimic despre gestul lui MM Stoica de a merge la Palat?
Nimeni, nimic? Nici o atitudine fata de un jegos lipsit de coloana vertebrala care azi scuipa si maine linge cu spor unde a scuipat?
Sunt scarbit! Si de el si de voi…

Nimic despre gestul lui MM Stoica de a merge la Palat?
Nimeni, nimic? Nici o atitudine fata de un jegos lipsit de coloana vertebrala care azi scuipa si maine linge cu spor unde a scuipat?
Sunt scarbit! Si de el si de voi…

barkley  •  24 august 2007, 18:40

Nimic despre gestul lui MM Stoica de a merge la Palat?
Nimeni, nimic? Nici o atitudine fata de un jegos lipsit de coloana vertebrala care azi scuipa si maine linge cu spor unde a scuipat?
Sunt scarbit! Si de el si de voi…

barkley  •  24 august 2007, 18:41

Nimic despre gestul lui MM Stoica de a merge la Palat?
Nimeni, nimic? Nici o atitudine fata de un jegos lipsit de coloana vertebrala care azi scuipa si maine linge cu spor unde a scuipat?
Sunt scarbit! Si de el si de lipsa voastra de atitudine.

Cetateanu Turmentat  •  25 august 2007, 9:53

Tolontane esti vai de tine ma. Si aici o bagi cu scenarii? Foame mare si nu stii ce sa mai scrii… Ciumpalacule!

biapapusa  •  27 august 2007, 18:55

ar fi bine dac aolaroiu ar veni la steaua pt ca hagi nu eun bun antrenor……….dar si hagi are dreptate ca trebuie lasat sa-si faca munca si sa vedem poate ne demonstreaza ca e un antrenor bun la fel cum a fost el ca jucator