Realitatea il vrea pe Razvan Ionescu

Fostul redactor-sef al Evenimentului Zilei, Razvan Ionescu, a primit o oferta din partea grupului Realitatea – Catavencu pe pozitia de manager de integrare. Daca accepta oferta, el ar urma sa elaboreze, dupa modele internationale, o platforma de pe care ziarele, televiziunea, on-line-ul si agentia de presa sa poata functiona impreuna.

vineri, 14 martie 2008, 3:08

Fostul redactor-sef al Evenimentului Zilei, Razvan Ionescu, a primit o oferta din partea grupului Realitatea – Catavencu pe pozitia de manager de integrare. Daca accepta oferta, el ar urma sa elaboreze, dupa modele internationale, o platforma de pe care ziarele, televiziunea, on-line-ul si agentia de presa sa poata functiona impreuna.


Comentarii (17)Adaugă comentariu

explorish  •  14 martie 2008, 15:53

spre bucuria brat, nu? ;P

petre  •  14 martie 2008, 17:35

cum ramane cu moneyline, un proiect de integrare pentru revista, agentie de presa, cotidian si televiziunea de business? va fi compilat si el in „noul proiect”?

Balonul Digital  •  14 martie 2008, 17:52

Vad ca Realitatea e activa pe piata transferurilor..

Tonomatuldp3  •  14 martie 2008, 19:00

“Analishtii de tip tonomat” ai trustului lui Felics…Oare despre cine sa fie vorba, d-le Tonomat?

Tonomatul  •  14 martie 2008, 19:03

Presedintele , la revenirea in tara, s-a referit astazi la acei ziaristi carora le bagi teancul de euro si ei spun la comanda ce li se ordona..La cine crezi ca s-a referit , d-le Tonomat ?

Tonomat_cu_euro  •  14 martie 2008, 19:05

Pres.T.B. , la revenirea in tara, s-a referit astazi la acei ziaristi carora le bagi teancul de euro si ei spun la comanda ce li se ordona..La cine crezi ca s-a referit , d-le Tonomat ?

Alexandru Raducanu  •  14 martie 2008, 19:08

Ce baiat strangator e SOV! 🙂
Am observat ca strange nume, numai de amorul de a le strange, ca sa nu fie disponibili pentru concurenta. Dar pe multi ii trece pe linie moarta, cred ca nu foloseste nici 10% din potentialul oamenilor pe care ii are „in ograda”. Deci, cine vrea un salar mare pentru facut nimic, SOV este solutia ideala. Un concediu cu plata mare, pentru refacerea neuronilor.

qwas  •  14 martie 2008, 19:08

dar de dinamo…ni’c?

Tonomat_cu_euro  •  14 martie 2008, 19:11

„Tonomatul care scrie la comanda”(T.B.).Guess who,tono…

Ovidiu Miron  •  14 martie 2008, 19:13

Asa este. Realitatea atrage oameni foarte competenti. Probabil ca isi si permite sa ii recompenseze in mod corespunzator. E un lucru bun:).

TonomaT  •  14 martie 2008, 19:14

La Otopeni,astazi,s-a lansat o intrebare.Cine sunt acei ziaristi pe post de automat, carora li se introduce teancul si ei raspund la comanda …Cine sa fie ,d-le (au)To…?

TonomaT  •  14 martie 2008, 19:15

Ti se baga teancul si incepi sa arunci…

Automatul  •  14 martie 2008, 19:16

Ti se introduce teancul si improsti….

Radu Voinea  •  15 martie 2008, 0:43

Ha, ha, ha. Vantu asta are fler de afacerist, dar cand vine vorba sa recruteze personal, e falimentar!!!!!!! Alo, domnu’ Vantu, nu-l luati si pe Lazarus sa elaboreze o „platforma afaceri interne”, ca la „platforma de integrare” v-ati asigurat spatele cu acest demolator al EVZ Ionescu… Ce penibili

corri  •  15 martie 2008, 1:00

aoleo, alex raducanu, iar ai inceput sa comentezi chestii pe care nu le intelegi? sau plangi in continuare ca tu nu esti unul din oamenii pe care vantu ar da un salariu de 5 lei? nici macar…
trist mai esti, omule…

me  •  17 martie 2008, 1:35

@tomomaT
SE REFEREA LA NISTORESCU, NICIDEACUM LA RAZVAN IONESCU…SE PARE K NU AI ASCULTAT TOT DISC LUI BASE,,SI NICI ZIARE NU CITESTI

Alexandru Raducanu  •  17 martie 2008, 19:12

@corri: I’m self emplyed, so… cam greu sa ma cumpere papa Vantu. Ar trebui sa cumpere tot business-ul, iar business-ul nu e de vanzare. Dar nu moare Vantu pe chestia asta, ca oameni buni exista pe piata, iar el are foarte multi in ograda.