Articolul inceputului de an

… a aparut astazi in Gandul si e scris de Lelia Munteanu.

marți, 20 ianuarie 2009, 11:54

… a aparut astazi in Gandul si e scris de Lelia Munteanu.


Comentarii (7)Adaugă comentariu

fotbal  •  20 ianuarie 2009, 12:23

este bestial! felicitari autoarei! daca imi mai dai doua-trei articole de citit, s-a terminat cu ziua mea de munca, o trec la pierderi colaterale 🙂

andrei  •  20 ianuarie 2009, 13:21

Multumesc pentru cartea de Craciun, Tolo. Am primit-o de o saptamana si abia astept sa o citesc. Foarte frumoasa initiativa ta si sunt foarte incantat si de autograf.

adi  •  20 ianuarie 2009, 14:13

foarte interesant articoulul,scris bine de tot ,duduia merita un premiu:D

Danutz  •  21 ianuarie 2009, 2:05

Mi s-a pus un nod in gat.

Andi  •  21 ianuarie 2009, 14:50

Lelia Munteanu e jurnalista mea preferată. Plus că nici o altă femeie din România nu scrie pamflet mai bine decât ea. Am studiat-o la Jurnalism (e trecută și în manuale), la Tehnici de redactare…

Cătălin Tolontan  •  21 ianuarie 2009, 19:37

andi: e formidabil textul, asa e!

romania inedit  •  23 ianuarie 2009, 9:56

Un articol exceptional !
Multumesc pentru semnalare !