Meciurile „nationalei” din deplasare pe TVR

TVR a cistigat licitatia externa pentru transmiterea meciurilor din deplasare ale echipei nationale in campania de calificare de la Campionatul Mondial din 2010. Imi cer scuze pt k intial am furnizat informatia gresita potrivit careia ProTV ar fi cistigat aceste meciuri.

joi, 29 mai 2008, 3:18

TVR a cistigat licitatia externa pentru transmiterea meciurilor din deplasare ale echipei nationale in campania de calificare de la Campionatul Mondial din 2010. Imi cer scuze pt k intial am furnizat informatia gresita potrivit careia ProTV ar fi cistigat aceste meciuri.


Comentarii (20)Adaugă comentariu

Merme  •  29 mai 2008, 15:23

Felicitari! Transmisiile lor sunt cele mai bune la ora actuala.

yuhu  •  29 mai 2008, 15:23

esti foarte eronat amice tolo. protv a luat ceva dar nu ce stii tu ca s-a licitat. e bine ca macar stim ca nu-i la antena, ci e la tvr.

sorin  •  29 mai 2008, 15:25

Felicitari!
Asta plus UEFA Cup.. nu prea fac cat UEFA CL, dar e mai bine decat deloc.

sfinxu’  •  29 mai 2008, 15:28

Deci pana la urma, Pro face ce face si tot se lipeste serios de ceva fotbal.

ionut  •  29 mai 2008, 15:43

Foarte interesant, primii ani in care meciurile vor fi foarte impartite intre marile televiziuni de la noi: Pro TV, Antena si TVR. Era de asteptat ca Pro-ul isi va reveni la un moment dat.

Adrian Tudor  •  29 mai 2008, 15:47

Asadar, joaca nationala acasa ne uitam la Antena 1, joaca in deplasare, ne uitam la Pro TV. Iar daca se califica la mondialul din 2010, schimbam pe TVR.

Christiansen  •  29 mai 2008, 16:30

Oops … A1 nu a fost pe faza 🙂 … sau au vrut sa lase un „os” si concurentei?

HMMM  •  29 mai 2008, 16:36

CE INSEAMNA ASTA? CA TVR NU MAI ARE NIMIC IN PRELIMINARII? SIGUR PLEACA GRADINESCU…

HMMM  •  29 mai 2008, 17:04

TE IERTAM…DAR SA NU SE MAI INTAMPLE! NOI NE BAZAM PE TINE!

vlaz  •  29 mai 2008, 17:14

Pai se poate Catalin..sa gresesti 🙂
vorba cuiva mai jos ..Te iertam 🙂
Totusi, cum de ai reusit sa confuzi TVR cu protv ???
Felicitari Tvr !!!

pat  •  29 mai 2008, 17:34

Ai mai avut tu stiri incurcate 🙂

Pune si tu categoria zvon, stire credibila …
sau pune un indicator de credibilitate pentru stirea respectiva

Adrian Tudor  •  29 mai 2008, 18:03

Ne-ai indus in eroare : )

Ovidiu Miron  •  29 mai 2008, 18:11

Interesant. E o adevarata lupta.

yuhu  •  29 mai 2008, 18:26

da, da’ nu toate’s la ei. viena e la protv.

Petrisor Socol  •  29 mai 2008, 19:17

Deci TVR1 a cam luat TOT. Bravo lor, negociatori buni 😆

badday  •  29 mai 2008, 22:38

tolo, ai merita un „esti praf” ca erea sa pierz o bere din cauza stirii preliminare pa care ai dat-o… am anuntat nijte pretini ca proteveu a luat meciurile nationalei si acum ei ajteapta scuze de la mine precum ca i-am dus in eroare…
oricum sa nu-ti faci griji, io te ert fara nici o problema, chiar nu ai facut nimic grav…

bagatare  •  30 mai 2008, 19:47

mai este vreo competitie de cumparat in materie de fotbal, ca pe bune sunt curios.

Massimo Maccarone  •  4 iunie 2008, 19:17

TVR a câştigat şi Champions League! Despre asta aţi uitat să spuneţi.

Andrei  •  9 iunie 2008, 17:22

Tolo, un meci e sigur pe PRO din deplasare. Ala cu Austria!

mihai  •  13 iunie 2008, 14:23

asta e omul greseste ce voi nati gresit niciodata ( eu te iert:P) poate si alti te iara:D