„Meciul serii” refacut in ultimul moment!

„Meciul serii”, emisiunea lui Lazarov de la Realitatea TV, a fost gata sa fie scoasa din grila dupa o singura editie cu politicieni, cea de marti seara, sustin surse din piata. Producatorul a modificat formatul, eliminind zona de dans, cintece…

miercuri, 21 mai 2008, 5:12

„Meciul serii”, emisiunea lui Lazarov de la Realitatea TV, a fost gata sa fie scoasa din grila dupa o singura editie cu politicieni, cea de marti seara, sustin surse din piata. Producatorul a modificat formatul, eliminind zona de dans, cintece…


Comentarii (19)Adaugă comentariu

fotbal  •  21 mai 2008, 17:13

de ce?

cantona  •  21 mai 2008, 17:17

Adevarul e ca era penibila emisiunea….

liv  •  21 mai 2008, 17:19

Numai „afaceri grozave” fac cei din conducerea Realitatii..nu degeaba le-au prelungit contractele !!!
Sa o tina tot asa ca o tin bine ..
si se mai mira de ce Antena 3 e pe profit si ei….

Adrian Tudor  •  21 mai 2008, 17:19

Consecventa tipica pentru Realitatea TV.

alexandru petria  •  21 mai 2008, 17:26

A avut doar farmecul lipsei de farmec.

Nenea Lars » Realitatea TV renunta la Meciul Serii  •  21 mai 2008, 17:27

[…] Probabil in urma reactiilor negative, Realitatea TV renunta la emisiunea Meciul Serii. […]

aciduzzu  •  21 mai 2008, 17:40

pai probabil au renuntat cand au vazut ca si asa iar i-a facut antena3 🙂

VON PITZI  •  21 mai 2008, 17:57

I-O FI BLESTEMAT GHEORGHE…CHIAR O SA IMI PARA RAU DE ALA…CARE AVEA UN PAPION LA GAT,ERA ARBITRU SI IN TIMPUL LIBER,PREZENTA STIRI! SA VEZI CE O SA RADA BADEA DESEARA!

von pitzi  •  21 mai 2008, 19:23

DECI LE MAI DA O SANSA…DACA VOR SA SUPRAVIETUIASCA,SA IL PUNA PE GHEORGHE LA LOC…SI SA-I DEA NISTE VODCA!

von pitzi  •  21 mai 2008, 19:25

…SI SA-I PUNA IN FATA UN AGENT DE CIRCULATIE!

gogu  •  21 mai 2008, 19:56

de ce? raspunsul e aici unde sunt audientele de la prima editie:
http://www.badin.ro/2008/05/realitatea-tv-il-suspenda-pe-andrei.html

gogu  •  21 mai 2008, 20:13

pardon linkul e asta
http://www.badin.ro/2008/05/realitatea-kaput-meciul-serii.html

ge0rgian  •  21 mai 2008, 21:16

pai normal ca ar trebui sa o scoata din grila…sunt penibili toti

www.stiriaz.com  •  21 mai 2008, 23:08

scoata din grila ca nu merita

VOGEL  •  22 mai 2008, 9:16

o decizie buna.
nu mai dureaza mult. tine pina la alegeri. dupa, uitam de emisiune. avetzi putzintica rabadare.
totul e prea scortzos si prea imbirligat.
nu ma mai uit. imi pare rau pentru Lazarov. Mircea Radu se descurca mai bine decit prelipceanu. 🙂

Petrisor Socol » Blog Archive » Probleme la Realitatea TV  •  22 mai 2008, 9:48

[…] ne spune pe blogul lui ca emisiunea “Meciul serii” de la Realitatea TV a suferit modificari. Cica s-au scos […]

litoral  •  23 mai 2008, 8:47

era degeaba oricum, trebuia scoasa

xsu  •  24 mai 2008, 0:05

i

U.georgiana  •  26 mai 2008, 15:17

Doamneee de un penibil emisiunea aia incredibil ! Dar deh nu ma mira e o productie Irealitatea.Astia ar trebui sa fuzioneze cu 0tv din punct de vedere calitativ sunt jalnici.

Antenele ii umileste !