Adelin Petrisor, un fricos!

Reporterul de front tremura! Da, da’ nu stiti de ce! Jurnalistul de prima linie al Antenei 1 are emotii mai mari decit atunci cind a stat saptamini in sir in cele mai periculoase locuri ale planetei.

joi, 22 noiembrie 2007, 2:34

Reporterul de front tremura! Da, da’ nu stiti de ce! Jurnalistul de prima linie al Antenei 1 are emotii mai mari decit atunci cind a stat saptamini in sir in cele mai periculoase locuri ale planetei.

Adelin Petrisor se afla in fata primei lansari de carte. Duminica, 25 noiembrie, ora 11:30, la Standul Humanitas al Tirgului de carte Gaudeamus, el lanseaza albumul foto „Corespondent de razboi”.

Astept pe blog remarcile prizonierilor teoriei conspiratiei, cei care cred ca, de fapt, totul e o mistificare: de la aselenizarea lui Neil Armstrong si pina la deplasarile lui Adelin Petrisor, care, de fapt, sint regizate in platourile Antenei din Baneasa, cu nitel fum si un simulator de zgomote.

Dar si pe acesti suspiciosi ii invit duminica la lansare. Sa-l intrebe personal pe jurnalist cum trage lumea in piept, facindu-se ca-si risca viata pentru niste amarite de corespondente 🙂


Comentarii (15)Adaugă comentariu

adrian  •  22 noiembrie 2007, 15:35

Hehehe, ai inhibat raspundacii anonimi si conspirationistii din orice.

V. Petreanu  •  22 noiembrie 2007, 15:46

Asta vara cand avea mana rupta, de fap il batuse o colega. :)) (Dana Belciug cel mai probabil)

explorish  •  22 noiembrie 2007, 15:47

micheteaux 🙂

KhaosQ  •  22 noiembrie 2007, 17:58

Sunt soldati adevarat care au participat la numeroase razboaie , insa nu au avut puterea financiara sa se lanseze.Dar las` ca vine Adelin , el cel făr de frică.

Poze tari  •  22 noiembrie 2007, 18:15

14,000 poze masini fete http://poze.outsdr.com

alexandru petria  •  22 noiembrie 2007, 18:43

Să fie într-un ceas bun(lansarea).

alex  •  22 noiembrie 2007, 22:53

Felicitari Adelin! o sa cumpar cartea ta…

iusti  •  23 noiembrie 2007, 3:53

Cei care-l cunosc… stiu ca este si cel mai deosebit om din acest trust media. Simplu si modest… insa cu realizari jurnalistice de exceptie.
Cam aceleasi lucruri s-ar mai putea spune poate doar despre Ioana Raduca(mandica).
Adelin, bafta!

diona  •  23 noiembrie 2007, 10:14

vrei intr-adevar un pont? jamescrissilv.weblog.ro

Valentin Covalciuc  •  25 ianuarie 2008, 13:14

Adelin mi-a fost coleg la facultatea de drept. Este un om deosebit. O persoana modesta, cu un umor deosebit, cel putin atunci, ca nu l-am mai intalnit de ceva timp…Inaintea examenelor era un izvor nesecat de bancuri:) Felicitari pentru activitatea si realizarile sale.

viorica iovan  •  2 februarie 2008, 0:04

. si mie imi place tare mult Adelin!

 •  10 februarie 2008, 15:44

…..

bogdan  •  26 iunie 2008, 2:57

imi pare rau ca a plecat asa si nu cu fruntea sus[din ce am auzit ]. pacat ca putea sa faca mai multe acolo la antene,dar poate ii invata pe aia de la realitatea ceva meserie.[este decizia omului pana la urma].

Bianca Matei  •  10 decembrie 2008, 16:15

Am si eu nevoie de Adelin Petrisor pentru lucrarea de licenta. Stie cineva cum il pot contacta?

iosif  •  1 octombrie 2009, 21:22

care e blogul lui Adelin,l-am cunoscut la Baghdad,e ok tipul,as vrea sa-l revad….