Ziaristul a terminat maratonul!

Printre cei 3.500 de alergatori care au participat astazi la Maratonul de la Budapesta s-a numara si Emilian Isaila, editorul coordonator al editiei de duminica a Evenimentului Zilei. El a terminat cei 42 de kilometri dupa 4 ore si 7 minute. Mai multe detalii pe blogul ziaristului.

duminică, 30 septembrie 2007, 5:16

Printre cei 3.500 de alergatori care au participat astazi la Maratonul de la Budapesta s-a numara si Emilian Isaila, editorul coordonator al editiei de duminica a Evenimentului Zilei. El a terminat cei 42 de kilometri dupa 4 ore si 7 minute. Mai multe detalii pe blogul ziaristului.


Comentarii (8)Adaugă comentariu

whatwhenewhere  •  30 septembrie 2007, 17:32

asa. si ?

bink  •  30 septembrie 2007, 18:28

Morala?

eftimie  •  30 septembrie 2007, 18:57

felicitari! Am citit prin GSP parca ce tortura fizica presupune un maraton. Tre sa ai multa vointa

gigi79  •  30 septembrie 2007, 20:10

aceasta este o stire, nu un editorial…o sa intru pe siteul ziaristului sa comentez „marea performanta”…ce a castigat?

Cătălin Tolontan  •  30 septembrie 2007, 20:58

gig79: ai dreptate… iar acesta este un blog care ofera si stii, nu doar comentarii… exista si categoria bloguri-ziar

cata  •  1 octombrie 2007, 3:13

Realizarea lui Emilian Isaila este exceptionala, cu atat mai mult cu cat e un exemplu pentru multi (foarte multi) dintre noi, cei care ducem o viata sedentara. FELICITARI !

Cristi Roman  •  1 octombrie 2007, 11:22

98 de kg am si eu, si n-am 39 de ani ca Emilian, ci 29…Te pune pe gindit…