Întrebări şi răspunsuri pe HotNews

La invitaţia lui Iulian Comanescu, azi, de la ora 14 la 16, am răspuns întrebărilor voastre pe siteul Hotnews. Puteţi vedea rezultatele dialogului nostru aici.

miercuri, 3 decembrie 2008, 4:45

La invitaţia lui Iulian Comanescu, azi, de la ora 14 la 16, am răspuns întrebărilor voastre pe siteul Hotnews. Puteţi vedea rezultatele dialogului nostru aici.


Comentarii (12)Adaugă comentariu

YODA BLOG  •  3 decembrie 2008, 10:55

O prima intrebare: esti platit de SOV?

Cătălin Tolontan  •  3 decembrie 2008, 11:26

yoda blog: Nu. Nici acum, nici in trecut! Ti-am raspuns din politete, o sa-ti raspund si la hotnews dc vei intreba, dar te avertizez: dc faci afirmatii calomnioase ne vedem in tribunal. Nu glumesc! Muncesc in presa din 1990 si nimeni n-a spus asta despre mine.

EPOP  •  3 decembrie 2008, 14:11

D-le Tolontan cand vom putea citi si noi in gazeta scorurile meciurilor de handbal, baschet tenis in timp real? de ce trebuie sa asteptam 5-6 ore ca sa aflam ce scor a fost la meciul de handbal masculin dintre constanta si energia tgj, de exemplu? Intrebarea este cand vom avea si alte sporturi comentate in timp real in ziarul pe care-l conduceti?Nu se poate sa citim on-line orice perla pe care o spune turcu sau jiji, imediat cum ei o rostesc iar despre meciul de tenis al soranei carstea sa aflam dupa 4-5 ore, sau sa citim ce tampenie a mai facut un „om de fotbal” in loc sa citim comentariul meciului de handbal dintre atlasib sibiu si cs otopeni. Chiar nu mai putem citi un comentariu al unui meci dintr-un alt sport decat fotbalul? dvs credeti ca ne intereseaza mai mult tampeniile lui iancu sau ce a facut bucovina suceava in cupa chalenge la handbal?

alecs  •  3 decembrie 2008, 17:17

Nu ati raspuns la toate intrebarile de acolo !!

Victor Ciutacu  •  3 decembrie 2008, 18:04

@YODA BLOG: desi parerile mele si ale lui Tolo sunt divergente in imensa majoritate a temelor publice, e o mizerie insinuarea ta. si eu sunt in relatii civilizate cu SOV si chiar am avut contract cu postul pe care-l conduce, dar cat e el de Vantu nu a avut tupeul (si, crede-ma, debordeaza la acest capitol) sa indrazneasca sa-mi propuna vreo plata subterana. de ce ar fi facut-o cu Tolo? de ce trebuie sa intretinem suspiciunea ca un om nu poate avea convingeri proprii, ca trebuie musai sa ia parale pentru asta?

BABILONUL IMOBILIAR  •  3 decembrie 2008, 18:13

N-a fost rau…De apreciat sinceritatea de care ai dat dovada.
Iulian, meserias!

Totusi, una…nu ti-a iesit (fara „pro-domo”): „Cred ca PSD-PC va avea cu 5% mai mult ca PDL” („Catavencu”)… 🙂

EPOP  •  3 decembrie 2008, 18:15

cand imi veti raspunde si mie la intrebari? am vazut ca nici pe site-ul lui comanescu nu mi-ati raspuns, va rog sa imi raspundeti aici daca se poate. merci anticipat!

meplusmyself  •  3 decembrie 2008, 22:11

Multumesc pentru raspuns.

bagatare ***  •  4 decembrie 2008, 9:53

interesant.

rl  •  4 decembrie 2008, 12:25

Vad ca nu faci nici o referinta la Romania libera. Cum iti explici ca ziarul asta se mentine, cu mici variatii, la acelasi nivel de aproape 2 ani ? Acum vad ca e nr. 2 pe quality. Am vazut ca vorbeai de fake-uri la BRAT. La cine te refereai ?

Cătălin Tolontan  •  4 decembrie 2008, 14:26

victor ciutacu: multumesc

@EPOP  •  4 decembrie 2008, 14:36

Puteţi accesa pe pariori.ro, un site partener gsp.ro, pagina de livescore la adresa http://www.pariori.ro/site/87/live.htm . Acolo veţi găsi scoruri actualizate în direct din majoritatea sporturilor, din majoritatea campionatelor lumii.

De asemenea, meciurile de mare interes pentru public sunt transmise liveTEXT pe gsp.ro. Din nefericire, nu există suficient interes public pentru a conduce la alocarea de resurse pentru un meci precum Atlassib Sibiu – CS Otopeni. Resursele oricărei organizaţii fiind limitate, ele sunt alocate evenimentelor cu mai mare interes public (interes arătat de statistici, focus grupuri şi alte instrumente de măsurare).