Ruptura Teo – Antena 1, vedeta s-a inteles cu Prima?

Negocierile dintre Teo Trandafir, acum la Romantica, si Antena 1 au ajuns intr-un impas, pe care surse de pe piata il numesc „ireconciliabil”. E foarte posibil ca ea sa poposeasca la Prima TV, dar luati aceasta informatie cu rezerva, ca tot eu v-am dat-o pe aceea ca e petita de Antena 1 si ca e ca si transferata acolo 🙂

luni, 12 noiembrie 2007, 7:01

Negocierile dintre Teo Trandafir, acum la Romantica, si Antena 1 au ajuns intr-un impas, pe care surse de pe piata il numesc „ireconciliabil”. E foarte posibil ca ea sa poposeasca la Prima TV, dar luati aceasta informatie cu rezerva, ca tot eu v-am dat-o pe aceea ca e petita de Antena 1 si ca e ca si transferata acolo 🙂


Comentarii (14)Adaugă comentariu

Dacian  •  12 noiembrie 2007, 20:00

Si ce anume ar putea face Teo la Prima? Ma tem ca si Prima Tv e o televiziune prea mica pentru ceea ce poate face ea. Asa cum se spunea si de Romantica.

Alexandru Raducanu  •  12 noiembrie 2007, 20:55

Oricum, sper sa nu mai fie director 🙂 Cred ca si-a dat si ea seama ca e o diferenta foarte mare intre a fi un prezentator de succes si a fi manager de presa/televiziune de succes.

Hadess  •  12 noiembrie 2007, 22:25

Oriunde ar fi, nu ma intereseaza!

http://had3ss.blogspot.com – Intri – Vezi – Dai mai departe!

Mircea Scarlatescu  •  12 noiembrie 2007, 22:53

Vrei sa imi dau si eu cu presupusul? Daca ajunge in curtea PrimaTV, eu o vad in colaborare cu Carcotasii…..

CTI97  •  12 noiembrie 2007, 23:48

Adica Teo va lua locul celor 2 bebelushe ? Tot e preselectie acum 🙂

Martin  •  13 noiembrie 2007, 10:52

Ce e sigur e ca nu mai vine la Antena 1. Ramane sa vedem daca va mai putea sa isi recladeasca imaginea de star. Personal, cred ca va dispare din peisajul media.

ili  •  13 noiembrie 2007, 10:55

Doamne..femeia asta s-a sinucis profesional !!!
Iar interviul de azi din Cotidianul a pus CAPAC !
Apel pt conducatorii de la Antena1 ..femeia asta NU ARE ce cauta la voi ! E de mult APUSA ..
Dupa ce am citi interviul mi-am dat seama ca nici cu capul nu mai sta bine !!

Petru Terguţă  •  13 noiembrie 2007, 12:16

Cataline, poti sa te interesezi te rog daca Antena 1 are de gand sa se lanseze la Chisinau?! Aici asa se zvoneste…

Alexandru Raducanu  •  13 noiembrie 2007, 13:53

Si la tine s-a instaurat cenzura? Pacat…

Poze tair  •  14 noiembrie 2007, 1:02

Peste 12,000 poze fete, celebritati, masini etc
http://poze.outsdr.com

Dani_ela  •  15 noiembrie 2007, 17:40

Theo s-o lase la Romantica pe Tanzta! dac-o mai tzine pe langa ea pe Tanzta ,va pierde din imaginea ei si asa pe duca.

alecu  •  15 noiembrie 2007, 21:55

De fapt nu cred ca la Prima ar putea face altceva decit chermezele cu tigani manelisti si fitele cu „vedete” de care nu a auzit nimeni.Pretentiile ,standardele moral – profesionale ale unui astfel de realizator tv sunt mai potrivite la OTV caci acolo emisiunile Grasunii asteia nostime,ar fi fatza verso al gustului „artistic” multimii fericite de subculturali car sta ore in sir cu ochii beliti la emisiunile fluviu „dandiaconescuindirect”.

duca  •  16 noiembrie 2007, 17:56

Teo este apusa de cand a rasarit.In afara de spontaneitate nu are nimic ….A-ti vazut ce interviuri da de tot rahatul.Este o tipa plina de ea si lacomia dupa bani….