Parodia fină a progresului

Toți cei care țin cu ”indienii” și cu cărțile cred că vor savura această reclamă.

marți, 9 septembrie 2014, 5:49

Toți cei care țin cu ”indienii” și cu cărțile cred că vor savura această reclamă.


Comentarii (8)Adaugă comentariu

Alex  •  9 septembrie 2014, 20:21

Cool!
Dar esti cam slow cu viralele astea:) e mai vechi de o saptamina!!!
E mai subtila si mai fun decit ala cu el si ea hirtie va digital si primeste hirtia igienica digitala/poza pe ipad:) o stii?!?

Cătălin Tolontan  •  9 septembrie 2014, 22:28

1, alex: slow is beautiful 🙂 despre asta e vorba, nu?

da, si acela e bun

seba  •  9 septembrie 2014, 23:13

nice 🙂

pawn  •  10 septembrie 2014, 0:10

pot si eu sa intreb si eu, cu respect, ce este „fin” aici?
in redescoperirea buimaca de catre o societate „da dreapta, frate, neoliberala, carevasazica” a tactilitatii, a frigotehnistului, a faiantarului si a sudorului autogen, a muncitorului care baga carbuni in furnal, in ultima esenta?
poate domnul tolontan o sa ne spuna ca este si antibasescu si antibush; poate ca exista oameni care sa-l si creada.

Caligula  •  10 septembrie 2014, 0:59

Și pentru că nu toată lumea prinde din zbor noile tehnologii, există și Helpdesk pentru depanarea micilor probleme:
https://www.youtube.com/watch?v=pQHX-SjgQvQ

…tot de la nordici. Curios e că tehnologia pare apărută cu mai multă vreme în urmă.. dar ikea ne-o prezeintă nouă est-europenilor abia acum – poate că acum suntem și noi suficient de civilizați ca s-o folosim.

Ervin  •  10 septembrie 2014, 5:27

Merci

Ursulica  •  10 septembrie 2014, 6:43

Doamne, la inima ma unge sa vad acest clip!
Sunt un „indian” 🙂

Emil0101  •  10 septembrie 2014, 9:25

Si eu sunt „indian”!
TU? VOI? =))
Acum fara gluma, chiar este tare!
Multam, si pentru asta, Tolo!