Doua perspective asupra presei scrise

Foarte bun interviul luat de Petrisor Obae lui Cristian Tudor Popescu si produs de Happy Fish. Eu sint mai optimist in IQads, dar tema dezbaterii e infinita. Doar timpul va calibra opiniile.   

marți, 27 ianuarie 2009, 1:57

Foarte bun interviul luat de Petrisor Obae lui Cristian Tudor Popescu si produs de Happy Fish. Eu sint mai optimist in IQads, dar tema dezbaterii e infinita. Doar timpul va calibra opiniile.   


Comentarii (9)Adaugă comentariu

Cristian Tudor Popescu îşi vede sfârşitul aproape  •  27 ianuarie 2009, 14:14

[…] Cătălin Tolontan răspunde întrebărilor IQads pe teme […]

adi  •  27 ianuarie 2009, 14:16

in principiu zice bine domnul Popescu!

fotbal  •  27 ianuarie 2009, 14:22

nu mi-a placut apocalipsa nici in biblie. asa ca aleg perspectiva ta, care pare mai aproape de realitate. e foarte tare aia cu „cel mai scump strigoi din lume”. imediat m-am uitat imprejur!

[D][S][N]  •  27 ianuarie 2009, 16:21

Ziarele nu vor muri, dar vor respira din ce in ce mai greu, cel putin o perioada, eu asa cred.

sportsaga.ro  •  27 ianuarie 2009, 16:58

Vin vremuri grele. Presa va avea mult de suferit. Deja sunt tensiuni peste tot pentru ca piata asta e departe printre cele mai sensibile.

alex  •  27 ianuarie 2009, 18:51

Parerea mea este ca mass-media o sa aiba destul de mult de suferit… asta daca nu spun ceea ce trebuie…si nu mai umfla stirile aiurea…

Tolontan vs CTP : Reporter Virtual  •  28 ianuarie 2009, 8:28

[…] a ziaristilor, care sunt condusi instinctual mai mult, fara a fi nevoie de guzgani rozalii. Catalin Tolontan are o alta perspectiva pentru Iqads: “Ziarele nu au murit si nu vor muri (…). […]

James Crissilv  •  28 ianuarie 2009, 13:44

Se vor adapta. Vor ajunge sa se prezinte sub forme la care nu ne gandim. Eu sunt ferm convins ca pentru un abonament nesemnificativ in viitor voi primi ziarul zilnic direct pe telefonul mobil, de ex.
O zi minunata iti doresc

UnCopilutz  •  29 ianuarie 2009, 3:14

Interviul tău nu l-am citit, însă despre cel video, luat lui CTP de Obae nu pot să spun decât că a picat mult prea bine şi mult prea la timp. Încă un motiv în plus să te îndrepţi spre bloguri sau spre proiectele on-line, ca şi cel al lui Petrişor.