Şi iarba a plîns niţel

Gigi Becali în buletinul de ştiri al ProTV, cu aproape trei ore înainte de meci. Mulţumit de echipa pe care o bagă Hagi în teren? „Încîntat”, zice el. Normal! Este formula pe care a dictat-o. A început şcoala şi Becali îi dă extemporal lui Hagi. Fără Golanski, dar cu Bădoi. Şi fără Zaharia!  Brusc, plusează. „Mai cred că Vali Badea va intra în repriza a doua, pentru că n-are condiţie fizică să reziste un meci întreg”.

miercuri, 19 septembrie 2007, 6:55

Gigi Becali în buletinul de ştiri al ProTV, cu aproape trei ore înainte de meci. Mulţumit de echipa pe care o bagă Hagi în teren? „Încîntat”, zice el. Normal! Este formula pe care a dictat-o. A început şcoala şi Becali îi dă extemporal lui Hagi. Fără Golanski, dar cu Bădoi. Şi fără Zaharia!  Brusc, plusează. „Mai cred că Vali Badea va intra în repriza a doua, pentru că n-are condiţie fizică să reziste un meci întreg”.

Camera strînge astfel încît se vede fiecare cută a feţei. Şi i se distinge în privirea şugubeaţă sensul sumbru al anunţului. „Hagi, eşti la picioarele mele!”, spune el din ochi. Miliardarul nu s-a mulţumit să anunţe echipa de start, a vrut să facă şi schimbările. Diabolic. Ce i-a rămas lui Hagi? Minutul în care să-l bage pe Badea.

După ce s-a ieşit din direct, asta nu s-a mai văzut la televizor, Becali s-a aplecat spre iarbă. „Ce stropesc, dom’ne, cehii ăştia gazonul! Ne trebuie alte ghete”. Şi a plecat ca să-l înveţe pe cel mai mare fotbalist român cum se joacă pe iarba udă.


Comentarii (148)Adaugă comentariu

Alexandru  •  19 septembrie 2007, 20:12

nici nu vreau sa ma mai uit la tv de frica sa nu dau peste becali. cred ca aici este in mare parte vina presei pentru ca in fiecare zi unde apare „razboinicul luminii”, hop si 5-6 ziaristi pe langa el asteptand parca sa mai avorteze ceva pe gura ca sa aiba ce arata pe sticla sau scrie in ziare. de-aia eu cred ca i sa urcat la cap si are impresia ca parerile lui conteaza din moment ce este abordat mereu de ziaristi.

geo  •  19 septembrie 2007, 20:13

in seara asta hagi isi da demisia. care pune pariu. merge si braila

Marcel  •  19 septembrie 2007, 20:14

Pentru mine a mai ” murit ” un idol . Inca odata s-a demnostrat faptul ca noi romanii nu stim decat sa ne doboram valorile .

Poate Hagi nu este la fel de mare antrenor precum a fost ca jucator , dar in privinta fotbalului , george becali nu poate decat sa-i spele picioarele , precum o imagine celebra din religia care-i place asa de mult lui .

luci codlea  •  19 septembrie 2007, 20:14

Sint stelist! Asta este! Ma doare sufletul de ce se intimpla la Steaua! Si ceea ce este mai grav este ca nu stiu cum se va iesi din situatia asta! Pe de o parte probabil pentru ca cel mai mare fotbalist al nostru, MARELE HAGI, nu este si nu va fi niciodata un mare antrenor (de altfel foarte putini fotbalisti de geniu au ajuns si mari antrenori, nu ar insemna ceva nemaipomenit!)- CU TOATE ASTEA VA FI IUBIT INTOTDEAUNA LA MAXIM SI DIN TOATA FIINTA DE SUPORTERII STELISTI SI DE PRETUTINDENI-( probabil ar trebui sa urmeze calea aleasa de Platini – cea de conducator in foruri fotbalistice, pentru ca este curat si nu intra in afaceri murdare ca de exemplu cei din conducerea fotbalului nostru). Pe de alta parte pentru ca probabil nu o sa scapam niciodata de un anume conducator de osti niciodata (mi-e scirba sa-i scriu numele).
GICA TE ROG : NU-I MAI DA SATISFACTIE SI PLEACA!(nu e o rezolvare pentru Steaua; pt. ca orice antrenor cit de cit cu cap nu va accepta niciodata imixtiuni de genul celor vrute de capetenia de osti – sau cum si-o spune el).
(GICA, probabil ca nu o sa citesti niciodata acest mesaj)GICA HAGI TE VOM IUBI TOTDEAUNA, NECONDITIONAT!!!

P.S. Probabil ca nu voi privi asta seara meciul nostru. Toata suflarea stelista sufera din cauza celor ce se intimpla la echipa.
Un stelist – stelist .

PaSo  •  19 septembrie 2007, 20:15

Dupa manevra asta, daca pleaca Hagi mai gaseste Beehcali antrenor poimarti.Se mai incurca p..a cu el, se va spala pe cap cu banii.

caine-rosu  •  19 septembrie 2007, 20:17

Dragi mei, a ajuns ciobanul imparat, si tavaleste totul in noroi iar noi ceilalti, ca niste nevolnici, ne dam cu parerea

4400  •  19 septembrie 2007, 20:17

Cataline , e frumos articolul si dureros…Mi-a asa scarba deja omu asta care nu mai are nici o limita…Voi , media sunteti de vina pt ca-l mediatizati excesiv…Media e avida in primu rand de scandal iar jiji il ofera din plin….

catalinultrasu’  •  19 septembrie 2007, 20:18

Tolontane ia cat il urasc pe becali si inmulteste cu 100 si o sa afli cat va urasc pe voi…presa.Voi l-ati facut,mai ales astia care s-au luat de el si care dupaia l-au pupat in fund.Voi l-ati creeat si din cauza voastra nu mai poate fi dat jos.Dar o sa cada si voi o sa va duceti dupa el…cel putin asa sper din tot sufletul!!!

LACA  •  19 septembrie 2007, 20:19

Ce i-a rămas lui Hagi?
DEMISIA
nu trebuia sa se lase umilit……..
trebuia sa renunte dupa meciul de la cluj.
acum cea mai desteapta chestie care ar putea sa o faca hagi ar fi sa nu mai antreneze in viata lui.nu de alta da e treaba serioasa si bietu de el nu le are.
si vorba aia ….dupa ce ca esti vai de capul tau de mai si umileste ciobanu!!!!!!!!!!

4400  •  19 septembrie 2007, 20:21

@greceanu leo

Vorbesti prostii…De ce nu fac la fel patronii de la Inter , Barca , Real etc..Acolo sunt sute de milioane investite si tot nu indraznesc sa bage peste antrenor…In clipa in care tu te bagi peste antrenor , echipa aia numa liniste nu mai are…Antrenorul pierde total increderea jucatorilor , iar clubul sufera enorm ca imagine si implicit orice antrenor bun se fereste sa antreneze o echipa unde nu are mana libera…Si toate astea sunt ingredientul perfect pentru ca o echipa sa inceapa sa decada…

S-A DESCHIS BAR TIKITAKA  •  19 septembrie 2007, 20:21

Nu este decăt un joc de imagine.Insă o imagine cu background de bacnote,multe bacnote…şi nu sunt bacnote romăneşti.Tare sunt curios căţi bani ar urma sa încaseze Hagi dacă este dat afară.Pentru ca a rezista atăt de mult la atacurile furibunde ale lui Gigi Becali, nu poate fi decăt ceva foarte bine motivat.Un motiv mult mai mare decăt dragostea pentru Steaua,care este imaginea de deasupra bacnotelor.

S-A DESCHIS BAR TIKITAKA  •  19 septembrie 2007, 20:23

Se pozează rudimentar, iar filmul se developeaza după meci,în seara asta sau măine.Cu siguranţă.

glumetzul  •  19 septembrie 2007, 20:24

Nu-l mai criticati atata pe Becali. Face asa cu cine ii permite. Daca hagi nu are coloana vertebrala k si antrenor sa stea si sa inghita. Nu e nevoie sa-l plangeti voi si nici iarba alora.

4400  •  19 septembrie 2007, 20:25

Hagi cred ca in sera asta a pierdut cel mai mult in fatza fanilor…Era mai importanta onoarea lui in fatza fanilor decat ambitia de-a demonstra ca totusi nu e un antrenor slab…

aciduzzu  •  19 septembrie 2007, 20:26

hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte
hagi – oaie pana la moarte

4400  •  19 septembrie 2007, 20:27

@glumetzul

Tu nu realizezi ca jiji a scapat de tot boii??Nu vezi ca nimeni si nimic nu-i mai ajunge la nas?

claudiu  •  19 septembrie 2007, 20:27

hagi – mare pacat nu tb sa faci asta

luci codlea  •  19 septembrie 2007, 20:27

completare:CATALIN, INCERCATI SA NU-I MAI DATI APA LA MOARA PERSONAJULUI – razboinicului- SI ELIMINATI-L DIN SCRIERILE ZIARELOR VOASTRE ! O LUNA; O SAPTAMANA; SAU MACAR O ZI! SI ELIMINATII (A SE CITI PUBLICATI CU NUMELE EXACT) PE CEI CARE IAU BANI PENTRU A SCRIE DESPRE ACEST PERSONAJ ! ASTA IL VA SCOATE DIN SARITE CEL MAI MULT ! SA NU APARA IN ZIARE SI LA TELEVIZIUNE !
(dar toate astea sunt vorbe goale; probabil ca nu vei citi aceste rinduri; si maine iar toata media va incepe cu elucubratiile haiducului)

danutzbv  •  19 septembrie 2007, 20:27

3 chestii:

1. Faptul ca Neaga e „out” e cea mai buna treaba, ca nu joaca nimic de cand s-a intors la steaua.

2. Hagi trebuia sa-i cante in struna lui Jiji de prima data, sa lase responsabilitatea rezultatelor in seama patronului, ca doar el face echipa!

3. Referitor la minutul intrarii lui Badea, n-as fi asa sigur ca e decizia lui Gica, nu stii niciodata cand suna telefonul…

hagi, un idol  •  19 septembrie 2007, 20:29

Pe langa Hagi, care este un idol,un simbol,un monstru, becali este o basina rasuflata care uneori mai are nesimtirea sa iasa cu tot cu stropi. E gretos tare sa auzi o mizerie umana. Cand lam vazut prima oara pe Hagi, era deja antranor, un stadion intreg de provincie sa ridicat in picioare si aplauda. Ni se ridicase parul in cap si nu aveam glas.
Da, asa cum cine a zis, ca roman doare si doare rau sa auzim cum Hagi est lovit de un strain, machedonii nu sunt romani.

geaici  •  19 septembrie 2007, 20:35

ERA PRIN ANII 84-85! HAGI JUCA LA SPORTUL, ERA COLEG CU NASUL, CU CORAS…AVEAU MECI LA NEUCHATEL XAMAX DIN ELVETIA IN CUPA UEFA. LA EI JUCA MARELE STIELIKE! CE SPUNEA COMENTATORUL ELVETIAN, INTRUNA, CA UN METRONOM? ACHTUNG HAGI, ACHTUNG! AVEA DOAR 18 ANI SI ERA UN MARE PLAYER!VA ADUCETI AMINTE CA TINEA NATIONALA IN SPATE, PRIN ANII 90? E MARE PACAT CA UN OIER ISI BATE JOC DE SIMBOLUL FOTBALULUI ROMANESC!

geaici  •  19 septembrie 2007, 20:37

E SIGUR CA ANTRENORUL HAGI NU-L VA EGALA IN VECI PE JUCATORUL HAGI CA PERFORMANTE, DAR MOZART PUTEA FI SI UN MARE PROFESOR DE MUZICA?

claudiu  •  19 septembrie 2007, 20:41

Hagi si-a inceput aiurea cariera de antrenor, trebuia sa inceapa cu juniorii si sa se coaca in ligile inferioare. Acum cand tre’ sa capete experienta a dat peste ciobanul asta. Mai bine mai astepta inceputul anchetei DNA, daca nu putea 2-3 ani.

DADU  •  19 septembrie 2007, 21:34

IN CE MINUT INTRA VALI BADEA RAZBOINICULE???????

HAGI AI AJUNS O PAIATZA!

Realistu”  •  19 septembrie 2007, 21:37

Catalin, e ciudata vehementa cu care negi. Ai facut din Gazeta un tabloid tip Becali. da, stiu, asta e tara, asa ies banii… dar nu incerca sa ai principii…

ovidiu  •  19 septembrie 2007, 21:46

stati linistiti, totul e doar o manevra a lui hagi, care-i da impresia ca-i face pe plac si si-i sacrifica pe golanski si zaharia, da’ macar ii abate atentia lui becali de la zapata, goian si banel si asa reuseste sa-i bage in teren si sa-si faca jocul. de-abia cand o sa-i ceara becali rezultate lui hagi si fara cei trei mentionati se va impute treaba cu adevarat pentru Rege.

Cubanito  •  19 septembrie 2007, 21:57

http://www.parfums.lx.ro PARFUMURI LA COMANDA !!! http://www.parfums.lx.ro PARFUMURI LA COMANDA !!! http://www.parfums.lx.ro PARFUMURI LA COMANDA !!! http://www.parfums.lx.ro PARFUMURI LA COMANDA !!! http://www.parfums.lx.ro PARFUMURI LA COMANDA !!! http://www.parfums.lx.ro PARFUMURI LA COMANDA !!! http://www.parfums.lx.ro PARFUMURI LA COMANDA !!! http://www.parfums.lx.ro PARFUMURI LA COMANDA !!! http://www.parfums.lx.ro PARFUMURI LA COMANDA !!! http://www.parfums.lx.ro PARFUMURI LA COMANDA !!! http://www.parfums.lx.ro PARFUMURI LA COMANDA !!!

ice4you  •  19 septembrie 2007, 22:19

Dute Hagi … dute si lasa ciobanul cu ale lui. Steaua – Slavia … cu ceva noroc se va termina 1-2 … Multumim domnul Jiji !

strategul  •  19 septembrie 2007, 22:28

freewebs.com/strategii

cea mai buna carte de STRATEGII IN PARIURI SPORTIVE! Invata sa castigi!

freewebs.com/strategii

cea mai buna carte de STRATEGII IN PARIURI SPORTIVE! Invata sa castigi!

freewebs.com/strategii

cea mai buna carte de STRATEGII IN PARIURI SPORTIVE! Invata sa castigi!

freewebs.com/strategii

cea mai buna carte de STRATEGII IN PARIURI SPORTIVE! Invata sa castigi!

freewebs.com/strategii

cea mai buna carte de STRATEGII IN PARIURI SPORTIVE! Invata sa castigi!

freewebs.com/strategii

cea mai buna carte de STRATEGII IN PARIURI SPORTIVE! Invata sa castigi!

freewebs.com/strategii

cea mai buna carte de STRATEGII IN PARIURI SPORTIVE! Invata sa castigi!

freewebs.com/strategii

cea mai buna carte de STRATEGII IN PARIURI SPORTIVE! Invata sa castigi!

freewebs.com/strategii

cea mai buna carte de STRATEGII IN PARIURI SPORTIVE! Invata sa castigi!

freewebs.com/strategii

cea mai buna carte de STRATEGII IN PARIURI SPORTIVE! Invata sa castigi!

freewebs.com/strategii

cea mai buna carte de STRATEGII IN PARIURI SPORTIVE! Invata sa castigi!

freewebs.com/strategii

cea mai buna carte de STRATEGII IN PARIURI SPORTIVE! Invata sa castigi!

freewebs.com/strategii

cea mai buna carte de STRATEGII IN PARIURI SPORTIVE! Invata sa castigi!

freewebs.com/strategii

cea mai buna carte de STRATEGII IN PARIURI SPORTIVE! Invata sa castigi!

freewebs.com/strategii

cea mai buna carte de STRATEGII IN PARIURI SPORTIVE! Invata sa castigi!

freewebs.com/strategii

cea mai buna carte de STRATEGII IN PARIURI SPORTIVE! Invata sa castigi!

freewebs.com/strategii

cea mai buna carte de STRATEGII IN PARIURI SPORTIVE! Invata sa castigi!

Horea  •  19 septembrie 2007, 22:36

E momentul ca Hagi sa plece. Nu e un antrenor demn de Steaua. Il linge in cur pe Becali doar ca sa-si pastreze scaunul.

Dar ce folos? E o nulitate ca antrenor si nu are nici o idee tactica. Olaroiu sau Rednic sunt cu doua clase peste el.

mario  •  19 septembrie 2007, 22:44

Du-te Hagi!Asta e bolnav psihic,Gica!Mie imi vine sa plang cand aud dejectiile care ii ies pe gura si cand ii vad fata aia hidoasa,iar tu nu scoti o vorba!?Lasa psihopatu,chiar daca trebuie sa lasi si Steaua si apara-ti demnitatea,Gica!!!Va veni si vremea ta cand n-o sa mai fie DIAVOLUL la Steaua,pentru ca va pleca odata si-odata!Steaua nu e si nu va fi niciodata a lui!

Radu  •  19 septembrie 2007, 22:46

nu credeam sa vad asa ceva. o infrangere a stelei sa ma lase indiferent. dragul nostru becali….cum HECTOR sa intelegi…..ne distrugi credinta in steaua noastra. omule. ne omori cu zile. te du de unde ai venit. din neant sau din lumina. il ia fa bine si pe hagi si pe gigi si pe jiji si pe cine vrei tu. lasa-ne te rugam seluta noastra…fara vagabonzi si smarandesti. eu am obosit. pe cuvant de mai citesc paginile de spor o saptamana. asta-i protestul meu.

andrei calin  •  19 septembrie 2007, 22:57

cum te porti cu jucatorii tai, asa se poarta se poarta si fotbalul cu tine.. sa-l bruschezi pe zaharia, barbat in toata firea, cum l-a bruscat hagi in meciul cu cfr, inainte de schimbare, nu se face nici la juniori. omul are demnitatea lui, nu poti sa-l umilesti si apoi sa astepti sa-si dea viata pe teren ca sa ajungi tu antrenor mare.. Uneori trebuie sa recunosti ca a fi mare jucator nu inseamna ca neaparat trebuie sa confirmi si pe banca. altii (ca platini, pele) si-au dat seama inainte sa se afunde si nici nu s-au apucat. probabil pentru ca pe banca iti trebuie un alt fel de inteligenta decat cea din teren, nascuta din talent. parerea mea e ca la steaua nu e doar un om care n-are ce sa caute acolo, ci doi. si e tragic ca aceste doua persoane ocupa cele mai importante doua pozitii in club.. unul se cramponeaza de imaginea a ceea ce a fost odata pentru suporterii romani, altul de ce ar putea sa ajunga. amandoi folosesc steaua pentru a-si atinge scopurile si nici unul nu reuseste sa ne multumeasca. cine pierde? steaua, noi, suporterii..

Florent  •  19 septembrie 2007, 23:03

Radu…vai de steaua voastra!

danika  •  19 septembrie 2007, 23:14

Nu-mi dau seama ce au de impartit Hagi si avortonul jiji in spatele fotbalului.E clar ca aici se platesc niste polite.Nu cred ca a mai fost umilit vreun antrenor asa nici macar in liga a 3-a.Oricum si-a meritat-o marele strateg oier in seara asta.Sper sa scapam naibii odata si odata de personajul asta sinistru.Pacat de sacrificiul la Hagi ca sa ma exprim ca la sah.

dr_fotbal  •  19 septembrie 2007, 23:31

Ieri ziceam ca nu vreau sa aud de badoi, ov. petre si surdu. Azi i-am vazut pe toti trei in teren cu li se impleticeau picioarele. Nu e fotbal atunci cand pe partea dreapta nu exista aparare ca fundasul e varza si mijlocajul la inchidere priveste impasibil cum fundasul e facut „ca la gara” de un jucator necunoscut. Nu e fotbal cand badoi centreaza la marginea careului de 16, din lovitura libera, desi toti jucatorii erau in careul de 6 m. Nu e fotbal cand obsesiv si in ciuda cunoscatorilor de fotbal impotentul de ov. petre e titular,dupa ce in meciul cu Rapid din 12 mingi a gresit 10. E o ofensa, chiar, sa-l vezi pe teren cand nu face altceva decat sa strice jocul proprilor coechipieri. De cand l-a adus olaroiu pe pocitul de petre la Steaua tot zic asta. ov petre e cel mai slab mijlocas din Romania. Nu e fotbal cand un patron analfabet, incult, gainar, neterminat da indicatii sa intre surdu, care nu are ce cauta nici la echipa 3-a a Stelei, dar sa joace in CL, nici vorba. Eu am jucat la pariuri pentru acest meci 1 solist. Am dat si scorul 2-0. Pacat de golul lui Goian. Nu e fotbal cand il vinzi usor pe Thereau si apoi joci cu iacob, surdu si zaharia. Cine-s astia? Toti 3 nu valoreaza 100 mii. Si lasi jucator dr 5 mil sa plece pentru 2 mil. Nu e fotbal cand il vezi neputinta lui badoi, iar Golanski (cel mai bun fundas dreapta din liga I) sta pe margine. De ce? Deoarece asa a zis nebunul. Nu mai avem fotbal la Steaua. Asa cum ziceam acum vreo luna, nu mai este fotbal al Steaua de vreo 2 ani. Doar niste poticneli fara finalitate si o singura exceptie: meciul de la Kiev. Oricum, ieri ziceam ca nu vreau sa aud de badoi, ov. petre si surdu. Azi cei trei au fost artizanii infrangerii. Este suficient sa fie in echipa 2 jucatori slabi: ov petre si badoi si niciun jucator nu mai face nimic. Nu exista sperante. Repet a 42… oara in ultimii 2 ani: Steaua va fi o echipa mediocra in scrut timp. Deja e distrusa. La anul nu va juca nici in uefa. Nu va termina campionatul in primele 5.

andra  •  19 septembrie 2007, 23:42

Intra si asculta cea mai buna muzica ” HOUSE , DANCE , CLUB , romaneasca ” http://www.RadioShowFM.ro Deasemni poti downloada muzica mp3 , jocuri , program tv , tv online , stiri etc http://www.RadioShowFM.ro O noua senzatie pe NET !!!

Machedonul  •  20 septembrie 2007, 0:00

Nu este posibil ca un jucator(SURDU) de liga a treia sa joace in CL numai fiindca patronul, devenit atotstiutorul ceausescu, vrea sa-l vada in teren. El a scapat marcajul la golul doi iar comentatorii de afara rideau si de „atentia” lui si de cea a lui Petre marin care se uita dupa pasari(asa cum afirmau ei) la golul unu!
Imi pare rau de Hagi! Ma doare inima pentru echipa iar jucatorii au uitat ce inseamna daruirea pentru club si suporteri si bucuria de a avea prilejul sa juace in CL!
Eu cred ca becali este cel care greseste iar de j…a de olaroiu nici nu vreau sa aud!

alex  •  20 septembrie 2007, 0:28

catalin…voi l-ati facut mare …voi terminati-l…

endorama  •  20 septembrie 2007, 5:37

ok, si cu articolul asta sper sa puneti punct aberatiei ca ‘Hagi ar fi ultimul bastion al stelismului impotriva becalismului la Steaua’

puiu  •  20 septembrie 2007, 6:34

Trist si adevarat ,Hagi asculta de oligofrenul asta de cioban,scuze ptr.ciobani adevarati ,pacat ,dute Hagi cat vezi cu ochii ,pleaca de langa jigodia asta ,diavol in toata regula .

pelicanu’  •  20 septembrie 2007, 8:54

Inacceptabil! Ceea ce i se intimpla lui Hagi la Steaua este de-a dreptul rusinos!

ioan plischi  •  20 septembrie 2007, 9:13

curioasa natie, machidonii astia!

sorin  •  20 septembrie 2007, 11:04

ASA II TREBUIE LUI HAGI,PTR CA A ACCEPTAT SA VINA LA STEAUA.ORICUM CINE VOR VENI LA STEAUA VOR FI NUMAI LINGAI,PENTRU CA UN ANTRENOR ADEVARAT NU VINE CA SA-I FACA GIGI ECHIPA…..SSI SA RECUNOASTEM CA HAGI NU E ANTRENOR.SA MEARGA MAI BINE SA-SI VADA DE AFACERI CA ISI FACE DE RAS PRESTIGIUL CASTIGAT CAFOTBALIST D

chaplin  •  20 septembrie 2007, 12:49

„Iubesc prea mult Steaua” a zis cand l’a terfelit nesimtitul ala prima data. „Vorbim maine daca plec sau nu”, a spus dupa ce a pierdut la Praga. „Sunt masochist” va spune cand va retrograda.

Vaitanen  •  20 septembrie 2007, 17:03

Acum e momentul sa incepem o campanie nimicitoare impotriva curvei bigote. Sa joace cu tribunele goale.

constantin  •  21 septembrie 2007, 9:04

Afara cu mitocanii din sport !
Aceasta trebuie sa fie lozinca tuturor ziaristilor, fata de toti becalii si dragomirii din sport. Nu numai din fotbal. din pacate, ziaristii l-au facut mare pe gigi si il mentin mare, pentru un blid amarat de mancare. Nu va exista NICIODATA o campanie sustinuta impotriva mitocanilor din sport, inclusiv prin tacerea absoluta asupra evolutiilor echipei pe care o patroneaza, pentru a vedea si el ca fara presa e nimic. Numai ca gigi scoate un pumn de bani din buzunar si-l arunca pe jos, iar ziaristii nostri se calca intre ei pentru a-i aduna si a-l lauda pe binefacatorul lor.

Gsp.ro Va recomanda ,Radio Show FM !!  •  22 septembrie 2007, 4:46

Intra pe Radio Show FM si asculta cea mai buna muzica Non Stop http://www.RadioShowFM.ro !! Pe site mai gasesti , stiri sportive , barfe artisti , Horoscop , vremea , Tv Online , Program TV , Jocuri, Download muzica http://www.RadioShowFM.RO Intra pe Radio Show FM si asculta cea mai buna muzica Non Stop http://www.RadioShowFM.ro !! Pe site mai gasesti , stiri sportive , barfe artisti , Horoscop , vremea , Tv Online , Program TV , Jocuri, Download muzica http://www.RadioShowFM.RO Intra pe Radio Show FM si asculta cea mai buna muzica Non Stop http://www.RadioShowFM.ro !! Pe site mai gasesti , stiri sportive , barfe artisti , Horoscop , vremea , Tv Online , Program TV , Jocuri, Download muzica http://www.RadioShowFM.RO Intra pe Radio Show FM si asculta cea mai buna muzica Non Stop http://www.RadioShowFM.ro !! Pe site mai gasesti , stiri sportive , barfe artisti , Horoscop , vremea , Tv Online , Program TV , Jocuri, Download muzica http://www.RadioShowFM.RO Intra pe Radio Show FM si asculta cea mai buna muzica Non Stop http://www.RadioShowFM.ro !! Pe site mai gasesti , stiri sportive , barfe artisti , Horoscop , vremea , Tv Online , Program TV , Jocuri, Download muzica http://www.RadioShowFM.RO