Rodipet organizeaza miine conferinta de presa

Miercuri, la ora 12, Rodipet organizeaza o conferinta de presa, pentru a linisti presa, dupa ce vineri o decizie judecatoreasca a constatat insolvabilitatea celui mai mare difuzor din Romania. „Am platit datoriile, nu avem probleme, platile se fac si se vor face normal”, va fi principalul mesaj al Rodipet.

marți, 18 martie 2008, 5:46

Miercuri, la ora 12, Rodipet organizeaza o conferinta de presa, pentru a linisti presa, dupa ce vineri o decizie judecatoreasca a constatat insolvabilitatea celui mai mare difuzor din Romania. „Am platit datoriile, nu avem probleme, platile se fac si se vor face normal”, va fi principalul mesaj al Rodipet.


Comentarii (9)Adaugă comentariu

nu conteaza  •  18 martie 2008, 18:15

Azi, 18 martie a.c., Comitetul de Urgenţă al Federaţiei Române de Fotbal a luat următoarele măsuri:

1. A aprobat eliberarea din funcţie a preşedintelui (Mugur Filipescu), vicepreşedintelui (Daniela Fantu) şi membrilor (Cristina Racoviţă, Nicolae Oaidă şi Giulian Slav) Comisiei de Apel a FRF

2. A aprobat componenţa nominală a Comisiei de Apel a FRF: Doru Viorel Ursu – preşedinte, Ion M.T. Cazacu – vicepreşedinte, Corneliu Gogoneaţă, Alexandru Mihai Micu, Dan Vladimir Hriţuleac – membri, Claudiu Gabriel Baboia – secretar.

chiar daca e off topic ,poate imi explica si mie cineva cine sunt astia(sau mai bine zis cine erau)

Ovidiu Miron  •  18 martie 2008, 18:46

Asa a fost dintotdeauna la FRF.

Intr-adevar, Rodipetul e un nume si e normal sa se creeze putina valva.

Mugur  •  18 martie 2008, 21:12

Rodipet are un patrimoniu pe care orice distribuitor de presa si l-ar dori. nu e o firma araba?

ady  •  18 martie 2008, 21:19

http://www.adrianivan.blogspot.com

Ovidiu Miron  •  18 martie 2008, 21:46

Mugur, chiar e araba? Interesant, chiar nu stiam. Nu conteaza originea, dar e ceva frumos. Am si eu rude de origine araba. Orientalii au simt practic, negustoresc.

mircea  •  19 martie 2008, 11:34

rodipet e in faliment! V-o spune chiar un fost angajat!

Cătălin Tolontan  •  19 martie 2008, 12:02

mircea: in acest moment, platile se fac normal. inteleg ca au inceput sa stinga si din soldul pe care il aveau catre ringier.nu-i apar, nu e treaba mea asta, doar constat.

sori  •  22 martie 2008, 11:11

http://cursvalutar.club-firme.ro/