Test de creativitate de la Cap!

Agentia de creatie Cap a facut un exercitiu de dezinhibitie. A realizat citeva spoturi ca in primele decenii ale radioului si televiziunii. Executiile publicitare de la OTV, unde apare si Dan Diaconescu, sint absolut devastatoare 🙂 Le gasiti pe hotnews.

joi, 20 martie 2008, 6:00

Agentia de creatie Cap a facut un exercitiu de dezinhibitie. A realizat citeva spoturi ca in primele decenii ale radioului si televiziunii. Executiile publicitare de la OTV, unde apare si Dan Diaconescu, sint absolut devastatoare 🙂 Le gasiti pe hotnews.


Comentarii (11)Adaugă comentariu

mariusc  •  20 martie 2008, 19:14

nu sunt reusite.

prostia naturala nu poate fi mimata(jucata) nici macar de un prost sadea.
macar un zambet daca mi-ar fi smuls…

[D] [S] [N]  •  20 martie 2008, 19:34

Intr’adevar, sunt dementiale! 🙂

[D] [S] [N]  •  20 martie 2008, 19:43

dementiale! merita vazute!

tiribonflax  •  20 martie 2008, 23:56

mariusc – judecă după gustul targetului otv şi al pseudo-brânzeturilor şi-ai să vezi că sunt demenţiale ::::)))))

Ovidiu Miron  •  21 martie 2008, 1:20

Au cautat buzz-ul.

sorin  •  21 martie 2008, 7:49

Sunt tari:)

eftimie  •  21 martie 2008, 8:18

Hai ca sunt foarte mijto…. „O doamna din Giurgiu a compus o melodie” m-a spart

vasilissa  •  21 martie 2008, 10:07

au un umor extrem de absconx. io nu l-am prins, desi mi se spune ca am umor. ideea e o facatura dupa primele incercari, acum de prost gust, ale unor americani de prin anii 60. daca nu mai devreme. omuletul-otv incearca sa iasa din pielea lui de testoasa fara reactii si, desigur, nu ii iese. el nu stie sa se mire in a si in o, nici sa se entuziasmeze. incearca, nu ii iese. iar eu am uitat la ce brinza era reclama. nu cred ca e de bine… in fond, asta era scopul, nu?

Bogdan  •  21 martie 2008, 11:46

Destul de misto.

cojocari vitalie  •  21 martie 2008, 15:37

Am reusit sa citesc ce s-a scris. Iar clipul de publicitate nu am mai rezistat sa-l vad pana la capat. Mi s-au uscat deja creierii. Nu stiu daca este corect sa-mi fac publicitate, dar chiar astazi am pus pe blogul meu un post despre publicitatea stradala din Bucala. Ati vazut cat de schimbata este in ultimul timp? Au astia atatea idei… Noi sa fim sanatosi.

Turambar  •  24 martie 2008, 12:58

Nu mai vad. Am obosit…

Senzational! Vom reveni.

:rofl: