SOV si Lazarov isi fac televiziune generalista

Lansarea in toamna lui 2009. Director general si actionat minoritar: Valeriu Lazarov. Actionar majoritar: Sorin Ovidiu Vantu. Obiectul: o televiziune generalista cu o investitie de peste 80 de milioane de euro. Aceasta este informatia care circula de putina vreme pe piata media din Romania.

marți, 11 martie 2008, 12:50

Lansarea in toamna lui 2009. Director general si actionat minoritar: Valeriu Lazarov. Actionar majoritar: Sorin Ovidiu Vantu. Obiectul: o televiziune generalista cu o investitie de peste 80 de milioane de euro. Aceasta este informatia care circula de putina vreme pe piata media din Romania.


Comentarii (10)Adaugă comentariu

GabiKoreanu  •  11 martie 2008, 13:12

Off-topic, dar in legatura cu un post anterior:
Ar fi de asteptat o reactie a gazetei (faptica nu scriptica) la articolul lui T.C. Zarojanu, din Dilema Veche. Sunt convins ca l-ai citit inaintea mea 🙂

gabidegiulesti  •  11 martie 2008, 13:14

Ce-o sa fie, ce-o sa fie? SOV + Lazarov ? Un singur raspuns: o televiziune ultracomerciala, un kitsch pentru gospodine, soldati si imbecili!

subiectiv  •  11 martie 2008, 13:37

Un alt zvon de ultima ora: Decebal Radulescu la ProSport!!! Sau Sport.ro, ceea ce e cam totuna: nasol pt Gazeta!
Ce zici?

Cătălin Tolontan  •  11 martie 2008, 13:49

subiectiv: zic ca tb sa intri aici si sa-l intrebi pe decebal
http://blogsport.ro/decebal/

fever pitch  •  11 martie 2008, 14:37

Eu am auzit ca-l vor pe Augustin Roman…sa intareasca divizia de siteuri din Pro!!!

arxi  •  11 martie 2008, 14:55

Vai de capul lor !!
nu se mai uita nici dracu la tv ..audientele sunt in cadere libera !!
Inseamna ca Lazarov e out de la Antena ..ceea ce e foarte bine pt post bineinteles..se vede ca vine cineva mare de afara asa cum se aude (RTL)!!!

red baron  •  11 martie 2008, 19:26

aoleu da se mai face ceva in tara asta in afara de malluri si televiziuni? un stadion ceva?…

gabelo  •  13 martie 2008, 1:32

subiectiv: de ce o fi asa nasol? Poate pt pro. Decebal nu e terminatu ala de sclav a lui Mutu? Un tzaran parvenit, care se si crede pe deasupra. Cum e mai rau

Gusti Roman GSP  •  13 martie 2008, 10:57

Vad ca se rosteste si numele meu pe aici. Nu exista oferta, n-am de gind sa plec de la GSP. Mai mult, construim in acest moment o echipa foarte frumoasa pentru a dezvolta structura online a Gazetei. O sa vedeti anul acesta si rezultatele acestei munci. Avem tot ce ne trebuie: caracter, cunostinte, pasiune si resurse. Multumesc

kyno_123  •  16 martie 2008, 10:28

sigur SOV is deschide televiziunea in 2009?
eu nu prea cred eu cred ca in maxim 2-3 luni