TOLO.RO
Avantajele din fotbal sînt ca banii în viaţă. Uşor vin, uşor trec. Dinamo a obţinut repede şi mai degrabă nejustificat eliminarea lui Thereau, dar n-a ştiut cum s-o folosească, fără driblingul de slalomist al lui Denis Şerban.
miercuri, 20 septembrie 2006, 10:22
Avantajele din fotbal sînt ca banii în viaţă. Uşor vin, uşor trec. Dinamo a obţinut repede şi mai degrabă nejustificat eliminarea lui Thereau, dar n-a ştiut cum s-o folosească, fără driblingul de slalomist al lui Denis Şerban.
Pînă la prima eliminare, „cîinii” jucaseră bine. Apoi au început să aibă complexul echipelor de hochei care, aflate în avantaj numeric, se miră de ce nu reuşesc să înscrie. Căzută în contemplarea propriei superiorităţi, Dinamo a jucat mai lent în 11 contra 10 decît în 11 contra 11!
În rest, criza din arbitraj continuă în direct şi la oră de vîrf. Asistentul Nagy ar trebui sa se breveteze pe sine drept cel mai mare telescop din lume, peste Aracibo din Puerto Rico şi SALT din Africa de Sud, de vreme ce a văzut contactul dintre Thereau şi Moţi. A existat ceva acolo, însă acestea sînt faze interminabile pe un teren de sport. Ţinerile şi împingerile reciproce nu pot fi eliminate decît împreună cu fotbalul.
Aşa cum am scris că Steaua a primit mai multe şi mai importante cadouri de la arbitru în derbyul cu Rapid, consemnăm acum că a fost dezavantajată în partida cu Dinamo.
gabytzu • 21 septembrie 2006, 0:36
Domnu Tolontan…se pare ca Domnul Thereau a recunoscut ca a lovit…ce parare aveti despre acest lucru? Eu v-am inteles supararea…si eu as fii fost suparat daca pierdea Dinamo in min 90…
FlorinbB • 21 septembrie 2006, 0:36
Preaiubite conducator… tovarashe Becali… cu umilinta si plecaciuni adanci va rugam a ne ierta imprudenta noastra, a dinamovistilor, de a cuteza sa ne prezentam la stadion si, mai grav, sa intram cu toti cei 11 jucatori pe teren! Incepand de azi ne luam angajamentul solemn de a pierde toate meciurile prin neprezentare intru’ vesnica slava a becalismului. Si preaiubita noastra Steaua sa castige campionatul an de an pentru a realiza planul cincinal! Si ca sa starpiti hotii din romania ne permitem un sfat umil… luati-va de mana cu Vadim Tudor si adunati toti securistii, ii reactivati si, in acest fel, ii puneti la zid pe toti obraznicii care indraznesc sa cracneasca in fata preaiubitei echipe! Traiasca Republica Becalista Romania! Traiasca iubitul conducator!
Alex Panait • 21 septembrie 2006, 0:37
Cuvintele nu prea isi mai au rostul cand esti furat pe fata.Sincer kiar m-am mirat cum de nu i-a eliminat pe toti.Mai avea putin si se eilmina pe el Corpodean, ca nici el nu cred ca se mai suporta.O mare bataie de joc a fost azi in groapa.Dar nu-i bai,ca va ingropa ekipele din UEFA.Acolo se vede valoarea, acolo unde nu mai sunt Corpodeni si Salomiri sau alte specimene de Homo Coruptus care sa faca jocul cui plateste mai mult.Felicitari Borcea,pentru ca il cred indeajuns de oenibil incat sa creada ca azi au fost peste noi.Ma gandesc din ce in ce mai serios sa emigrez…
PS:RROMANIA,tara tuturor posibilitatilor.
aldyx • 21 septembrie 2006, 0:37
Homalaul de Moti a stricat tot meciul.Marele fundas in devenire care impreuna cu colegii lui din aparare au scos marele 1-5 din meciul cu Germania la tineret….
rapidist • 21 septembrie 2006, 0:37
stelisti imputiti,la meciul cu rapid nu a comentat nimeni.vaaaaaaiii suntem multumiti,de rezultat,bine ca sa terminat asa,da hentul in careu ….nu a zis nimeni nimic de el , faultul lui prostul de lovin ….. care merita al doilea galben…nimeni….repede dinamovistul merita al doilea galben , dar lovin nu merita?dar…bine ca s-a terminat asa nu?e bine ca s-a terminat asa si acum cu dinamo.cand joaca echipele romanesti in cupele europene,tin cu toate , dar in campionat tin cu rapid .dinamovistii si stelistii va am pe toti in aceeasi oala , dar in seara asta am tinut cu toata inima si cu tot sufletul cu dinamo.brava baieti …. bafta rapiduletule ,maine….
Dinamobatepesteaua • 21 septembrie 2006, 0:37
khartoum :…. bah baiatule… tu ma sperii pe mi9ne… tu ai citit ce ai scris acolo… tu unde mortii ma-tii te crezi bah nazi-wanna be? iesi futu-ti mortii tai de rasist…bah… bine va fac ca va bat bagabontii pe unde va prind pisa-m-as pe acele de siguratnta din urechile tale si a lu ma- ta
Marius • 21 septembrie 2006, 0:37
Pacat ca acest campionat este influentat poate decisiv de greselile flagrante de arbitraj. Eu il intreb pe domnul Gheorghe Constantin doar un lucru. De cate ori a fost dezavantajata Dinamo in acest campionat? Cate eliminari s-au dictat impotriva ei? Iar la meciul din aceasta seara primul eliminat ar fi trebuit sa fie Tames.
De ce nu a fost eliminat Tames domnule Constantin? Vreau sa va raemintesc ca faultul comis de Tames cand ar fi trebuit sa primeasca al doilea galben este identic cu faza la care Nicolita a primit primul galben! De ce sunt doua unitati de masura diferite pentru domnul Corpodean?
Ca sa va dati seama de mafia introdusa in arbitraj de domnul Constantin…retragerea de pe teren a arbitrului din seria a II-a nu este intamplator ca s-a petrecut in seria a II-a!
Rusine domnule Constantin! Sunteti o pata neagra pentru arbitrajul romanesc…si cred ca ar trebui sa renuntati de buna voie pana nu duceti jos de tot intreg arbitrajul romanesc!!!
GATA! • 21 septembrie 2006, 0:37
Imi place sa vad un ziar adevarat, corect, nepartinitor….stop…ma scuzati, vorbeam aiurea!
Ce nu inteleg e cum isi permite un ziar sa ofere unor gunoaie de doi bani posibilitate sa porcareasca Dinamo si sa-mi vad toate rudele, vi sau moarte injurate numai pentru simplu fapt ca am „tupeul” sa tin cu Dinamo?
Sunt curios ce are de raspuns la chestia asta Catalin Tolontan, care pare a fi cel care faciliteaza toate lucrurile astea? Chiar, cine se crede el? Aici deja nu mai e vina celor care nu cuvanta, dobitoacelor care injura, e vina lui!
Oricum e curajos, s-ar putea ca intr-o zi sa plateasca pentru toate astea!
daniel • 21 septembrie 2006, 0:37
„frumoasa” victorie a lui dinamo. si de ce nu interesanta. cand n-a putut dinamo juca teatru mai mult a putut un ungur. cand n-a reusit dinamo mai nimic in atac, s-a tavalit niculescu pe jos : „sorin imi dai si mie un fault de aici, ca altfel raman cu un singur gol in fata lu’ steaua.” daca am fi fost la teatru eram primul care aplaudam dinamo pentru reprezentatie, dar asa nu pot spune decat ca in conditii decente de arbitraj, dinamo e o echipa extrem de slaba. poate nu inseamna nimic in campionat o victorie din champions league, dar la fel e si in cupa uefa.
corpodean nu e la primul arbitraj pro dinamo. acum trei sezoane era cel ce ii scotea pe dinamo din rahat in ultimele secunde de la constanta, cand nu acorda un penalty lui gurita si la faza imediat urmatoare muta un fault inexistent la danciulescu in careu si acorda penalty.
o fi becali o gura sparta, dar vede bine ca Steaua e furata ca in codru de arbitrii si o data cu ea noi suporterii.
comentatorilor de la tvr 1 le transmit ca apa nu contine carbohidrati si deci nu se agita ca un bidon de suc sau sifon. asa ca ala era gaz lacrimogen pulverizat.
rednic considera ca dinamo a dovedit ca poate juca de la egal la egal cu echipe din UCL. acolo insa nu-i va arbitra corpodean.
a vazut cineva ca reclamele erau animate. cu siguranta nu tusierul care a vazut ca thereau da cu pumnu. aceiasi tusieri care nu vad offside-uri mari si vad offside-uri inexistente.
ma supar doar pentru faptul ca nu ne anunta macar:”ba prostilor (astia de platiti cablu, abonamente, bilete, ziare de sport, fulare, tricouri, pierdeti timpul in fata televizoarelor, va enervati cand echipa joaca mai prost) azi bate dinamo, ca asa vreau io corpodean”.
sunt poate subiectiv. dar ma intreb de cate ori a pierdut dinamo in teren cu corpodean. de tusierul ungur nu pot zice absolut nimic, pentru ca as transforma discutia fara a-mi dori intr-una rasista. pentru cei care nu stiu, exista si unguri de treaba, numai ca aceia nu sunt in udmr si nu au functii de conducere in romania, nici nu asigura bunul mers al lucrurilor intr-o activitate diversa.
Alex • 21 septembrie 2006, 0:37
Nu este rusinos sa pierzi un meci de fotbal. Nu este rusinos sa joci ca o echipa de pe locul 14, cu fundul in poarta 90 de minute. Nu e rusinos sa lovesti, nu e rusinos sa ai o galerie formata din idioti violentsi. Nu e rusinos sa ai o posesie de 25 la suta intr-un derby. Nu e rusinos sa iei gol dupa ce un betsiv de 30 de ani sa-ti dribleze jumatate din echipa! Nu e rusinos sa-ti trimitsi in fatsa unul din cei 8 fundashi ramashi in teren (d. goian) sa incerci sa egalezi intr-un meci in care nu ai contat. Cu adevarat rusinos e sa ai doi conducatori precum gigi becali si mm stoica, doua persoane care ar trebui sa petreaca ani grei la balamuc. Ma simt jignit ca sunt din aceeasi specie cu aceste vietuitoare.
gabriel • 21 septembrie 2006, 0:38
va dadeam 3 goluri in 11!!!!sunteti de kkt!!!spuneti multumesc k ati scapat doar cu unul!!daca asta a fost furt…atunci la arges ce a fost?dreptate cred k!!va suparati k nu a tinut si corpodean cu voi!?!!va ajunge cat ati fost favorizati pana acum!!!la bacau,la vaslui,la arad,etc…peste tot voi aveti amicale,nu meciuri de Liga I!!DINAMO a luptat pentru punctele p care l are nu a primit pomana ca voi oitzelor!!un meci castigat sau nu p nedrept e tot un meci castigat!!!nu mai aveti c face!!!resemnati-va cu gandul si asteptati returul in speranta ca n veti bate:-@….cu palma p uma poate:))=))
Gullit10 • 21 septembrie 2006, 0:38
pardon tovarasi nu ca inca se mai miroase dedesubturile DAR inca le faceti LIVE in Flagrant !!!!
ATI FURAT RAPIDUL CA NICIODATA contra stelei care nare de aface cu fotbalul … poate la polo si in Asia unde se fac meciurile pe sub tijghea a la LUMEA A 3-a!!!!
fcuk you … comunisto-securisto- bisnitari … BASTARDS !!!!
PEACE !!!
HAI RAPIDULETUU !!!
flubber • 21 septembrie 2006, 0:38
Domnule Tolontan,
Cand il auzi pe Gigi Becali cand vorbeste, inevitabil ori razi ori iti pui mainile in cap. DAR…de la o vreme se intampla ceva ciudat. Nu mai iese cu declaratii pompoase in fata, ci incepe sa spuna lucrurilor pe nume. Iata ca nu degeaba se sperie de arbitraj ca dracu de tamaie. Si acum spus ceva ce vine in ajutorul afirmatiilor sale. A spus ca le da bani stelistilor ca si cum ar fi castigat. Parerea mea e ca omul nu mai e nebun, el crede in ce zice si iata ca actioneaza ca atare. Pai daca le da bani inseamna ca are incredere in ei si ca intr-adevar, in opinia lui, arbitrajul e o problema pentru steaua.
Teddy • 21 septembrie 2006, 0:39
iooo, esti inteligent. unde m-am laudat bai ochelaristule. casca bine ochii aia pe un blog, daca stii sa-l urmaresti. sau e prea mult pentru tine. si eu zic sa ai grija la vocabular, mai revizuieste-l, daca stii si poti. nu e greu.
rza gza bza • 21 septembrie 2006, 0:39
hahhhahaahha
khartoum • 21 septembrie 2006, 0:40
bai dinamobatepesteaua…ma fut pe tine si pe toata familia ta….ai inteles labagiule?
NoBody • 21 septembrie 2006, 0:40
A fost dezavantajata Steaua….Da` nu Corpodeam a fost de vina ci tusierul!
gabytzu • 21 septembrie 2006, 0:41
pt marius: Primul eliminat trebuia sa fie P.Marin la faza in care a lovit cu cotul pe Ze kalanga si a scapat cu galben…
Gullit10 • 21 septembrie 2006, 0:41
baaaaa …. ce vreti sa aratati ca va intreceti cu PROSTIA !?!?! asa cica aveti voi tupeu sa intrati in EUROPA?!?!?!
comunist-securist-bisnitar … SCUM BASTARDS !!!!!
PEACE !!!
HAI RAPIDULETUUU !!!!
combinatorul86 • 21 septembrie 2006, 0:41
Dar de Moti nu zice nimeni nimic? Un jaf de om, un kknar, vezi ca o sa se intoarca impotriva ta….candva
Anubis • 21 septembrie 2006, 0:42
Nu am ce sa spun.. pur si simplu prestatia brigazii de arbitrii ar trebui bagata pe Euronews la categoria No comment.. Am in skimb un singur mesaj pentru echipa Dinamo: Daca o sa castigati campionatul sezonul asta sa pastrati 3 tricouri de campioni pentru arbitrii astia ca merita.. si-au facut datoria pe deplin. (borcea sa nu uiti de primele de victorie .. tot pt ei evident) 😐
khartoum • 21 septembrie 2006, 0:42
cine ma?…cine crezi tu ca e in stare sa ne bata?….esti un sclav…si va pizdim pe toti…
baga-mi-as …ca daca pun mana pe un caine jegos de azi inainte ii rup capul…si pe voi si pe ungurii de la cfr…va omoram baaa
Teddy • 21 septembrie 2006, 0:42
Spre deosebire de altii care va injura si va fac in toate felurile, eu v-am aratat doar obrazul. va dati mari ca ati invins. bravo voua, sa va fie de bine. dar sincer, victoria voastra semnifica un scuipat intr-un ocean. mai aveti mult pana la campionat. iar forma asta, n-o s-o aveti pana la vara, stati voi linistiti
Alex • 21 septembrie 2006, 0:43
gigi a zis azi ca i-a dat spaga lu corpodean. a zis ca daca e nevoie, se autodenuntsa. hai sa ne uitam cand a favorizat corpodean pe steaua in campionatul trecut.
Alex • 21 septembrie 2006, 0:43
khartoum, tu stii ma a cui capitala esti?
combinatorul86 • 21 septembrie 2006, 0:44
JIJI: bravo tie tata; la inceput am ras de tine, insa ai aratat ca esti singurul INVESTITOR in fotbal; simultan ne aduci si noua bucurie prin performantele Stelei;
ceilalti nu sunteti investitori, mah, sunteti doar dobitoci kre incercati prin fotbal sa uitati de impotenta voastra
pentru spurcati • 21 septembrie 2006, 0:44
khartoum nu esti in stare sa te legi la siret si faci pe jmecheru…putza de mmist
sorel • 21 septembrie 2006, 0:44
Un meci ciudat. 0-0 cred ca era mai echitabil pentru ce s-a intamplat pe teren. Steaua a inceput defensiv si se cunostea lipsa de mijloc a lui Paraschiv. Dinamo a dominat , dar asta nu prea mai inseamna mare lucru in fotbalul pe care-l vedem la tv.Si kiev a avut posesie si au luat 4-1.
Mi se pare ciudat sa zici ca „dinamo a castigat pe drept”.Mi se pare evident ca a fost un meci in care una din echipe a avut nevoie de sansa .Data asta a fost Dinamo.Nu poti sa zici ca n-a fost sansa cand dai gol in minutul 91 si nici macar nu dai gol cu oamenii tai de gol .Pentru ca pana la urma tripleta lui Dinamo n-a reusit sa faca ceva in conditiile unei aparari mai ordonate. De altfel se putea prevedea lucrul asta daca te uiti la meciul cu Vaslui, unde apararea vasluiana a facut posibila cele 2 goluri.
Oricum ..nu-i bai.Meciul cu Lyon e mult mai important acum.Steaua o sa arate total altfel cu Radoi , Parashiv,Iacob, Nesu.
Sa nu uitam ca a lipsit cam jumatate de echipa: Paraschiv , Nesu , Radoi, Iacob ,Petre Marin (care zic eu ca ar fi folosit putin pe final de meci) si Thereau.O Steaua in retur cu Radoi si cu un Thereau acomodat la echipa o sa arate destul de diferit.O sa-si permita si Steaua sa ruleze atacantii (Badea , Iacob , Thereau) exact ca Dinamo.
daniel • 21 septembrie 2006, 0:44
pentru tipu ce s-a semnat cu gata! : ba baiatule rudele tale cred ca au facut parte din fosta securitate de iubesti asa mult democratia
Dica • 21 septembrie 2006, 0:44
Catelush cu paru’ rosh
Borcea iar se da cocosh
Ca-i mare dinamovist
Dar cu capitan stelist ( ionel danciulescu)
Niculescu e degeaba
Nu-ntelege care-i treaba
Fundasul Blay e african
Cimpanzeu Dennis Serban
Domnu’ Turcu-i fericit
Ca a castigat cinstit
Corpodean arbitru mare
Implacabil fratioare
N-a tinut azi cu catzeii
Vina este a scanteii
Galeriei din tribune
Ce au doar suflete bune
Radoi hai si tu in „Groapa”
Si de Steaua ia si scapa
Daca vrei europene
La Dinamo e mai bine !
Si-as avea o rugaminte
Dati-le la caini placinte !!!!!!! !!!!!!! HAI STEAUA
iooo • 21 septembrie 2006, 0:45
Teddy – mai schimba placa, mai las-o cu vocabularu, s-au terminat replicile, cauta pe google, daca te tine, iti zic eu ca nu e greu, daca nu intreba un taranoi de-al tau, in mintea ta vad ca te crezi tare valabil, si de fapt esti …, lasa, bucura-te, da-te „razboinic” pe blog, i fi si tu un umeras papagal
combinatorul86 • 21 septembrie 2006, 0:45
pentru spurcati: du-te si pregateste-te cu borcica pt CL … la Socola
dementhor • 21 septembrie 2006, 0:46
ma e clar ca lumina ochilor ca sa vrut ca dinamo sa castige…tusierul nu avea nici o legatura cu faza care sa petrecut in capatul celalalt al terenului…nici nu cred ca se uita acolo….
khartoum • 21 septembrie 2006, 0:46
bai….din cauza voastra se duce tara de rapa…de aia suntem priviti peste tot in europa asa
au ajuns bulgarii sa ne faca tigani din cauza voastra…rad albanezii de noi
la franta-romania pe afisul de prezentare…in dreptul nostru era un tigan….de ce oare ma?
pt ca v-ati insusit ce era mai bun de la tigani….furati ca-n codru mai cretinilor
Gigiredog • 21 septembrie 2006, 0:46
Cataline de ce dai apa la moara, de ce nu vezi ca asistentul ala chiar a vazut bine ce a vazut, a fost o lovitura cu cotul, si chiar daca nu trebuia sa se dea eliminare (desi eu cred ca da) te intreb si eu de ce nu ai facut un topic si dupa steaua -Arges?
RedDog • 21 septembrie 2006, 0:46
Mai invidiosilor de stelisti…!!!Daca nu va pasa de DINAMO ce pm va ofticati atat???Ati luat`o regulamentar cu 1-0 ,acum puteti sa vb ca 3 pnct sunt la noi si voi cu oli al vostru n`aveti o treaba cu fotbalu`.Noroc de jiji ala ca face biserici pe banda rulanta,poate se mai repeta Kievul o data.Pana una alta…bafta la anu` in turul preliminar (daca va tine norocu`)..:)))
Andrei • 21 septembrie 2006, 0:47
domnule tolontan dar de ce nu spuneti si de momentul in care ze kalanga a fost lovit cu cotul de petre marin? aceea era clar o faza de cartonas rosu dar „echipa campioana” trebuie scuzata cumva pentru pierderea meciului nu? domnule tolontan sunteti un stelist
Teddy • 21 septembrie 2006, 0:48
iooo, poti sa spui orice, pentru esti si vei fi un REPETENT! NU ma cobor la mintea voastra de redundanti. Bai imbecililor, nu vedeti ce cap sec aveti? Daca sunt stelist inseamna ca-s cioban, oier sau „razboinic”. Logica de toaleta.
Ashu • 21 septembrie 2006, 0:48
Da…ce sa zic,jocurile erau facute deja…corpodean nu pot spune ca a fost pornit impotriva stelei dar nici impartial n-a prea fost…cat despre ala cu steagul,nocomment…pana si orice om cu simtul raspunderii si constiinta poate spune ca a vazut rusinea…aalaa kiar si-a luat banii sa caute sa dezavantajeze steaua…clar…si ma intreb dak i-a convenit.cred k a fost destul de multumit,ce sa zic…si asa e cu arbitrajul romanesc…sunt cate unii care sunt contactati,iau cateva zeci de mii de dolari si apoi se dau la fund…cum sa nu le convina?Si dak mai nou si ungurii sunt dispusi sa ia mita,despre romani ce sa mai zic???Daca mai sunt 2,poate 3 arbitrii incoruptibili in arbitrajul romanesc.Si in conditia asta,domnule sef CCA,de ce nu aduceti arbitrii straini???credeti ca tupeul conducatorilor albrosii merge pana acolo sa incerce sa-i mituiasca si pe ei sau si dvs sunteti roman si …clar ca nu va mai sta bine acolo si e greu,asa ca ori fara dvs,ori cu arbitrii straini.cale d mijloc e greu sa gasesti pana si aici!Si arbitrilor care se simt cu musca pe caciula le urez sa le dea Dumnezeu ceea ce merita!
Dica • 21 septembrie 2006, 0:48
Standard Liege….Dinamo Kyew ….. Olimpique Lyon …… REAL MADRID …. / Beitar Ierusalim … Skoda Xanthi …. …. zzzZZZzzzZZZzzzZZZ … => Steaua-Dinamo=0-1 ….ceva nu pare logic si normal … => CORPODEAN
micutu • 21 septembrie 2006, 0:48
Problema e ca televiziunea romana nu a surprins faptul in sine, asa ca presupunerea dumneavoastra dle.Tolontan e pur teoretica. Nu aveti nici o dovada asupra faptului ca eliminarea lui Thereau n-ar fi justificata! In cazul asta arbitrul are credit.
maradinhio • 21 septembrie 2006, 0:49
s-a dat cu gazeee in stelisti…miros a gaze acum nu va apropiati de ei pericol de incendiu
pentru spurcati • 21 septembrie 2006, 0:49
combinatorul86 du te la culcare coaie…….stii si tu fotbal …..Z A B A L O S U L E lol
ALIN • 21 septembrie 2006, 0:50
Pentru baiatu’ care ii da mue lui Borcea. Bai taran retardat, ai grija tu de punga si de canalu’ tau si vezi cum vorbesti. Pishamas pe voi de oi spurcate.
Daca e adevarat ca gaborii au omorat un om va iesi razboi. Nu mai conteaza echipa cu care tin, daca e asa e grav.
RedDog • 21 septembrie 2006, 0:50
Khartoum tata mars afara din romania jegule….bine ca esti tu suedez cinstit si m`anveti pe mine de cinste…du`te in gm de ratat si spala WCuri in bulgaria daca nu`ti place aici in codru asta…anu` trecut la VASLUI n`a fost in ROMANIA infectule nu????(0-4 daca ai memorie scurta)
mircea • 21 septembrie 2006, 0:51
Inca ceva…nu l-am mai vazut in viata mea pe Oli atat de nervos, mai bine ii dadea in plm o palma fraierului la sfarsitul meciului.I s-a citit pe buze cica Baga-ti mintile in cap ba vagabondule :)) asa i-a zis tusierului
Andrei • 21 septembrie 2006, 0:51
si bai nene de ce nu zici nimic de steaua? tot meciul au stat in propria jumatate.. si desteptii astia care zic de arbitraj ca ar fi fost incorect sunt doar invidiosi… arbitrajul a fost corect mah jegurilor … nu degeaba echipa steaua este supranumita echipa spurcatilor… n`ati aratat nimic mah varzarilor
TYBBY • 21 septembrie 2006, 0:52
pt teddy: victoria asta reprezinta „un scuipat intr-un ocean” –scuipat = victoria lui dinamo; oceanul = blezonul stelei :)))
Adrian • 21 septembrie 2006, 0:52
Bai baieti !!!! (astia de tipati cu GURAA !!! ) Ati prins glas paduchilor ??
Pana acum doua ore prin ce coteturi va ascundeati saracilor ?
Nu mai latrati atat degeaba …ati mai avut si alta data puncte-n fata.
Cand va ganditi la victoria de azi sa nu uitati ca:
– ati juact cu jumate din Steaua, (aia la care latrati noapte de noapte si e greu sa ajungeti mai baieti)
– a trebuit sa jucati 13 contra 9 sa dati si voi un pacalici de gol in minutul 90 si …cui dracu-i mai pasa (ca tot saraci ati demonstrat ca sunteti…chiar cu duhul).
– Jucam cu voi in 10 pana la meciul cu Lyon-ul ne opream , jucam cu aia, dupa care reveneam pe teren cu voi si tot 0-0 gaseam scorul : ))))
Mai continui ..??
Saraci cu duhul si haituiti ati fost si asa o sa muriti parlitilor.
Chiar nu intelegeti ca nu mai reprezentati nimic in fotbalul adevarat ?
Vedeti ca de maine adversarii se vor impiedica iar de geamantanele cu euro ale lui „Jiji”, vai cotetul vostru de puricosi.
Borcea !!! vezi ca imnul Champions League trebuie sa ai si pe ce stadion sa-l asculti saracie !!! Ai luat foc si ti-ai inghitit limba pe TV-u de disperat ce esti pentru 1-0 asta pacalit.
Sa fiti fericiti mai baieti …si sa luati titlul dar vedeti ca …in Europa Corpodean nu fluiera din pacate.
Sa traiti bine pacalicilor : )))) Bucurati-va !!! Ca ati uitat cum e : )))).
Nu e frustrant pentru voi ca nu ne puteti face sa ne para rau dupa infrangerea asta ????
Cine rade la urma rade cel mai bine !!!
craqu • 21 septembrie 2006, 0:53
ce meciuri poate strica un „arbitru”!!!voi dimano in toata existenta voastra ati contat doar ca prezenta!!!trebuia eliminat si pt marin la faza aceea cand l-a lovit mingea in cap!!!ca trebuia sa lase gol acolo!!!
Comentariile sunt închise.