Sefii de la Realitatea si-au prelungit contractele

Sergiu Toader nu va pleca in februarie 2009, asa cum prevedea intelegerea din momentul in care fostul sef al Stirilor ProTV si apoi al Stirilor Antenei 1 a venit din Noua Zeelanda ca sa modernizeze Realitatea TV. Impreuna cu Sorin Enache, Sergiu Toader si-a prelungit pina in primavara lui 2012 contractul pentru a conduce ceea ce intre timp a devenit trustul Realitatea – Catavencu.

marți, 20 mai 2008, 2:44

Sergiu Toader nu va pleca in februarie 2009, asa cum prevedea intelegerea din momentul in care fostul sef al Stirilor ProTV si apoi al Stirilor Antenei 1 a venit din Noua Zeelanda ca sa modernizeze Realitatea TV. Impreuna cu Sorin Enache, Sergiu Toader si-a prelungit pina in primavara lui 2012 contractul pentru a conduce ceea ce intre timp a devenit trustul Realitatea – Catavencu.


Comentarii (10)Adaugă comentariu

Merme  •  20 mai 2008, 15:01

Cred ca Sergiu Toader a venit din Noua Zeelanda.

Cătălin Tolontan  •  20 mai 2008, 15:11

merme: scuze, ai dreptate, modific!

www.romania-inedit.ro  •  20 mai 2008, 16:34

Trustul Realitatea Catavencu , din pacate o cam ia la vale pentru ca prea il***(cuvinte banate din cauza limbajului necivilizat)
Modificai postarea , poate asa trece de moderare ! :mrgreen:

Lescu Voicu  •  20 mai 2008, 18:03

Da,corect,nu se compara cu Antenele,de exemplu,care nu linge nimic si pe nimeni,nicaieri 🙂 Poate doar pupa,dar isi asuma asta,cu onestitate 🙂

sorin enache  •  20 mai 2008, 18:30

Esti prea generos cu timpul nostru. Deal-ul este pana la 1 august 2011.

www.romania-inedit,ro  •  20 mai 2008, 21:11

Eu am auzit ca le-au marit si contractele cu 50% , plus niste prime suplimentare ! 😉

Ovidiu Miron  •  20 mai 2008, 21:19

Multa bafta! 🙂

yuhu  •  21 mai 2008, 0:20

da ma sorine, dar stii cum e la management, un an dupa n-ai voie sa misti la altii, d-aia a scris baiatul 2012…

Cookie  •  21 mai 2008, 8:06

sorin enache e cel cu licitatia lu mitica, nu?! intreabrea e retorica.
e tot acela care a aparut in EVZ cu vreo luna inainte de lictatie si a raspuns candid la intrebarile jurnalistului: da, vom face si vom drege! iata ca n-a facut nimic, dar au facut altii, care probabil citisera cu atentie articolul.

Asadar, baiatu asta face greseli dupa greseli dar i se prelungeste contractul. Oare era la pachet cu Sergiu Toader?

Sau poate i s-a prelungit cu 50% in minus, cum ar fi normal, doar ca sa nu plece la Patriciu cu ‘know-how-ul sau subtiat de timp.

Orlando » Blog Archive » ratate  •  29 mai 2008, 7:53

[…] Catavencu, Sorin Enache si Sorin Toader si-au prelungit contractele pana in august 2011 (via Tolontan) si au ca obiectiv imediat profitul la Realitatea […]