S-a rupt relatia dintre Realitatea si Terzian

Realitatea TV si Emanuel Terzian, realizatorul talk show-urilor sportive de la RTV, nu au mai prelungit contractul. Inca nu s-a stabilit cine va fi noul moderator pe sport la RTV.

joi, 3 iulie 2008, 1:05

Realitatea TV si Emanuel Terzian, realizatorul talk show-urilor sportive de la RTV, nu au mai prelungit contractul. Inca nu s-a stabilit cine va fi noul moderator pe sport la RTV.


Comentarii (21)Adaugă comentariu

Unuplusnoua  •  3 iulie 2008, 13:08

Il luati voi?

zuzu  •  3 iulie 2008, 13:18

pai,nici nu prea facea audienta,nici nu venea cu proiecte noi…las` ca il luati voi! luati-o si pe fata aia,tot de la realitatea,laura teodoru,prezinta sportul…si faceti un format de emisiune ca in italia sau in franta,cu o prezentatoare ajutata de un expert! cred ca ar iesi bine,fata arata senzational,pare ca si cunoaste cu ce se mananca fotbalul…ar fi interesant.
revin cu intrebare:comentatorii de pe gsptv,vor comenta meciurile de pe a1,prima optiune?

politehnica timisoara  •  3 iulie 2008, 13:19

era penibil asta nu-mi placea deloc.cei mai buni moderatori ii clar ca sunt florin mihoc de la tvr timisoara,vali moraru de la sport.ro si horia ivanovici de la telesport la emisiuni sportive.

Ciprian  •  3 iulie 2008, 13:32

L-ai luat pe Manolo la gsptv?

Ciprian  •  3 iulie 2008, 13:35

gsptv va transmite si altceva decat Liga1 la fotbal?

diego  •  3 iulie 2008, 13:52

nu cumva o sa fie horia ivanonici?
avind in vedere ca telesport apartine deja de realitatea! daca e asa…s-ar putea sa va dea temelie! cu toata trupa aia de mai sus…la talk show pe gras nu aveti cum sa-l faceti!
plus ca acum va avea alta logistica, vintul va sufla din spate…nu trei lulele, trei surcele…cum era pina acum!

Radu Boro  •  3 iulie 2008, 13:56

Ce sa caute saracu’ la postul ala penibil…
Om bun Terzian!

Victor  •  3 iulie 2008, 14:13

Păi acum că e Telesport în trust, Realitatea sportivă şi Fanatik Show se canibalizau. Una dintre emisiune trebuia să moară.
Şi cu Ivanovici face show, era clar cine trebuia să moară.

Merme  •  3 iulie 2008, 14:14

Aduceti-l inapoi unde ii este locul. Merita!

xsu  •  3 iulie 2008, 15:17

pacat.era ok

trestie  •  3 iulie 2008, 15:22

ce bine, pe el in discutii orice il interesa numai sport nu

mosh Califar  •  3 iulie 2008, 15:48

Aceasta veste ne doare teribil… 😀

gabi  •  3 iulie 2008, 15:55

pai asta ii smecheria celor de la realitatea…sa-i faca loc lui ivanovici,oticum realitatea ca si post ii de ”cocos”……cat despre cei mai buni prezentatori:vali moraru si radu naum

Adrian  •  3 iulie 2008, 15:56

Foarte bine, ar fi benefic sa se vina cu un format nou, interesant, si cu oameni desigur competenti!

SS  •  3 iulie 2008, 16:30

Vali Moraru ca e stelist :X

Ovidiu Miron  •  3 iulie 2008, 16:41

Tolo, e posibil ca Manolo sa vina la GspTV?

Petrisor Socol  •  3 iulie 2008, 17:37

Trezian se duce cumva la GSP TV? 😆

madagascar  •  3 iulie 2008, 20:47

i-ai luat tu locul ?

bogdanel  •  4 iulie 2008, 0:18

manolo e foarte tare…cat despre ivanovici vai de el …e numa dupa can-can-uri si scandal la emisiuni etc.la fel cum face la fanatiku’ ala pe care nu dau 2 bani cat despre facea analiza meciurilor nu prea cauta el scandal si etc…pacat…iar radu naum pakat k se baga in mocirla asta din fotablu intern mai bine ramanea la tvr…totusi daka vine la gsp sper sa faca treaba…sa mai bage si alte sporturi pe tv nu numa liga 1 …cat despre alin buzarin , decebal radulescu si ovidiu ioanitoaia sa ne lase in pace cu cometariile lor

dragosr  •  4 iulie 2008, 7:54

Chiar ma gandeam ca cea mai importanta mutare a gsptv-ului ar fi aducerea lui Terzian. Daca nu profitati de faza asta (daca nu cumva ati si provocat-o 🙂 ) ar fi mare pacat.

Andreea  •  11 iulie 2008, 21:35

Intre timp am aflat cine vine in locul lui: Vlad Enachescu 🙂