Miscare surpriza: Timisoreana vrea „nationala”

Cu o oferta de peste 1,3 milioane de euro/an, Timisoreana ataca pozitia de sponsor principal al echipei nationale, incercind astfel sa devanseze oferta Golden Brau si pe cea a actualului sponsor Bergenbier, al carui contract expira la 31 decembrie 2008.

joi, 31 iulie 2008, 12:31

Cu o oferta de peste 1,3 milioane de euro/an, Timisoreana ataca pozitia de sponsor principal al echipei nationale, incercind astfel sa devanseze oferta Golden Brau si pe cea a actualului sponsor Bergenbier, al carui contract expira la 31 decembrie 2008.


Comentarii (15)Adaugă comentariu

a  •  31 iulie 2008, 12:47

Asta ar fi culmea… FRF timisoareana! 🙂

nelu1975  •  31 iulie 2008, 13:00

Care este stirea?
Ce mi-e timisoreana , golden brau … sau alta bere …… pt mine este tot una . Prefer vinul 😛

Fotza STIINTA !!!

BABILONUL IMOBILIAR  •  31 iulie 2008, 13:04

Berea, pare-se…, e mereu „la putere” intre sponsorii FRF si ai nationalei:Burger, Golden Brau, Timisoreana s.a.

E buna. Berea.

Federeatia? Cam pute. Cam de mult. Si rau !

BABILONUL IMOBILIAR  •  31 iulie 2008, 13:13

Belea mare! Iar avem suspiciuni cu dopajul, la atltetism. Doua fete sunt suspecte ca s-au dopat cu EPO, Cristina Vasiloiu si Elena Antoci.
Noroc (cica!) cu faptul ca n-au plecat inca in China…
Pacat. Testele se vor repeta, dar nu par a mai fi vreo sansa sa fie altfel decat primele, efectuate in Elvetia.

iQ666  •  31 iulie 2008, 13:16

in locul lui porumboiu as face o oferta foarte mare si as solicita sa se faca reclama la „faina”, „pastai”, „varza” sau alte cuvinte de genul asta 😀

news-wanted  •  31 iulie 2008, 14:07

FRF betivani 🙂

Petrisor Socol  •  31 iulie 2008, 14:58

@news-wanted

de acord cu tine. O tara de betivi.

romaniainedit  •  31 iulie 2008, 18:35

Sa ieftineasca berea daca vor o cota de piata mai mare !

Ovidiu Miron  •  31 iulie 2008, 19:41

De ce sa fie culmea?:) Oferta mai buna castiga 🙂 .

sportsaga  •  31 iulie 2008, 23:55

Stire era daca nationala ar fi vrut Timisoareana. :)) Cum ar fi sa il vezi pe Chivu sau Mutu cu Timisoreana in mana? Cand ei nu stiu decat de wisky-ane.

sfinxu’  •  1 august 2008, 2:37

Zambon nu are nimic de obiectat?

partenerul strategic  •  1 august 2008, 12:49

Eu as propune J&B si Laura Andresan sa fie co-sponsorii principali. Bautura reprezentativa a jucatorilor… si modalitatea de relaxare…
N-ar da bine un clip de promovare la meciurile romaniei Mutu + Contra & Laura – Dezbraca-te de galben? Alta treaba… nu?!?!?

cunoscator  •  2 august 2008, 22:47

Nu o sa fie nici Timisoreana, nici Bergenbier, nici Golden Brau… dar e bine ca se discuta intens.

traducatoru’  •  5 august 2008, 14:07

si culoarea nationalei o sa fie albastru