Cititi „Blocati in trafic”!

40 de milioane de europeni acceseaza net-ul pe telefonul mobil. Daca va numarati printre ei, intrati aici  si puteti citi articolul pe care l-a publicat azi Lelia Munteanu in Gandul.  E un test de inteligenta si umor-harakiri si incepe asa:

miercuri, 9 aprilie 2008, 10:39

40 de milioane de europeni acceseaza net-ul pe telefonul mobil. Daca va numarati printre ei, intrati aici  si puteti citi articolul pe care l-a publicat azi Lelia Munteanu in Gandul.  E un test de inteligenta si umor-harakiri si incepe asa:

Pleci dimineaţa de-acasă, din Colentina-n Militari, te petrec rudele ca şi când te-ai duce la cătănie: „Rămas bun, mamă şi tată/ Pe mine mă ia-n armată/


Comentarii (20)Adaugă comentariu

dancucu  •  9 aprilie 2008, 10:54

subiectul e la ordinea zilei dar nu-mi place cum e scris… vinovat o fi simtul meu estetic.
scuze!

mosh Califar  •  9 aprilie 2008, 11:14

Dna Lelia e o ziarista dintr-o spetza rara : Fanus Neagu, Radu Cosasu poate Tudor Octavian.Chapeau.

alk  •  9 aprilie 2008, 11:47

Slabut.

Dragosh  •  9 aprilie 2008, 11:53

Din pacate, e o realitate si nu e doar in Bucuresti, toata Romania e blocata in trafic.

Ovidiu Miron  •  9 aprilie 2008, 11:54

E un articol foarte bun! Adevarul sau este evident! Multumesc pentru recomandare!

Andras  •  9 aprilie 2008, 12:03

Slabut? Foarte slab!

Taman bun de lustruit bordura…

fotbal  •  9 aprilie 2008, 12:19

daca punem raul in fata, ne-am ars! vine Blaga la primarie, de hotel nici nu poate fi vorba, it’s kind of expensive! ce mileniu trist,da,da,da

dadan  •  9 aprilie 2008, 12:25

un articol nu slab, ci de-a dreptul prost

Ovidiu Miron  •  9 aprilie 2008, 12:55

Ei, cum sa fie slab?

Arhi  •  9 aprilie 2008, 12:57

tolo, le faci trafic la gandul?:))

Cătălin Tolontan  •  9 aprilie 2008, 13:23

arhi: dupa cum ma acuza un internaut ieri, publcitate gratuita. e o recomandare. azi si dc spui ca-ti place un mar vei intra in conflict de interese 🙂 cu un brand

bc  •  9 aprilie 2008, 13:41

oare forumurile astea aduc ceva bun? mi se pare ca nu se intelege om cu om… oricare ar fi subiectul…:(

asd  •  9 aprilie 2008, 14:06

Bun articolul!

reddog.constanta  •  9 aprilie 2008, 14:47

mda……..

Radone  •  9 aprilie 2008, 15:30

trafic aglomerat pe strazi = trafic aglomerat pe net 🙂

Cristina  •  9 aprilie 2008, 16:03

Subiect la ordinea zilei… Noroc ca nu se blocheaza traficul si pe net. Sau sa fie noroc?

inside man  •  9 aprilie 2008, 19:27

ce text e ata frate, zici ca e scris de un handicapat :))))))))))))))

Cookie  •  10 aprilie 2008, 9:58

Mi-a placut, m-a facut sa rid mai mult decit lesinaturile de scrieri din CATAVENCU!
E bine intors din condei, frumos!

Stie cienva ce s-a ales de Viorel Motoc, cel care facea Mazeta Sporturilor la Catavencu pe vremea cind mazeta era mazeta?!

Lentzi  •  10 aprilie 2008, 12:44

subtire ! …constatator si atit ! asta putem face multi…

sorin  •  10 aprilie 2008, 14:07

Toti suntem vinovati pentru ceea ce se intampla pe drumurile din Romania. Suntem obisnuiti sa facem haos, sa traim in haos. Nu suntem un popor ordonat si nu ne respectam.