Nici sa discreditati nu stiti :-)

Niste baieti suparati pe dezvaluirile Gazetei si, am un feeling, platiti din buzunarul nostru, au inceput sa trimita pe net un mail timpit pe care mi-l atribuie. In mailul-facatura il atac violent pe presedintele Traian Basescu. Sint un huligan digital, cum ar veni 🙂

vineri, 14 mai 2010, 5:27

Niste baieti suparati pe dezvaluirile Gazetei si, am un feeling, platiti din buzunarul nostru, au inceput sa trimita pe net un mail timpit pe care mi-l atribuie. In mailul-facatura il atac violent pe presedintele Traian Basescu. Sint un huligan digital, cum ar veni 🙂

Mailul meu este altul si e public: catalin.tolontan@gsp.ro. Si nu comunic cu cititorii prin SPAM-uri. Daca am ceva de spus, scriu in ziar si aici. Va multumesc!


Comentarii (15)Adaugă comentariu

Florin  •  14 mai 2010, 18:24

Felicitari, domnule Tolontan,pentru prestatia de ieri. Pacat ca nu sunt mai multi jurnalisti asa de obiectivi ca dvs.

miky  •  14 mai 2010, 18:29

Am primit si eu mail din asta si nu prea am inteles despre ce e vorba si de unde pana unde. M-am lamurit acum.

Cătălin Tolontan  •  14 mai 2010, 18:55

florin: sint multi jurnalisti buni si obiectivi!

Arina  •  14 mai 2010, 19:10

Mie tot nu mi se par normale protestele sindicalistilor si pensionarilor pentru ca ei nu inteleg aceste masuri in esenta.

Bogdan  •  14 mai 2010, 19:13

ROMANIA STRIGA HAI OLTCHIM!
DIN 23 DE MILIOANE DE MOTIVE HAI OLTCHIM!

ioan timisoara  •  14 mai 2010, 19:35

Stiati ca in proiectul de ordonanta se reduce si cu 25% si renata viagera a sportivilor de performanta?
Sursa: http://www.mediafax.ro/social/guvernul-vrea-sa-taie-facilitatile-pensionarilor-la-transport-si-sa-reduca-bursele-din-educatie-6119066/

E-mail spoofing cu doua victime: Tolontan si Basescu – transcripturi din data de cand base e un cretin | RENNE: Revista online  •  14 mai 2010, 21:17

[…] treilea indiciu, din nefericire, mesajul postat de Tolontan pe blogul propriu. Spun din nefericire pentru ca sunt curios cati ar fi luat mesajul de bun daca nu ar fi […]

Leapsa: Inceput de drum in jurnalism | Sandy  •  14 mai 2010, 22:36

[…] Caranfil, Realitatea Fm blog, Reporter Virtual, Sentinta ,Toni Momoc, Ioan T. Morar, Vlad Petreanu, Catalin Tolontan, Iulian Comanescu, Cristian Grosu, Subiectiv si multi alti jurnalisti pe care i-am omis fara voie […]

bogdan  •  15 mai 2010, 8:32

M-am bucurat, sincer, cand l-am vazut pe Presedinte pomenind tangential de „patinoar” intr-o conferinta de presa. Inseamna ca ti-ai facut treaba bine si cei care au comis-o au fost trasi de urechi. Din pacate, doar asta au primit. O mustrare ca pe vremuri. Si asta ca n-au facut-o mai acoperit, mai pe blat… Ai dreptate , locul tau nu poate fi in politica. Te simti mai folositor asa, iar noptile , pun pariu ca le dormi bustean . Esti de invidiat !

Stefan  •  15 mai 2010, 10:21

Bun reply domnule Tolontan. Le-ar trebui si…. (TOLO: fara violenta) la cei care se plictisesc si dau in prostie.

Mircea  •  15 mai 2010, 15:40

Domnule Tolontan cand trimite DNA dosarul Ridzi in instanta ?

gogu  •  15 mai 2010, 16:33

pt. bogdan> te bucuri degeaba!
aia-s cu banii in buzunar si tu esti bucuros!
tu crezi ca presedintele nu stia? stia!
numa ca suntem niste ******! si bucurosi!

virgil  •  15 mai 2010, 17:03

MODEL DE CERINTE LA O LICITATIE DIN GIURGIU :
Valoarea estimata fara TVA: 22,531,258.1 RON
Dotarile specifice: Excavatoare- 4 buc; miniexcavator pentru spatii inguste-1 buc. ;Cilindru compactor min 10 tone-2 buc.;Incarcator frontal-2 buc;Echipament forare verticala-1 buc.;Autogreder-1 buc.;Buldozer-3 buc.;Autobetoniere-1buc.;Autobasculante-10 buc.;Autoutilitare-2 buc.;Echipamente de ridicare pentru montaj-minim 500 kg-2 buc;Echipamente pentru sudarea materialelor geosintetice-2 buc;
MAI TREBUIAU ; A. Inaltimea patronului = 180cm;B. ochi albastri….
*** Mai bine taiem pensiile …

virgil  •  15 mai 2010, 17:06

REVIN :
http://www.infoconstruct.ro/licitatie_1611-lucrari+de+reabilitare+terenuri+-+judetul+giurgiu.html
Pentru curiosi tot textul licitatiei…

alin  •  16 mai 2010, 12:10

😀 io l-am luat in serios mail-ul. chiar am crezut ca e de la tine, desi trebuia sa imi dau seama ca e o chestie minora. de fapt, d-aia am si intrat pe tolo.ro ca sa vad care e adresa de mail. =))