Romantica cumpara ad-uri in presa ca sa-i multumeasca lui Teo!

Saptamina viitoare, Teo Trandafir va sustine ultimul sau show la Romantica, inaintea transferului la Prima TV. Board-ul Realitatea – Catavencu a decis sa se desparta de vedeta sa printr-un mod absolut neobisnuit in Romania: multumindu-i! Romantica va cumpara spatiu in ziare si o va gratula pe Teo pentru serviciile aduse postului de la care pleaca.

joi, 13 decembrie 2007, 11:44

Saptamina viitoare, Teo Trandafir va sustine ultimul sau show la Romantica, inaintea transferului la Prima TV. Board-ul Realitatea – Catavencu a decis sa se desparta de vedeta sa printr-un mod absolut neobisnuit in Romania: multumindu-i! Romantica va cumpara spatiu in ziare si o va gratula pe Teo pentru serviciile aduse postului de la care pleaca.


Comentarii (14)Adaugă comentariu

alin  •  13 decembrie 2007, 11:53

multumindu-i ca pleaca!

blogmeaway  •  13 decembrie 2007, 12:23

Frumos si firesc( intr-o tara normala) NU?

adrian  •  13 decembrie 2007, 12:29

Foarte tare Realitatea, ca de obicei, singurul post tv dedicat oamenilor care stiu sa scrie cu cratima! 😉

gigi  •  13 decembrie 2007, 12:41

de ce va mutati de la adevolution la boom?

Eugen  •  13 decembrie 2007, 13:19

Teo chiar merita multumiri. Cred ca a lasat loc de buna ziua pe unde a trecut.

eftimie  •  13 decembrie 2007, 16:44

Oare e un gest ironic? Nu de altceva dar mi se pare ca Teo a avut rezultate sub asteptari la Romantica.

Transferul la Prima nu e neaparat un succes atata timp cat televiziunea respectiva nu are identitate. Este doar un loc de adunare pentru emisiuni cu identitate proprie (pot sa plece oricand de acolo cu emisiune cu tot) gen CC sau Mondenii.

Toate promo-urile lor cu vedetele postului nu reusesc sa creeze un brand propriu.

nastyb0y  •  13 decembrie 2007, 19:21

Absolut abominabil !Pai, ce fel de tara suntem noi ?Unde se mai moare la coada la plata impozitelor, cazut din Salvare sau sa intarzie trenul de Mangalia pentru ca tocmai s-a furat o bucata de sina ?Aoleo, se intoarce Eugen Ionesco in maormantul sau , departe de casa. Nu mai incurajati asemenea initiative…Ne stricam firma….

Mihai  •  13 decembrie 2007, 22:01

Deh, ce ti-e si cu vedetele astea. Zi de doliu national nu era mai bine? 😀

ionete  •  14 decembrie 2007, 1:34

cumpara si-n gsp o pagina sau nu sunteti in target ?

ionete  •  14 decembrie 2007, 2:20

catalin, intrebare: daca TEO venea la A1 asa cum ne anuntai , mai cumparau cei de la Realitatea-Catavencu spatiu de , sa-i zicem bun-ramas sau faceau doar un mic btl emotional ( ex Tantelu impartea batistute brodate in fata Teatrului Giulesti ) ?

Turambar  •  14 decembrie 2007, 9:58

Semn de normalitate.

Incetul cu incetul, televiziunile, atat backoffice cat si frontoffice aka sticla, se dezisterizeaza si redescopera „adevaratele valori” ale lu mama Omida. Cum ar fi, de ex., aleg la intamplare: bunul simt.

E si un semn al inaintarii in varsta al echipelor (productie, marketing). Incet incet, isteria de 20 si-un pic de an lasa loc isteriei ceva mai cumpanite de 30 de ani, iar middle managementu de 30 de ani incepe incet incet sa faca 40 de ani si sa vada cu altzi ochi viatza shi femeia cu mustatza.

Well done… 🙂

Calendar 2008  •  14 decembrie 2007, 12:55

==Calendar 2008== cu fete http://poze.outsdr.com

Scoop  •  17 decembrie 2007, 17:24

Daca Realitatea-Catavencu cumpara spatiu sa-i multumeasca, Sarbu ar trebui sa cumpere si el spatiu sa multumeasca celor de la R-C ca i-au luat-o de pe cap:)) In orice caz, gestul R-C este simpatic.

masaj erotic  •  18 decembrie 2007, 5:34

Te asteptam la noi, suntem tinere, pline de viata, vino sa ne simtim bine, impreuna vom atinge culmile extazului, masajul pentru noi inseamna arta.Invitatie speciala pentru domni, doamne si cupluri.Nu ezita suna-ne!
0721957502